Sign in to follow this  
gnr

Šta je matriks?

Recommended Posts

Samo da kažem da je video sa vanzemaljcem zanimljiv i dobro napravljen ali nema pravog dokaza da je autentičan, teško je povjerovati 100 % i uvijek treba sve uzeti sa rezervom, ja sam izvadio ovaj dio jer je ispalo jako zanimljivo sa podudaranjem tajminga.

Inače video klipovi se zovu:

Alien Interview Part 1 | Secrets of Universe Revealed | Project Blue Book

Alien Interview Part 2 | Meaning of Life Revealed | Project Blue Boom'

Alien InteAlien Interview Part 3 | Humanity's Destruction Revealed

Da li vjerujete da postoje snage, ljudi, bića, koji rade samo jednu stvar: onemogućavaju duhovni napredak nas ljudi.

Sjetim se riječi Sri Chinmoya koji je otprilike rekao da kad mu dođe čovjek koji ima blokadu na energetskom sistemu, prvo pogleda da li je ona tu zbog njegove dobrobiti - da nauči nešto kroz nju i na taj način se oslobodi blokade ili je tu kao posljedica rada neprijateljskih sila. Tek kada ustanovi da je ovo drugo, tada ju ukloni.

Ako je ovo istina, koliko miliona ljudi pati zbog ovoga? I mnogi vjerovatno neće saznati zašto imaju određeni problem a i kad saznamo odnos snaga je takav da nemamo šansu da se stvarno riješimo utjecaja matriksa. Kaže se da je omjer snaga između nas ljudi i matriksa tj njegovih sluga kao kad ruka ubere paradajz. Mi ljudi smo nemoćni paradajz.

Kad počnemo raditi na sebi, npr Reiki, Yogu, meditaciju, molitvu ili nešto iz katoličke/pravoslavne tradicije duhovnih praksi ili radimo karma jogu - pročiščenje uma i psihe kroz rad posvećen Bogu ili se počnemo zdravo hraniti, tada nam se vibracija podiže i postajemo pozitivniji. Tu smo da pomažemo drugima. Budimo u sebi svjetlo.

Matriks to primjeti. To je kao kad bi nastala mala pukotina na krovu koji je on postavio da ne ulazi svjetlo. Kroz tu malu pukotinu ulazi svjetlo (malu pukotinu smo mi napravili radom na sebi) i tada matriks ide na uništenje - eliminiranje onoga koji je napravio tu pukotinu kroz koju prolazi svjetlo. Mislim da je to istina. I mislio sam da su blokade samo radi našeg razvoja. Nisu. I život bi bio puno bolji svima nama da naš planet nije pod okupacijom antiduhovnih snaga. 

I što se tiče ove rečenice Chinmoya i priče o matriksu koji stavlja blokade ljudima:

Bio je 5 mjesec 2001 godine.

Otišao sam kod jednog iscjelitelja kraj Zagreba u vezi stresa i depresije.

Čovjek je izašao i tada sam mu rekao razlog dolaska i on je samouvjereno rekao "Sad češ vidjeti promjenu". 

Odemo do njegove sobice i sve što je napravio je bilo da mi je stavio ruke (dlanove) na donji trbuh, pa na trbuh i oko prsa, i to je bilo to. 15-20 sekundi. Sjećam se da je jaka vrućina izlazila iz njegovih dlanova.

Meni je pozelenilo pred očima nakon toga. Zamračilo mi se sve. Kraj mene je bila mala stolica. Metar možda. Sjećam se, svu svoju snagu i sve što imam sam bio uložio u to da dođem do nje, da sjednem. Valjda sam bio i uspio.

I još jedna stvar: prije tog tretmana bioenergijom, nisam bio žedan. Kada mi je napravio taj kratki tretman, osjetio sam navalu žeđi unutar jedne jedine sekunde, kao da nisam pio 3 dana. Nikad prije i nikad nakon toga nisam takvo nešto doživio. Ožedniš unutar par sekundi do nivoa da si žedan kao da nisi pio 3 dana.

Čovjek mi je za 15 - 20 sekundi maknuo sve blokade koje sam nosio duže vrijeme. Zlo je išlo van i zato sam imao reakcije. 

Nakon što sam sjeo i popio vode, osjećao sam se preporođeno, čistoća, veselje, iscjeljenje. Apsolutno neopisiva promjena. Stanje čistoće psihe, radost života, savršeno psihičko i mentalno zdravlje, savršeni protok energije. To je to vrijeme i dani kada uteknemo matriksu.

A kakva promjena se desila u meni najbolje pokazuje onaj dio kad sam se na putu kući vozio kraj nogometnog igrališta. Naime tada sam osjetio mirise u zraku koje sam osjećao kao dijete od 7-8 godina. Nisam ih bio osjetio godinama i godinama jer stres i depresija ubijaju osjetila. Točno se sjećam da sam osjetio miris koji me odveo me u djetinstvo. Čovjek me potpuno iscjelio.

Iscjeljenje je moguće, sve je moguće, kod mene blokade nisu bile zbog neke potrebe da naučim nešto kroz njih već zbog matriks sistema u kojem živimo. Tako je kod mnogih ljudi. Samo, nažalost, pitanje je koliko će ih to saznati i otići pravom iscjelitelju i još bitnije - da li će početi raditi na sebi. Ja danas točno znam od kuda idu blokade kod mene, ko, kada, gdje, kako, to sam vidio već taj isti dan kad sam se vratio kući. Naravno, matriks je matriks, prejak je, ali ja ću i dalje biti vrijedan i raditi na sebi. 

Ako neko ima iskustva kao ja ili nešto vezano za temu, neka napiše.