Sign in to follow this  
gnr

Hrvati napuštaju Hrvatsku zbog Srba i ostalih manjina!? Opameti se narode...

Recommended Posts

Eto zašto meni ne pada na pamet da odem na hrvatske portale i čitam naslove i članke. Nema šanse.

Ovaj u Njemačkoj snima video o svojim hrvatskim portalima. Čak i njega pogađa. A da samo zna koliko toga ima. 

Ja mislim da se na hrvatskim portalima jasno vidi ustaško stanje svijesti i kod novinara i kod onih koji ostavljaju komentare i radi se o istoj svijesti koja je ljude ubijala i bacale u jame samo zato što su Srbi. Čim je neko Srbin po naciji, vrijeme je za demoniziranje. Konkretno oni ovdje na primjeru pajaca i klauna Vučića ne da vide crno, zlo i ekstremizam, već idu tako daleko da stave izmišljeni naslov i nazivaju ga četnikom. I ubace, tipično za ustaše "Prijeti". Pa se treba odbraniti. Četnik u Hrvatskoj je isto što i ustaša za Srbe u Srbiji. Znači rade direktan utjecaj na svijest čitaoca u Hrvatskoj koji ima efekat da je predsjednik Srbije takav i takav a da su ga izabrali - Srbi. Jednađba je riješena. 

Znači ovo je sa index hr. Predsjednik države - četnik. Da li je moguće da u Srbiji ili u bilo kojoj zemlji svijeta bilo koji poznati portal napiše "Ustaša Plenković" i tako nešto za nekoga. Ne, to se ne radi, to je etika i profesionalnost i kao novinar moraš prije svega biti normalna osoba i to ti niko u svijetu ne radi. Ja mislim da čak ni Informer ne stavlja direktno "Ustaša Plenković, ustašinka kgk". I mislim da onaj koji u današnjem Vučiću vidi četnika i prijetnju za regiju, taj nije normalan. To je najniža vrsta ljudi.

''Bahati četnik Vučić prijeti zbog ratne odštete: Zaprepašten sam, Hrvatska tu može puno izgubiti''

i ovo

Četnik Vučić je po Mladiću htio nazvati ulicu, a danas priča o "okretanju budućnosti"

A ovaj drugi naslov zaslužuje malo pojašnjenje: u Hrvatskoj i danas postoje ulice Mile Budaka. U Splitu, drugom gradu po veličini u Hrvatskoj, postoji ulica Mile Budaka. To je onaj što je osmislio "Trećinu Srba pobiti, trećinu pokrstiti, a trećinu protjerati". Ja mislim da ima još njegovih ulica po Hrvatskoj. 

Kako neko ima obraza da stavlja ovakav naslov a u isto vrijeme dvije-tri decenije mu u njegovoj zemlji stoje ulice raznih ustaških zlikovaca. 

Evo Delije i index hr. Ovakvi ljudi ne bi smjeli raditi kao novinari. Ta srbofobija i ustaštvo, jadan si novinarčiću i ta okolina koja te zatrovala.

Zvezda igra sa Napolijem u Italiji, naslov:

Delije ludovale u Napulju, pjevale o Kosovu i UEFA-i

Naravno, nije bilo nikakvog ludovanja i nereda, tri hiljade ih je došlo u Italiju i ispred stadiona su pjevali pjesme i zapalili koju baklju, to rade mnoge navijačke grupe, nije zabranjeno, što je najbolje ni mediji u Napulju nisu pisali o ludovanju i neredima jer ih naprosto - nije bilo. A dio o tome šta to problematično pjevaju Delije, je suvišno i komentirati.

Znači tip koji je radio ovaj članak za index je išao tražiti sliku kojom bi pokazao te lude Srbe i srpske navijače (Srbi su znate lud narod, luduju, prave nerede, zlo je to) i onda stavi ovu sliku misleći da s njom nešto dokazuje jer je slikano po mraku s bakljama, a na slici se vidi tipična navijačka scena pjesme i veselja. Al ono zamislite, on je u svojoj poremećenoj glavi jedno 10 minuta tražio da nađe nešto nalik na nerede i ludovanje, samo da bi podebljao svoj srbofobni članak. 

Delijee.jpg?width=765&height=402

Joj čovječe nisu problem Hrvati. Ni najmanje. Ovo je komentar na video iz topika. 

''Ja sam Srbin a tebi brate skidam kapu...Za nasa dva naroda vazi "da ce nam biti bolje kada mi budemo bolji". Ti pricas iz Nemacke...ja komentarisem iz Amerike...to je nasa tragedija. A sto se tice tih kretenskih portala...u Srbiji nije nista bolje. Ziv bio brate.''

Kad vidim ovo, stisne me želudac. Veli "što se tiče kretenskih portala u Srbiji nije nista bolje".

Gdje se u Srbiji za mlade ljude koji odlaze trbuhom za kruhom, piše da odlaze zbog Hrvata? 

Kako to ovaj tip ne vidi...?