• Announcements

• dj-zombi

Nove knjige   07/18/2016

U sekciji foruma "Krajina u knjigama" postavljeno dosta novih knjiga, obavezno pogledati:    6. Licka divizija - ratni put
       Kordun i Lika u NOB
       Kotar Slunj i kotar Veljun u NOR i socijalističkoj izgradnji
       SJENIČAK KRONIKA KORDUNAŠKOG SELA   Ove knjige kao i jos stotine drugih mozete takodje naci i u sekciji sajta "Dokumenti" http://www.krajinaforce.com/dokumenti/index.html          
Sign in to follow this  
Followers 0
dj-zombi

DA SE NE ZABORAVI - Hrvatsko etnicko ciscenje Krajine KNJIGA

63 posts in this topic

posto sam procitao knijigu,a i nov sam ovde interesije me da li je izasla stampana knjiga?a ako nije kada bih mogla?KNJIGA JE SUPER...SVAKA CAST

Stvar je u tome što Srbi ne nauče ništa iz svojih loših iskustava, a narodna kaže: budala uči na svojim, a pametan na tuđim greškama. 

Prolazeći kroz pustu Krajinu, svako se može uvjeriti da je tako. Niti šta učimo, a još manje pamtimo. Dobro je što je ovo napisano. Valjda će ostati neki tragovi od nas, osim grobalja gdje smo ostavili sve što znači identitet naroda Krajine.

Драго ми је да је ово једини сајт, организација или шта већ који заправо нешто ради због чега је настао, а не да се све сведе на маркетинг и новац или нешто друго!

na sajtu nikad nije bilo niti jedne jedine reklame - niti ce biti, sajt nikada nije od nikoga primio niti paru, dizajn, servere i domen ime financiram iskljucivo ja

a sajt ce postojati u jednom, drugom ili trecem obliku sve dok je vas posjetioca, vrednih moderatora i moje bezgranicne tvrdoglavosti 8)

zivi bili

Pitam se, ako bi to bilo moguće objaviti knjigu u HTML obliku, tako da je Google prevesti mogao prevesti lako. Moj Srbije je vrlo slaba.  Ako ne, ja mogu upravljati kopiranje i lijepljenje iz pdf.

I'm wondering if it would be possible to publish the book in html form so that Google Translate could translate it readily.  My Serbian is very weak.  If not, I can manage copying and pasting from the pdf.

Hvala!

Ne, ja ne mogu kopirati i zalijepiti, a kad sam pokušati pretvoriti u .doc ili koristite značajku Prevoditelj, ona kaže da je zaštićen lozinkom. Sad vidim da je 701 stranica, pa ne vidim zašto to ne može biti u HTML-u.

No, I can't copy and paste, and when I try to convert to .doc, or use the translate feature, it says it's password protected.  Now I see it's 701 pages, so I see why it can't be in html.  Bilo koji sugestija?

ako se ikada ova knjiga pojavi u stampanom izdanju,volio bih je imati u svojoj biblioteci,

U knjigu dodana dva dodatka, otprilike dvijesto dodanih stranica (knjiga sad ima ukupno 886 stranica)

- Bilten Veritasa povodom godisnjice "Oluje"

- Sazetak optuznice protiv hrvatske ispred medjunarodnog suda