Sign in to follow this  
LičkiSrbin

Хрватске лажи и преваре

Recommended Posts

Како би Марко Перковић ТоНсон река "Гдје год да те живот носи, увик мораш знати ко си!"

Зато је цар и покра пола ћетнићких писама...
Мада није имун ни на партизанске писме ,тако да је лик ходајући југопартизанско-србоћетнићки агресор! Све у свему ТоНсоња је буквално полу човик полу парадокс! Но да се ситимо ми још оне "Гени гени камени, такви смо ми рођени!". Јбг против гена се не може! Поготово не, ако су камени, толико...

Фотографија корисника Дневна доза окупације/ Dnevna doza okupacije

I ti vjerujes u to sto drugi pisu ?

Vjerujes da je Marko 92-93 imao kasete ili znao te pjesme pa ih onda isao uglazbiti.

Pa himna "boze pravde" je cista kopija Austro-Ugarske monarhije .

Neke stvari neces da shvatis i nije ni bitno da shvatis ali probaj logicki nesto zakljuciti .

Kazes sva prezimena koja zavrsavaju na ic ili vic su srpska.

Dali mozes logicki zakljuciti ovo ime i prezime i dati mi objasnjenje.

Primjer, Aleksandar Antunovic na osnovu cega taj Srbin dobio prezime ?

5 minutes ago, Duh_Prerije said:

I ti vjerujes u to sto drugi pisu ?

Vjerujes da je Marko 92-93 imao kasete ili znao te pjesme pa ih onda isao uglazbiti.

Pa himna "boze pravde" je cista kopija Austro-Ugarske monarhije .

Neke stvari neces da shvatis i nije ni bitno da shvatis ali probaj logicki nesto zakljuciti .

Kazes sva prezimena koja zavrsavaju na ic ili vic su srpska.

Dali mozes logicki zakljuciti ovo ime i prezime i dati mi objasnjenje.

Primjer, Aleksandar Antunovic na osnovu cega taj Srbin dobio prezime ?

Наравно да је знао, како се иначе поклапа музика из пјесме - Над Краљевом жива ватра сева - и она његова срамна пјесма аница книнска краљица, мислим да се тако зове...?!

Ту пјесму је Марко Перковић Тампон украо тј. мелодију

Послушај!

Исто тако је крао од комунистичких тј. партизанских.

Наравно да су сва презимена на ић српска шта је ту чудно, хоћеш да кажеш да је Србић можда хрватско презиме, дај немој бити смијешан!

Осим презимена из Крајине, бог историјских процеса, сва презимена која завршавају на ИЋ су српска ту нема приче !

Zasto samo Krajina pa u Zagorju ima jako puno koja zavrsavaju na ic ili vic a tvoja uvjerernja kazu kako je taj dio jedini prezivio turska osvajanja i ljudi se nisu toliko iselili dalje u Europu.

Da probam ovako,stari Manojlo je zivio prije 250-300 godina osnovao porodicu ,dobio par sinova. Kasnije su sinovi uzeli patonim od starog Manojla i rekli mi smo Manojlovici. Sad nazad na Antunovic ,dali su oni isto uzeli ime po starom Antunu ili ima neko drugo objasnjenje ?

Da predjemo na prezime Josipovic:)