Sign in to follow this  
gnr

Skandalozna parola u Ukrajini: Hrvatski navijači pevali "Ubij Srbina" VIDEO

Recommended Posts

Hrvatski i ukrajinski navijači poslali su skandaloznu parolu ljudima u Srbiji na jednom fudbalskom meču.

LNIzvor: B92 ponedeljak, 13.05.2019. | 13:39

EPA/SERGEY DOLZHENKO

Na društvenim mrežama pojavio se video-snimak zajedničkog skandiranja navijača Dinama iz Kijeva i Dinama iz Zagreba protiv Srba.

Vođe navijača ukrajinskog kluba su gromoglasnim aplauzom pozdravili navijače iz Zagreba, popularne Bed Blue Bojse, a onda su zajedno krenuli da pozivaju na nasilje nad Srbima, skandirajući "Ubij, ubij, ubij Srbina".

"Obaveštavam vas da su došli momci iz Hrvatske, navijači Dinama iz Zagreba, da nas podrže da se suprotstavimo ovim ku*vama. Ako ne znate, oni su veoma bliski prijatelji Srba. Molim vas da me podržite, ponovite za mnom: Ubij Srbina!", rekao je vođa navijača Dinama, prenosu Sputnjik.

Nedugo zatim cela tribina je počela da skandira isto, a bile su zapaljene i baklje. Celu situaciju pogledajte na priloženom video-snimku.

Inače, Dinamo iz Kijeva je remizirao u subotu sa Zorjom (1:1) i ostao usamljen na drugom mestu ukrajinskog šampionata, bez ikakvih šansi za titulu.

''Pa ne treba mi video da znam sta mi ukrajinski i hrvatski fasisti misle. I mogu da misle sta god hoce, to me puno ne uzbudjuje. Sve dok ne pokusaju da urade to sto misle. E, a posle toga ce prestati da misle zauvek.''

''A ukrajinski ambasador se cudom cudi pa zbog cega su to pobogu Srbi na strani Rusa a ne Ukrajinaca ?!Da se zna,skoro sve naoruzanje i vojnu opremu je Hrvatska za vreme embarga UN na uvoz uruzja za zemlje ex JU nabavljala od Ukrajine za rat protiv Srba.Od uniformi preko pusaka i topova do helikoptera i aviona.Kao i onaj cuveni nekompletni S 300.''

''Kada nemas istoriju, i istorijski bratske narode i drzave, onda mozes samo da se udruzis sa nekim u mrznji drugoga. Da li iko od njih od obe te strane, moze da objasni kakva je konekcija ta dva naroda osim ovoga sto sam ja naveo?''

''Bio sam u Kijevu 2017. kada je Partizan igrao na ovom stadionu. Jedva nas je obezbeđenje sačuvalo. Na poluvremenu su celu našu delegaciju morali da izvedu sa tribine i smeste nas po ložama, jer je tako bilo bezbednije. U gradu je stradao svako za koga su primetili da priča srpski, čak su i neke novinare pretukli ispred hotela. Ko ne veruje, imaće prilike u junu da se uveri u "ukrajinsko prijateljstvo" kada Srbija bude igrala u Lvovu. I ne, ne radi se samo o ekstremnim grupama.''

''Kako to?

Pa zar nisu ti isti Hrvati poslali tako lijepe i krasne čestitke Srbima za Božić? Objavili ste to pre nekoliko meseci, da li se sećate?

I narod se razneži, onako, prostodušno, AVNOJEVSKI.

Šta je sad ovo?

Ovo su vam te iste ČESTITKE, u neuvijenoj formi i bez AVNOJEVSKE šminke.''

''Pazi ovi što ladno stoje pored ćirilice. Zar oni ne znaju da ona može da rafalno pripuca i navodi tenkove u vrlo kratko roku. E moji Hrvati, i vi kamilice postali.
Miljenko, bruka.''

''Bogu hvala da mi nismo takvi.Mržnja je gadna bolest.''

''Kako to? Evo Nole juce prica kako smo svi isti i treba da se volimo sa hrvatima, sta je ovo sad?!''

''Koji kompleksi bajo moj već decenijama''

''To su potomci onih koju su za vreme drugog svetskog rata bili na strani Hitlera''

''Šta je tu čudno? Šta je tu skandal? Pa to je njihov uobičajeni svakodnevni milje, to je njima duševna hrana, to je deo njih! Zašto se čuditi kada "ubij Srbina" skandira onaj u čijoj državi u po bela dana sportisti iz Srbije ne smeju ni kafu u nekom lokalu da popiju ako im se bar malo vidi grb kluba na trenerci! Ni Ukrajinci me nimalo ne iznenađuju, davno su i oni postali ekstremno nacistički opredeljeni!''

''Da li će l’ekip napisati neko slovo o ovome? Uglavnom napisu kad neko popreko pogleda francuskog crnca da je rasista ili šta već. Naravno da neće niko ništa napisati niti spomenuti.''

(sa b92)

Hrvatski navijači, velika većina, su otvoreni nacisti i fašisti.

FdgnENN.png

Naravno da na you tube ima svega, naravno da ima navijača sa raznim tetovažama ali kada na SLUŽBENOM yt kanalu jednog kluba intervju daje čovjek sa vidljivom naci tetovažom, onda je jasno šta se dešava. To je nezamislivo bilo gdje van Hrvatske. 

Ovo bi trebalo prijavljivati. Sad ko će to prijavljivati a i potreban je dovoljan broj prijava. Šteta, a mogli bi se nešto uraditi. Može se jako puno samo da se ljudi trgnu.

I nije jedan od onih koji su dali intervju, ovaj je baš došao kao gost i predstavnik navijača da priča kroz cijeli video o 13.5.1990.

Prijavite video, to traje minutu i pol, zove se "13.5.1990. - Intervju sa Zoranom Markićem o povijesnim događajima na Maksimiru".

Slikovni rezultat za BBB fašisti

Čak su i navijači van bivše Jugoslavije vidjeli o čemu se radi pa se dešavalo i ovo, reakcija Seltikovih navijača: