• Announcements

• dj-zombi

Nove knjige   07/18/2016

U sekciji foruma "Krajina u knjigama" postavljeno dosta novih knjiga, obavezno pogledati:    6. Licka divizija - ratni put
       Kordun i Lika u NOB
       Kotar Slunj i kotar Veljun u NOR i socijalističkoj izgradnji
       SJENIČAK KRONIKA KORDUNAŠKOG SELA   Ove knjige kao i jos stotine drugih mozete takodje naci i u sekciji sajta "Dokumenti" http://www.krajinaforce.com/dokumenti/index.html          
Sign in to follow this  
Followers 0
dj-zombi

DA SE NE ZABORAVI - Hrvatsko etnicko ciscenje Krajine KNJIGA

63 posts in this topic

Управо сам заузет читањем ове књиге.

Зомби брале, СВАКА ЧАСТ :exclaim

:mah:

Вукашин

Dilema oko štampanja knjige ne treba da postoji,to obavezno mora da se odštampa da objasni deci ove nove udžbenike i lažne priče njihovih očeva..Zato,svaka čast i hvala na odvojenom vremenu i ovako vrednom dokumentu...

nadam se da cu nekako doci do knjige ali sumnjam da je u knjizi opisano zajednicko dogovaranje oko akcije izmedju hrvatskih i srpskih vlasti u Srbiji.Bili ste zrtveno janje Srbije.

Oluja je organizirana s vise strana ,a vojni krug VRSK je bio upoznat s time. Nazalost dok su jedni bjezali drugi su uspijeli pokrasti novce,zlato i vrijednosne papire za trgovanje na Londonskoj i Sangjaskoj burzi.

To se nikada sluzbeno nece znati >;)

Hvala Jaska ;)

Ja volim procitati sve bez obzira s koje strane da dobijem sto bolji uvid u problematiku.

Rada

Pozdrav svima Srbima sirom ove kugle zemaljske, knjiga je vrlo dobra dokument koji bi svako trebao da ima...

naravno hteo sam da pitam da li je knjiga izdata u pisanom obliku i kaki moze da se nabavi...

Meni nece da ucita knjigu, ni kad kliknem desni klik pa save as niti kad idem levim pa cekam da se otvori ali nesto ne uspeva, mozda knjiga vise nije na forumu?

Ako neko zna u cemu je problem neka javi

Pozdrav

Provjerio sam sada i fajl je ok i normalno se otvara.

Znaci kliknes ljevim misom na link pa opnda ides na "open" ili "save", velicine je oko 15mb.

Ako nece sa IE, probaj sa "Firefox" ili "Opera" browserom

nadam se da cu nekako doci do knjige ali sumnjam da je u knjizi opisano zajednicko dogovaranje oko akcije izmedju hrvatskih i srpskih vlasti u Srbiji.Bili ste zrtveno janje Srbije.

Oluja je organizirana s vise strana ,a vojni krug VRSK je bio upoznat s time. Nazalost dok su jedni bjezali drugi su uspijeli pokrasti novce,zlato i vrijednosne papire za trgovanje na Londonskoj i Sangjaskoj burzi.

To se nikada sluzbeno nece znati >:)

Meni su zanimljive te tvoje tvrdnje, samo na osnovu čega ti to tvrdiš?

dj-zombi želim da se pridružim pohvalama povodom knjige i voleo bih kada bi ona bila i štampana.

Dugo sam se mučio dok je nisam skinuo pa tako da je nisam još ni pročitao da bih ti nešto više rekao.

Smatram da je tvoj rad Bogom dan da se dokumentuju sva naša stradanja kroz istoriju, jer došla su vremena da niko od zvaničnika Srbije ne reaguje oni ni danas nisu svesni da Krajina nije smela pasti jer kada padne Krajina ode i matica što se nažalost dešava a potvrda toga je uzimanje svete srpske zemlje Kosova i Metohije. Neće dušmani tu stati, ići će oni i dalje!

Neprijatelj je shvatio da je srbe jedino moguće uništiti iznutra i tu napadaju kao vukovi.

Na hr medijima se uredno svakog dana govori o "Domovinskom ratu" u našim o našem stradanju samo u avgustu. Ja njihove težnje razumem ali, ne razumem šta se dešava sa nama ko nam je to zavezao usta i šta nam nude za to... .

Zato tvoj rad podržavam i cenim!!!

Budi mi dobar i Bog da nam te čuva!!!

U pripremi je drugo izdanje knjige, prosireno i malo dopunjeno.

Bitno je da je knjiga besplatna svima koji smatraju da bi je trebali imati a za stampanje, vidjecemo.

Danas sam snimila "Hrvatsko etnicko ciscenje Krajine"

Hvala na trudu da se sacuvaju dokumenti.

rajka ovo nije tema da se na njoj diskutuju ove stvari koje ti navodis

sirok je i prostran nas forum pa ti ljepo otvori novu temu i zapocni divan

Knjiga odlična, svaka čast!

Predlažem da se štampanje knjige obavezno finansira uz pomoć učesnika ovog foruma.

Mislim da je potrebno objaviti žiro račun na koji se može uplatiti donacija za štampanje knjige, pa neka uplati ko koliko može.

Pozdrav.

Ne treba ni da se oprosti iz razloga sto niko nikada nije odgovarao niti ce, a Jastrebarsko niko i ne pominje. Jedini logor za djecu na koji je Zenevska konvencija zatvorila ne jedno, vec oba oka. Przili se u paklu da Bog da!

Pozdrav svima!

Ovo je bude moja prva poruka na forumu, ali hoču da prevodim knjigu na ruski jezik! Hvala na dobru knjigu. Tama sve istina!

Књига је одлична, показује у правом свјетлу патњу и страдање Српског народа. Мислим да би било одлично одштампати такаву књигу, као велики допринос истини.

BRAVO ZA KNJIGU. JA SAM ZAINTERESOVAN DA JE LICNO KUPIM.IMAM PREDLOG, DA SE NADJU DOBRI POZNAVAOCI ENGLESKOG, JEZIKA I DA SE KNJIGA PREVEDE.JER MI ZNAMO STA SE DESILO-1941--DO DANA DANASNJEGA,JER TA OLUJA NE PRESTAJE.TU KNJIGU ZELI BI DA POKLONIM MOJIM PRIJATELJIMA KOJI JOS NISU SIGURNI STA SE TO TAMO DESILO. pravila.gif

Novi sam clan vaseg foruma , svidja mi se kako radite ovo svaka cast !

E sad moze li mi neko reci zasto ne mogu da skinem ovu knjigu jel do mene nesto ili se ovo vise ne moze preuzimati ?

Hvala unapred i poz iz Republike Srpske : )