Sign in to follow this  
grom

Srbin osnovao HDZ

Recommended Posts

Perinovic je iz mjesanog braka , otac Srbin, majka  Hrvatica, i nije on bas direktno osnovao HDZ, nego je bio u toj sarolikoj ekipi pa je postavljen za prvog predsjednika , ali je nakon par mjeseci smjenjen. Stjepan Kljujic ima svoju teoriju o tome i tvrdi da je Perinovic bio jako agresivan !!!??? U ovom intervjuu se tvrdi drugacije.  svako vrti svoju pricu.

a sta da mislim Grom-e osim da jebeni rvat ne moze nista dok mu Srbin ne pruzi.

Pruzili im i stvorili drzavu, himnu pa zasto ne i stranku ???::)

Koce nego svoj svoga moj Grom-e  ;| 

Hrvatska struja UDBE stoji iza cijelog projekta tipa HDZ ili SDP, slicna stvar u Srbiji sa SRSom, SPSom, DSom itd. Takozvani "deep state" stoji iza svega. Zahvaljujuci takvoj nevidljivoj struji, Franjo kao drzavni neprijatelj Jugoslavije putovao nesto prije smrti Broza po Svedskoj, Njemackoj ili Spaniji.

7 hours ago, Zeljo said:

Naravno da bez Srba ne mogu nista , kad i kod samih njih struji krvca . . . :lol:

12 hours ago, Zeljo said:

Pa da zbog toga Hervsg-Bosna nije uspila opstat, pogrešan osnivač HDZ-ea u BiH.

11 hours ago, Kuk said:

Pa da zbog toga Hervsg-Bosna nije uspila opstat, pogrešan osnivač HDZ-ea u BiH.

ebiga, muce Vas cisti geni ;D upravo kao i Balije u Bosni (svi neki poturceni Srbi ili Hrvati) ;)

Ne mozete nista bez Srba :)

12 hours ago, Zeljo said:

ebiga, muce Vas cisti geni ;D upravo kao i Balije u Bosni (svi neki poturceni Srbi ili Hrvati) ;)

Ne mozete nista bez Srba :)

Ne bi bilo ni HV da ti nisi bija na ratištu. 

10 hours ago, Kuk said:

Ne bi bilo ni HV da ti nisi bija na ratištu. 

asti misa ca sam mog to zabit, maaa ne bi bija ni NDH ca si to moga zabit.

Opet nista bez Srbina :P  samo  slabe vajde od te pomoci pa vam uletili

Ameri i ostala govna jer su vidjeli  ode NDH u 3 "lijepe" :)

11 hours ago, Zeljo said:

asti misa ca sam mog to zabit, maaa ne bi bija ni NDH ca si to moga zabit.

Opet nista bez Srbina :P  samo  slabe vajde od te pomoci pa vam uletili

Ameri i ostala govna jer su vidjeli  ode NDH u 3 "lijepe" :)

Ali ti si bija presudna kap koja je pravagnula na našu stranu.

Kao ona kap u pjesmi Slap.

On 04. 12. 2017. at 9:37 PM, dr. Mile Maunaga said:

Perinovic je iz mjesanog braka , otac Srbin, majka  Hrvatica, i nije on bas direktno osnovao HDZ, nego je bio u toj sarolikoj ekipi pa je postavljen za prvog predsjednika , ali je nakon par mjeseci smjenjen. Stjepan Kljujic ima svoju teoriju o tome i tvrdi da je Perinovic bio jako agresivan !!!??? U ovom intervjuu se tvrdi drugacije.  svako vrti svoju pricu.

Daj nemoj, kakve priče kad znamo da je on za Tuđmana bio Srbin i da je Tuđman mahao papirom gdje piše da je ovaj kršten u pravoslavnoj crkvi ili da je Srbin. Zbog toga su ga i maknuli.A oko hdz-a, bio je prvi predsjednik, kud će više od toga.

10 hours ago, guns n roses said:

Daj nemoj, kakve priče kad znamo da je on za Tuđmana bio Srbin i da je Tuđman mahao papirom gdje piše da je ovaj kršten u pravoslavnoj crkvi ili da je Srbin. Zbog toga su ga i maknuli.A oko hdz-a, bio je prvi predsjednik, kud će više od toga.

Sta ti nije jasno ? Ovaj podatak da je iz mjesanog braka ( I  moze biti krsten  u nekoj crkvi ) I da je kao takav naravno mogao smetati hadezenjarama,  ili ovo sto tvrdi ( a ne ja) ono spadalo Stjepan Kljujic ?

15 hours ago, dr. Mile Maunaga said:

Sta ti nije jasno ? Ovaj podatak da je iz mjesanog braka ( I  moze biti krsten  u nekoj crkvi ) I da je kao takav naravno mogao smetati hadezenjarama,  ili ovo sto tvrdi ( a ne ja) ono spadalo Stjepan Kljujic ?

Uvijek ima nejasnoća. Doktore, u životu se uči i uči. Evo čitam čovjeka na forumu koji je napisao da svako vrti svoju priču a zna se da je Perinović otjeran jer je Srbin. Postoji i legendarno rasističko Tuđmanovo mahanje papirom kojim dokazuje da je on Srbin kršten u pravoslavnoj crvi. Kada taj čovjek napiše da je u ovakvim slučajevima i dalje nešto mutno (svako vrti svoju priču) ja mislim da on pomaže ustaše sa njihovom pričom da je neko bio agresivan i da je zato izbačen iz stranke, znači srpska agresija i slično. To je nečija stara taktika - zamuti vodu, pomogni malo ustašama tu i tamo, izravnaj obje strane, ustaše i četnici, sve je poravnato, i vrijeme je da se svi opet zakunemo na vjernost Titu i partiji. Doktore, da li je to Ognjeslavitis? 

1 hour ago, guns n roses said:

mislim da on pomaže ustaše sa njihovom pričom da je neko bio agresivan i da je zato izbačen iz stranke, znači srpska agresija i slično 

ja mislim da tebe ne zanima sta neko drugi napise u bilo kojem smislu niti u vezi bilo koje teme i da ti se svuda pricinjavaju usrase, mogao bih ti ozbiljnije odgovoriti, ali cu vjerovatno biti banovan , sto govori da nismo u istoj poziciji, lazna Srbendo iz centra Zagreba.

Aha, nakon što si ovdje glumio pravednika i prijatelja Srba a onda zasrao sa "svako vrti svoju priču'' i pokazao na koji način razmišljaš, sad pišeš da me ne zanima šta ko piše u bilo kojem smislu što je budalaština. U mojem komentaru nema ničega što svugdje vidi ustaše i jasno piše 'pomoći ustašama' što je tipično Brozovski i zločinački, onako podmuklo i da ne bude baš najotvorenije a ako te smeta istina do te mjere da pod ozbiljinijim odgovorom misliš na vrijeđanje-sretan ti put u ludnicu. Uostalom zbog toga si i baniran prije godinu dana. Niko te neće banirati zbog običnog pisanja niti ja imam bolju poziciju od tebe što opet dokazuje da si deluzivan. Kod vas ustaša i komunista je stvar već riješena-vi u ljudima koji pišu istinu vidite srbende i velikosrpstvo. Provaljeni ste! 100%. I nema nazad. 

Opet si indisponiran.Ovdje uocavam rukopis jednog  propalog Pupovcevog novinarcica koji se za odredjenu mjesecnu novcanu prinadleznost toboze bori za prava Srba, ali ne u Zagrebu, nego inkognito preko internetskih foruma.Naravno,  lazno optuzujuci druge za sve sto su oni sami. Duh patoloskog starcevicanstva je cak i njih deformirao da postaju vece usrase od njih usrasa, nesvjesno obavljajuci ovakav odvratni posao zagadjujuci ove forume sa svojom 'istinom''.

On 7.12.2017 at 7:34 PM, Kuk said:

Ali ti si bija presudna kap koja je pravagnula na našu stranu.

Kao ona kap u pjesmi Slap.

ja sam bio kap ali sta ti je onda bio Banija; Oluja ;)

Bez njega  i njegovih godinu dana opet bi sanjali "tisucljecima" ;]\/

On 10. 12. 2017. at 8:34 AM, dr. Mile Maunaga said:

Opet si indisponiran.Ovdje uocavam rukopis jednog  propalog Pupovcevog novinarcica koji se za odredjenu mjesecnu novcanu prinadleznost toboze bori za prava Srba, ali ne u Zagrebu, nego inkognito preko internetskih foruma.Naravno,  lazno optuzujuci druge za sve sto su oni sami. Duh patoloskog starcevicanstva je cak i njih deformirao da postaju vece usrase od njih usrasa, nesvjesno obavljajuci ovakav odvratni posao zagadjujuci ove forume sa svojom 'istinom''.

Ma naravno, no niko ovdje nije indisponiran i ja samo čitam šta se piše i u kom smislu se piše i ne podnosim ljude koji manipuliraju-konkretno tebe koji čak i ovdje (gdje i ustaše vide i znaju zašto je ovaj potjeran iz hdz-a) i dalje mutiš vodu u namjeri da sakriješ hrvatske podvale i laži a onda mi pišeš da ne čitam šta se piše ili se vadiš na nebitne detalje i slično. E neće ići. Ja nemam želudac za to a i svi znamo da nije jedan komentar u pitanju i da nisi ovdje od jučer. Svi smo čitali isti tip takvih komentara i tvoje komentare o Jasenovcu i tvoje antisrpske ispade u toj temi i samo totalni naivac ne vidi o čemu se ovdje radi. Zato je cvrčak napisao da mu je uopće ispod dostojanstva odgovarati na tvoje komentare još kad si pisao pod nik nejmom ognjeslav i jasno je da većina ljudi ne može biti smirena sa ljudima kao što si ti. Ti čak i danas, na temama koje nemaju veze sa Jasenovcem, pišeš "Nemojte napuhavati brojke" i točno se osjeti na šta još misliš. A ovdje sam samo jednu grešku napravio kada sam spominjanje njegove agresivnosti povezao sa hrvatskim pričama o agresiji Srba i sl, naravno da se izmišljotina o razlogu izbacivanja iz hdz-a (njegova agresivnost) jedino može shvatiti kao hrvatsko izmišljanje gluposti i da se nije mislilo na srpsku agresivnost pošto je on tada bio u hdz i u poziciji Hrvata. No to nema veze sa onim o čemu pišem ovdje. Niko ne voli takve ljude kao što si ti, govorim o forumu i naša pozicija je takva da je nama jedino mjesto gdje možemo nešto reći i izraziti sebe-ovakva stranica i slične. Pupovca nisam vidio nigdje osim na televiziji. Ti si skrenuo. Skrenuo si od zla i mraka koje nosiš u sebi. Samo se ti igraj u životu.

PERINOVIC: Posredstvom, da upotrijebim taj stari komunisticki izraz, otudjenih centara moci, odredjenih struktura KOS-a koje su se stavile dijelom, ne potpuno, ali dijelom, pod Tudjmanovu kontrolu, pribavili su tu moju famoznu krstenicu, i onda je Tudjman uzeo tu krstenicu i otvoreno rekao da je sama pripadnost Pravoslavnoj crkvi, odnosno pravoslavnoj vjeri, zlocin. Onda je poceo mahati krstenicom i rekao je: svako ko bude glasao za mene, on, znaci, glasa za pravoslavlje, odnosno glasa za Srbina (iako za mene ta dva pojma nisu ista) i svako ko bude glasao za mene bit ce proglasen izdajnikom hrvatskog naroda. I tada su ljudi bili prisiljeni, jednostavno, pod prijetnjom ugrozavanja, ne samo politickog i materijalnog nego i fizickog integriteta, glasati protiv mene. Niko se od onih koji su prije glasali za mene nije usudio glasati protiv moje smjene.