Sign in to follow this  
Knindza Krajisnik

REPUBLIKA SRPSKA - LJETO 2007

Recommended Posts

Свако ко има утиске са годишњег одмора или лијепе фотографије из РС а жели да их постави, радо је добродошао да то учини овдје.

samouk sam stari deda ali umem da pravim lepe photose . samo imam problema sa ovom tehnikom .

Kako da stavim slike ?

imam ih u svom PC my documents .

Imam photo bucket

sta dalje ?

please help

Krajisnik od Knina

Свако ко има утиске са годишњег одмора или лијепе фотографије из РС а жели да их постави, радо је добродошао да то учини овдје.

Poslao sma pregrest slika iz Republike Srpske . Molim moderatora da to malo sredi pa da ih vidimo ;)

spasiba

hvala

zemljace ti si meni poslao preko 50 emailova u svakom emailu po jednu sliku (hvala na trudu), zivota mi ja trenutno nemam vremena da otvaram svaki email i vadim svaku sliku pojedinacno pa je postavljam na sajt

a steta bi bilo ne objaviti ih, slike su orginalne ....

mislim da je u topicu sa objasnjenjem kako postaviti slike na internet i na sajt sasvim jasno i dovoljno objasnjeno kako to uraditi ....... a ja ne mogu obecati dali ce ove slike sto si poslao biti objavljene i kada ce biti objavljene

ziv bio

bravo, eto vidis kako se moze, uspio si podici sliku na internet a sad jos samo da je naucis postavljati na forum

kliknes najprije na prazno bjelo polje gdje pises tekst kad postavljas novu temu pa onda na

Hvala . Dugo nisam bio na PC . bio sam u PC :D

Sada sam zedan da vidim i procitam sto vise . Ima dosta da se cita i na ovom sajtu .

KO god ovo sve priredio svaka mu cast . Iza ovog da stoji jaka drzava nije za potcjeniti

Evo ovako!

Posto je unista_au nas stariji zemljak i slabo barata sa danasnjom tehnologijom, odlucili smo da slike postavimo umjeto njega.

Ja cu postavljati slike a komentare cu prenositi u originalu, onako kako ih je on nama poslao!

"Ljetovanje "Uniste_au" u RS 2007"

Postovani momci i patriote . Ja sam stariji po godinama vjerovatno od vas ali me raduje da ste vi tako napredovali u svojim namjerama da se ne zaborave nasa ognjista i nasa zemlja. Ja sam iz Australije preselio sve sto mi cini na neki nacin zadovaoljstvo u Nasoj zemlji . Evo da posaljem nekoliko slika sa Satora - jezera i Preodca na kojm je ove godine bilo oko hiljadu ako ne i vise kampera "rainbow" iz cijelog svijeta .Vidi se moj motor- JIP pomocu kojeg sam spustio JET ski u jezero ,prvi u njegovoj istoriji nadam se. Slijede dalje photografije a vi odredite sta valja . Imam ih stotinama :D pozdrav od Lenjina

getattachmentnr7.jpg

sveslikesaljeta2007Satorsvadba680.jpg

od Grahova do Satora uz brdo se ici mora . Dosli smo nekoliko dana ranije da se zauzme mijesto . Nalozili logorsku vatru ali u bubnjari . Zahladnjelo skoro na nuli a Ilindan stize