LičkiSrbin

Операција „Врбас 92“- Јајце 1992 

Recommended Posts

3 hours ago, Duh_Prerije said:

Kazes srpski poraz je najbezbolniji ,za tebe mozda i jeste tako ali porodice poginulih se nebi slozile sa tom tvrdnjom . 

Ne znam kako porodice poginulih bojovnika HV izdrzavaju da im rodbina i prijatelji idu stalno u soping u republiku Srpsku ? Recimo u Gradisci,Kostajnici,Novom,Dubici,Brodu sve vrvi od hrvatskih registracija. Samo vidis kako kupuju pivu,kavu,cigare,secer,ulje,brasno i ostale namirnice i trpaju u gepek,sipaju gorivo.

To mora da je strasan osijecaj da djeca pobijednickih poginulih hrvatskih bojovnika kupuju kod porazenih Srba,i pune im kasu.

Sad zamisli udovicu poginulog bojovnika HV iz Siska kad dobije vojnu penziju pa kaze,bila sam u republici Srpskoj kupovala hrvatske proizvode,tamo su jeftiniji i ostavi dobar dio penzije Srbima.;D

4 minutes ago, BANIJA 79 said:

Ne znam kako porodice poginulih bojovnika HV izdrzavaju da im rodbina i prijatelji idu stalno u soping u republiku Srpsku ? Recimo u Gradisci,Kostajnici,Novom,Dubici,Brodu sve vrvi od hrvatskih registracija. Samo vidis kako kupuju pivu,kavu,cigare,secer,ulje,brasno i ostale namirnice i trpaju u gepek.

To mora da je strasan osijecaj da djeca pobijednickih poginulih hrvatskih bojovnika kupuju kod porazenih Srba,i pune im kasu.

ahhhhhh a nije to ništa kako tek vole BMK.....recimo kad čovjek gostuje u Novom od ustaša iz preka se nemoš smagati....jeebati ga vole ustaše čuti Mirka pa makar im zadnje bilo....vidili  da od onog njihovog HDZ patriote magarac jebca nema ništa.....ni čavoglave nisu što su nekad bile.....a i neki dan sjedim sa momkom  radi u ustaškoj policiji .....kaže nisu ni ustaše što su bile....ošla im je država u tri qrca.....kaže nema im ko više radit u policiji pa im sad i mi srbi valjamo....čak im ne smeta ni to što je moj ćaća bio u SVK pa čak i na njihovim listama......kažu neka vas srba pravićemo vas od blata....ove sve naše patriote odođe u Irsku ....prodaše guzu i domovinu za šaku evra......

7 hours ago, NoviGradVRS said:

Lićki Srbin nisi u pravu....đe su institucije muslimana u Mostaru....u Mostaru uopšte ne funkcionišu zakoni tkzv BiH ....Mostar je podjeljen grad od rata....nikada tamo neće muslimani imati vlast....isto tako je na području cjele Herceg-Bosne.....muslimani se mogu pitati samo u svojim prćijama i tamo je pitanje koliko se pitaju.....evo recimo pocrkali bi od žeđi da im nema nas Srba.....jebeš njihovu tkzv državu i njihov glavni grad kad nisu u stanju stanovncima ni vodu obezbjediti nego im moramo mi iz Srpskog Sarajeva prodavati......da im nema zapada odavno bi balije bile pod stečajem....

Искрено, заболе ме патка за муслимане у Мостару

Што се тиче воде у Сарајеву ;D

Колико је мени познато, већ 20 година они немају воде послије 22 сата !

Што је... ненормалан податак за 21. вијек и Европу.

7 hours ago, BANIJA 79 said:

Ama nema mi nista sladje,nego kad odem u republiku Srpsku,stanem pod jarbol sa srpskom zastavom,i uzivam kako susti na povijetarcu od zastave svila.:lol:

To je muzika za moje usi.;D

Хвала Богу!

Opet vi mene odvlacite od teme . Ima tema prije par godina na kojoj HR. propada pa nikako do danas . To je sasvim druga tema . Vas dvojica ste svojim postovima samo pokazali da Hrvati nemaju problema sa Srbima sto se tice zivotnih dogadjanja :) Postotak Srba se vec odavno mora biti prisutan u policiji . Vrata su otvorena za Europu jos 2013 ,sad se svi cude kako ljudi idu raditi van za vecu placu . Molim ukucati na youtube Specijalni vlakovi dokumentarni film .

Ode u ribolov odjavljujem se :)

Pozdrav svima,

Iz pouzdanih izvora znam ko je prvi usao u Jajce, ali ne znam detalje. PT vod 1bvp, kao i na mnogim drugim mjestima i prije i poslije. Molio bih ako ima ucesnika da se vratimo na temu. Pozdrav svima, a narocito bratu iz Rusije, i hvala mu sto se bavi nama, jer mi sami ne znamo. Na zalost ne govorim ruski tako dobro da bih razumio ovaj clanak. Ali ucim, pa dogodine mozda :). Lički, imas li raspored jedinica po Taktickim grupama? Imao sam casopis Krajiski vojnik sa fotografijom Lakica i vojnicima poslije Jajca, clanak se zvao "Gorivo za Lakiceve momke", ali se negdje zagubio. Ako neko ima bio bih zahvalan da postavi. Hvala unaprijed