chule80

Karte Like, Banije, Korduna, Slavonije i Dalmacije

Recommended Posts

До сада не процењиво благо када имамо овакве карте, које сам дуууго тражио, јер су биле негде закопане, па сам коначно успео их наћи, и некако да извалим како да их окачим!!! Нашао сам и друге делове РСК, али то ћемо мало касније када нађем више времена, и да их окачим...

kartaistSlavonijeBaranjeizap.Srema.jpg

Па цхуле брате видијо сам већ ову карту и супер је :biggrin :biggrin једна и једина карта на свету да у њој стоји и име мог села ШИДСКИ БАНОВЦИ свака част ономе који је карту пронашао :biggrin :biggrin :biggrin Жива била Крајина Моја!

Ево да окачим карту Баније, за све банијце широм света, ово ће бити велико изненађење, јер је карта из РСК  :mah:

kartaBanije2.jpg

ako se ne varam, ovo je dio karte kakvu vec imamo okacenu u kompletu na sajtu, samo je ovo veca rezolucija

могуће Зомби, нисам загледао... али добро је што је оваква карта, и ове велике резолуције, јер се сви могу пронаћи, свако село, свако место :biggrin тако да ето има 1 карта која је супер одрађена...

ето када има чак и Шидских Бановаца, онда је стварно добра :lol: :suncane:

ето када има чак и Шидских Бановаца, онда је стварно добра :lol: :suncane:

Hoces reci kad ima preko Dunava Ziva i Labudnjaca :lol:

Zaista je dobra chule80 :mah:

Ево и последње области у РСК, која је нажалост прва осетила туђманову доброту 1995-те, почетком маја

chule brate kako poslednja oblast ? pa zar nije poslednja oblast bila Istoèna Slavonija i Zapadni Srem ...? pozdrav chule i reci mi de si dobijo sliku onu grb Vukovara i to ...

chule brate kako poslednja oblast ? pa zar nije poslednja oblast bila Istoèna Slavonija i Zapadni Srem ...? pozdrav chule i reci mi de si dobijo sliku onu grb Vukovara i to ...

Последња коју качим на нет...

А Источну Славонију сам прву окачио, јбг преко везе се угурали :biggrin

Добар си мали, добар :suncane:

Не знам, имам пуно тог материјала, ово је тек почетак где ћу брдо ствари окачити, имам слике Вуковара из праисторије, скорије прошлости, и онакав какав је био док ХДЗ није шчепао власт!

Има свега, права ризница, непроцењивог значаја :suncane:

..па да обиђеш Лику...да видиш љепоте!!! :biggrin

On da ode i vidi svu onu ljepotu, ostao bi tamo zauvijek. A taman ima i završenu školu( jos zera pa zavrsena) koja je pogodna za ono podrucije........obrada drveta.........dje æeš boljeg zanata za Liku. :biggrin :suncane: I još da ga tamo oženimo............ala miline. :suncane: :suncane: :wink: