Sign in to follow this  
kapela 2

Vrhovine i okolica

Recommended Posts

Eto buraz neka si isprobao kako to radi, sad barem znaš kako ide.

Popravio sam ti ja i ovu sliku, a ti ako oæeš opiši nam slike da bi znali o cemu je rijeè.

Živ bio!

P.S.

Ako napraviš besplatan account na photobucket.com i imas tamo kad se registruješ da oznaèiš za maksimanu velièinu slika da se ne patiš sa ovim

tvojim.

Vlast u Vrhovinama treba pohvaliti za pokusaj ozivljavanja ovog dijela Like i povratak naroda na svoja ognjista.

U pravu si ;D Bas sam prosle subote gledao emisiju na RTS o izbeglicama koji se se vratile na svoja ognjista u Krajina,RS i FBiH,i bas je tada bila reportaza o Vrhovinama.Dosta se ljudi tamo vratilo i ima i dosta mladih,daj Boze da se ovaj trend rasiri po celoj Krajini. srpski_smajli_kalas.gif

Како сам ја разумео из приложеног прошлог лета када сам био у Лици, ситуација је оваква. Држави Хрватској је у интересу да има 1 општину са Србима где ће све да функционише, и да они дају паре. Не би ли се пред Европом приказало како је све у реду. Е зашто је избор пао на Врховине, а не неку другу општину, не знам...

Али ја би био најсрећнији да што кажете тај тренд се рашири...

Celnici opstine Vrhovine su ucinili mnogo na obnovi ratom unistene infrastrukture u ovoj lickoj opstini.Kada bi i druge povratnicke opstine isle istim putem,buducnost bi bila znatno svjetlija.Evo nekoliko slika iz okoline Vrhovina.

320394_251140608251406_100000664076922_824671_7917399_n.jpg