Sign in to follow this  
gnr

Video: Upad u RTS! Boško Obradović (16.03.2019.)

Recommended Posts

gnr ovaj sajt se nece stavljati na niciju stranu u ovoj sramoti

ako se treba mijenjati predsjednik i vlada BILO koje drzave zna se nacin na koji se to radi, na izborima - sigurno ne sa fantomkama i motorkama

linkovi ce ti biti obrisani kao sto sam vec gore naveo

svako je dobrodosao da postavlja linkove i vijesti al pod uslovom da se ravnopravno zastupaju gledista svih strana

Pozdrav, ok, ti to tako vidiš, ja ne mislim da ovaj otvoreni topic znači i stav stranice kf. Pošto je sve obrisano: stavio sam najobičnije video klipove ''Upad u RTS! Boško Obradović i protestanti oslobađaju RTS! (16.03.2019.)'' i drugi dio i još sam stavio ''Narod opkolio Vučića ispred Predsedništva Srbije!''. Klipovi su sa yt, nema nasilja, nema poziva na nasilje u njima, malo je jedino bombastični naslov videa i normalno je da neko kome je drago da su ljudi izašli protiv medijske blokade stavi taj video a neko kome se sviđa sad ovo okupljanje Vučićevih poklonika neka stavi svoj video koji će imati druga gledišta. To i ti pišeš u zadnjoj rečenici.

Ljudi protestiraju mjesecima a televizija uopće ne javlja o njima, kao da ne postoje i nije moguće da se išta promjeni ako je takva blokada. Čak ovaj Obradović govori njima i u kamere ''Nema nasilja, nema revolucije''. Napisao sam i da su ljudi u Srbiji pripitomljeni u negativnom smislu navodeći da teže žive od Francuza a svi znamo šta se dešava u Francuskoj. To nije bio poziv da postanu nasilni.

I glavno -  kad već spominješ motorke i fantomke, čuo sam danas za to na zagrebačkom 101 i trebalo mi je bez da otvorim internet (bio sam u autu) 2-3 sekunde da shvatim da je to laž i nešto što opet pokazuje koji je to nivo laganja vlastodržaca u Srbiji. Osiromaše narod a onda ga i pripitome a kad jadni i dođu onda sami kažu ''Nema revolucije i nasilja'' jer znaju da ovi samo čekaju da ih lažno optuže za nasilje. I onda izmisle da im je neko prijetio motornom pilom. 

A istina je naravno sasvim drugačija:

''Među uhićenima su i reperi Miljan Čičić i Milan Pernat, koji nastupaju pod imenom Pokret ujedinjenih fantoma (PUF), a pišu i pjevaju satirične stihove, pjesme i parodije i izvode šaljive i ironične ulične perfomanse. Na prosvjedima "1 od 5 milijuna" se pojavljuju noseći fantomke i maskirne odore, izvodeći ulične performanse čija je tema neki od događaja između dva prosvjeda, a rekvizit ove subote bila im je motorna pila i odrezana grana drveta, kao aluzija na masovnu sječu stabala u zaštićenoj zoni povjesnog spomenika Kalemegdanska tvrđava, na kojoj gradska vlast planira graditi žičaru. Beogradski mediji i tabliodi bliski srbijanskom predsjedniku Aleksandru Vučiću te direktor RTS Dragan Bujošević, u obraćanju javnosti poslije upada prosvjednika u RTS, motornu pilu dvojice repera i performera okarakterizirali su kao sredstvo prijetnje i nasilja.''

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/prijetili-su-i-motornom-pilom-policija-tijekom-vikenda-uhitila-18-osoba-medu-njima-i-dvojicu-repera/8502716/

9 hours ago, dj-zombi said:

ako se treba mijenjati predsijednik i vlada BILO koje drzave zna se nacin na koji se to radi, na izborima

Sve bi to bilo u redu kad bi Srbija bila normalna zemlja sa dugom  demokratskom tradicijom, ali to nažalost nije slučaj. Slobodne i demokratske izbore kod nas nije moguće organizovati, tako da, samim tim, legitimno je da do promene vlasti dođe i nekim drugim putem, kad već nije moguće putem izbora.

Zombi je u pravu u onom dijelu kad piše da se sajt neće stavljati na ničiju stranu jer topic je otvoren na način da su stavljeni video klipovi i ipak je sve djelovalo previše jednostrano a nije bilo namjere. Druga stranu stavljati ja neću jer nema ničega osim laži.

I pitam se za ovog Dragana J Vučićevića, shvaćam da ljudi u životu idu za nekim interesom i da se druže s određenim ljudima ali to je uvijek sa strane da se ne vidi.

A ovaj Vučićević cijelo vrijeme radi to što radi. Na televiziji i i u novinama. Skroz otvoreno. Vučić i samo Vučić. Nisam u Srbiji ali mislim da mu ljudu po Beogradu dobacuju. Čitam da je dobio dvije plazme, ima dobar auto, samo da padne ova vlast pa da i njemu uzmu sve. 

Nema slobodarskih izbora .

A demokratija je jedna od najvecih prevara  . . . valda ste to do sada uvideli .

"Istina" su obojene i plisane revolucije .One donose demokratiju i demokratske izbore . . .

2 hours ago, grom said:

Nema slobodarskih izbora .

A demokratija je jedna od najvecih prevara  . . . valda ste to do sada uvideli .

"Istina" su obojene i plisane revolucije .One donose demokratiju i demokratske izbore . . .

Nije više stvar toga.

A stav ''Nema ničega, sve revolucije su uzaludne, demokracija je prevara''" i onda shodno tome valjda ide i ''Ajmo umrijeti', to je isto kao da se kaže "Ja sad idem crknuti".

Ja ne kažem Grome da su vaši citat krivi, mislite na komentar Zombija i Dragana, ali ajmo u drugi kontekst -  idemo pogledati realno stanje na terenu i vidjeti da će moć ljudi koji trpe ovakve egoiste na vlasti, ojačati i na kraju ih pomesti.

I još par stvari. Recimo slika Vučića kako igra šah dok mu ljudi vani protestiraju. On tu sliku planski stavlja da se vidi. I tu se vidi da on ne razumije ništa. Nisu ljudi došli zbog njega, on je NEBITAN, on je NIKO i NIŠTA, kao što sam i ja niko i ništa, ili bilo ko od nas, ALI on se sada u ovakvom sistemu nalazi na funkciji predsjednika i smetnja je, TO JE SVE OD NJEGOVE VAŽNOSTI i samo zato ga ljudi žele maknuti. Sam po sebi je prolazan i nema apsolutno nikakvu važnost za društvo ako ne služi društvu. A on i njegova vlast su ljude gurnuli u siromaštvo i egzistencijalnu neizvjesnost. Znači rade suprotno, rade za Novi svjetski poredak. Zato kažem da on nema apsolutno nikakvu važnost. 

Kad mu dođu ljudi van, on bi da ima prirodnost i dobre namjere razgovarao s njima, uvažio mišljenja, imaš odlične ljude za ekomoniju kao što je Dragaš ili Komazec, pustiš ih da preuzmu ekonomski sektor i sve se može riješiti. SVE JE RIJEŠIVO kada bi ljudi shvatili da je jedini smisao rođenja i činjenice da imamo tijelo taj da smo tijelo dobili da pomažemo i služimo druge.

I slušao sam Dunđera koji je pričao o velikoj svjetskoj revoluciji, mislio je i na Srbiju, tada mu nisam vjerovao, a pogledajmo danas stanje. I žute prsluke.

Nisam u Srbiji, ne poznajem dobro ljude i političare ali pratim preko yt, i znam da Srbi uvijek imaju priču "Sjaši kurta da uzjaši murta" ili " I taj želi vlast" i uglavnom je to istina, ali kad vidim ovakvo nešto AUTENTIČNO I ISKRENO - vidim VELIKU promjenu kod npr Vuka Jeremića (nebitno ko je) i nikad nije ovako nastupao, on je smiren čovjek inače i ovaj njegov nastup pokazuje koliko su pritisnuti i on i ljudi u Srbiji i samo zbog ovih 4 minute bi mu stisnuo ruku. Ovo nije nastup čovjeka željnog vlasti. On želi pravdu i bolji poredak. Kao što on kaže -  "Zdravo slobodni Beograde, zdravo slobodna Srbijo" i da nam Srbija u periodu od 2021-2023 postane vodeća zemlja na Balkanu. Da nikad više, nakon ove revolucije koja dolazi nadam se za cijeli svijet, ni jedan čovjek ne živi u strahu da neće imati šta staviti na stol sebi i djeci zbog ovih kao što je Vučić i velike većine ostalih vlastodržaca u svijetu.

Veli jedan na zadnje gostovanje Mile Alečković (balkan info)  ''Dr. MILA JE NADAM SE BUDUCI CLAN NASE VLADE..'''

Ta žena je do te mjere samoživa i egoistična, sve strši. I zbog toga ljudi u Srbiji izlaze van.

I znači veli ovaj na komentarima:

''Gospodjo Mila ,jako vas postujem I cenim , samo da vam skrenem paznju na to da ISTINSKI intelektualci ,akademski gradjani par ekselans , ne naglasavaju sta su I gde zavrsili 5 puta po gostovanju ili naglasavanje koje ste poznaye licnosti upoznali I sa kojim poznatim covekom se druzili ... Malo skromnosti na licnom nivou bi vas jos vise diglo medju akademskim gradjanima... Bode usi..to Ja , ja ,ja.. Sve pohvale za intervju. Dr. MILA JE NADAM SE BUDUCI CLAN NASE VLADE..'''

Prvi dio komentara odlično.

a onda se zapitam.... znači ako vidiš i pišeš o tome kakva je ova žena, kako je onda moguće da napišeš: "Dr. MILA JE NADAM SE BUDUCI CLAN NASE VLADE..'''??? 

Ja bi Vučiča vukao za rukav da se vrati. 

Zamislite da ona dođe u vladu.

ko zna ko tu kome kapu kroji

ja jedno sigurno znam - nama krajisnicima je skrojena odavno

a sad Srbiji drugi kapu kroje i nije fer da mi sjedeci u inostranstvu i dobijajuci vecinom vijesti preko medija, facebooka ili youtuba donosimo sudove ko je gornji, ko donji i ko je kome sta tamo ukrao ili dao

Vidiš, ti si preko krajinaforce za nešto bolje - ako ništa drugo da se podigne svijest i informiranost o opasnosti hrvatskog šovinizma i ustaštva, dao i novac i vrijeme i još par stvari. I možda se neko pita da li je imalo smisla ali znaš da radiš ispravnu stvar a o nagradi da ne govorim. Kad kažem nagrada - mislim na to da ako pomažemo drugima na bilo koji način (a da je iskreno) to nam se vrati jer čim pomažemo mi slijedimo svoju pravu prirodu. Automatski ti je život bolji, spajaš se sa novom vibracijom. Sve je jedno a pomažeći drugima, pomažemo u konačnici i samima sebi. Postajemo dio te vibracije jednoga. Veća nagrada ne postoji.

A ja bi ljudima kao što je Mila Alečković (da kojim slučajem dođe na vlast) ZABRANIO da prilikom intervjua ili natpisa u novinama spominje svoje svjetovne kvalifikacije a drugi ljudi kao dr Komazec sigurno zaslužuje da ga se zove Profesorom doktorom jer je i po karakteru i po svemu takav.

Srbiji sad trebaju ljudi koji razmišljaju na način da su tu samo da služe narodu i državi i da jačaju sebe svakodnevnim radom na sebi, treninzima, dobrom prehranom i trpljenjem i odricanjem. To će biti pročiščeni ljudi puni motiva i kad bi takvih ljudi bilo više, sve ovo bi išlo još brže. 

To je tkz OPD i OPS, što je neko bliži svojem istinskom biću u sebi, on je sve više OPD (orijentiran prema drugima) a što je više ega u nekome, on je OPS - orijentancija prema sebi. Vučić je OPS-ovac.

I  sad kako se to vidi - ljudi su mu došli pred zgradu SAMO ZBOG TOGA što u Srbiji postoji mnogo onih koji se boje da li će sutra preživjeti  - znači dolazak nema veze s ničim osim s tim, nije bitno ko to vodi, ljevičari desničari, a Vučič ih vidi, protumači si da je on u pitanju, slika samog sebe i stavi na to internet. To je dokaz da taj čovjek ništa ne razumije.

12 hours ago, dj-zombi said:

a sad Srbiji drugi kapu kroje i nije fer da mi sjedeci u inostranstvu i dobijajuci vecinom vijesti preko medija, facebooka ili youtuba donosimo sudove ko je gornji, ko donji i ko je kome sta tamo ukrao ili dao

Bio si u pravu da je onakav tip započinjanja ovog topika prejednostran - stavio sam novi topic direktno sa klipovima gdje je početna slika klipova nagurani ljudi pa veliki natpis preko tih klipova, to je preudarno, da sam stavio obične vijesti, 190 njih, pa i jednostrane, ti ništa ne brisao, znam) ali ovdje se sad sve vidi. Točno se zna ko laže, krade i ko je gore. Vlast ne valja. Srbiju trebaju voditi ljudi koji će sebe i svoj ego ostaviti po strani. Samo žrtvovanjem nečega, može se nešto i dobiti. Ja vjerujem da su ovo autentične srpske narodne demonstracije a zapad je za Vučića. Biće zanimljivo.

Moje mišljenje je da Vučić hoda po tankoj liniji - kao i svaki srpski vlastodržac - danas jeste po volji zapada, kao što je Delija Guns rekao, ali to vrlo lako, očas posla, može da se promeni. Za tu promenu zapad ima svoju rezervu , a to je ta neka opozicija, koja je prilično iskompromitovana, ali uz pravi propagandni rad može da se koliko toliko rehabilituje. I zato, ako Čićvu napravi grešku, može se lako desiti da postane smenjiv, iako to u ovom momentu deluje kao naučna fantastika, iliti narodski SF. Sve ovo smo već videli 90-ih sa Slobom, donekle. Na ovim prostorima istorija se ponavlja do te mere da to već postaje bizarno.

On 3/18/2019 at 7:44 AM, dj-zombi said:

gnr ovaj sajt se nece stavljati na niciju stranu u ovoj sramoti

Ne znam zemljak je li ovo srpska , ili okupatorova sramota . . . 

Bosku Obradovicu su ameri pomogli da prede koncenzus i ude u vladu , sada on sa protestima samo vraca zaduzeno . . .

Podosta puta se nadem i u juznoj Srbiji pa od tuda i neke od mojih izjava .

4 hours ago, dj-zombi said:

zar okupatori znaju za sramotu?

De ces traziti od genetskih pljackasa da se stide ili da sazaljavaju . . .

To su monstrumi koji koriste ovu nasu sirotinju da bi stekli moc nad svima .

A vidljivo je da koriste i u drugim drzavama , odnosno de stignu ili de pozele .

I ovo farbanje evropljana izbjeglicama , moze samo idiot izmisliti . . .

On 3/23/2019 at 7:45 PM, grom said:

Sramota onih ljudi u Srbiji koji gledaju samo sebe i svoje interese. 

Evo primjera. Ovo je dio iz informera gdje pišu o protestima u Novom Sadu. I onda navode izjave ljudi iz Novog Sada.

Znači ide ovako:

Drugi Novosađanin cinično nam  je rekao:

''Čestitam novosadskim organizatorima protesta! Prvo, uspeli su da skupe 600 ljudi u gradu od pola miliona građana, nije to malo, eeej! Drugo, na protestu protiv Vučića, gde štite nacionalne interese, istrošili su 20 minuta da pljuju po Karadžiću i šupkaju se Hagu, zbog čega su doživeli jedinstveno iskustvo: da im od par stotina njihovih, pola zviždi. Konačno, da bi pokazali šta su i ko su, nisu spomenuli Nasera, Gotovinu, Ramuša. Apelujem na Željka Mitrovića da im da dva sata na Pinku, što pre, kako bi  "zablistali"  pred nacionalnim auditorijumom i da se ova debilana od šetnji slinavaca više završi.''

Znate ko je "Novosađanin"?

Ili Dragan J Vučićević lično (glavni urednik informera)  ili neko od novinara iz informera. Treći ne postoji.

''i da se ova debilana od šetnji slinavaca više završi.''

E to je to, debilana. Furaš ljepo skupi sat, voziš dobar auto, dobiješ svoju emisiju na tv-u, novine ti stvori i financira vlast, dobiješ još masu stvari jer radiš za vlast a u zemlji gdje vlada siromaštvo i gdje je 11 % nezaposlenih, slinavcima nazoveš ljude koji su izašli van za bolje sutra. I nema to veze sa ovim dijelom oko zviždanja. On pod slinavci misli na sve protestante u svim gradovima Srbije. Jer kaže: "da se ova debilana od šetnji slinavaca više završi." A i znaju i oni da priča oko presude u Hagu i zviždanjima nema veze sa protestima i da je to nebitna stvar. Srbija ni ne postoji kao država pa je normalno da mladi ljudi ni ne znaju šta se stvarno dešavalo i da dio njih proguta priču o genocidima i slično. 

Ali važno je da "Novosađanin" Vučićević dobije još jednu novu tv plazmu.

On 3/23/2019 at 7:45 PM, grom said:

Bosku Obradovicu su ameri pomogli da prede koncenzus i ude u vladu , sada on sa protestima samo vraca zaduzeno . . .

Podosta puta se nadem i u juznoj Srbiji pa od tuda i neke od mojih izjava .

To je sramota vlasti u Srbiji.

Ovi koji su upali na RTS su bili natjerani da to urade. Jeste malo nasilno ali su bili iznuđeni.

Imaš diktatorsku vlast protiv koji se bori svaki normalni čovjek u Srbiji.

I ta priča da neko sve kontrolira izvana, ne, sve se može. Evo Mađarske. Isto su mali i nebitni kao Srbija. 

i kao što kaže komentar na fb: 

''E tako se to radi, i nemojte misliti da je bilo jednostavno.

Madjarska je clanica eu-nato krim.org.samim tim Orbanovo NE ima mnogo vecu tezinu.''

Image may contain: 1 person, smiling, text

On 3/25/2019 at 6:07 PM, gnr said:

I ta priča da neko sve kontrolira izvana, ne, sve se može. 

Pa i sam kazes da je Srbija okupirana . . .kako onda mislis da se ne kontrolise izvana . . .

U srpskom generalstabu su dvojica visokih oficira konstantno prisutna .

Cak i oznacena  parking mesta imaju .

Zar se nesto moze preko njih uraditi ?

Ili mnostvo agenata alijanse , a i nasi podrepasi , mislis da bi se moglo nesto ne opazeno provuci ?

Ne , sve je pod debelom kontrolom , samo sto omca pomalo popusta jer se Russija podigla na noge . . .