Sign in to follow this  
raspucin

Ustase a i njihovi satrapi Slovenci

Recommended Posts

Ovome naduvanome, koji sebe naziva "Slovenc" sledeæe:

dragi moji èlanovi i posetioci sajta KF, nemojte verovati ništa ovome èoveku "Slovencu" što piše ovde. On samo spominje kako da ima samo prijatelje u Hrvatskoj i u Bosni (Bošnjake). Ne zna, da u BiH žive tri naroda i to: Srbi, Hrvati i po novom Bošnjaci (muslimani). Toliko izobrazbe valjda imaš da bi to morao znati, a "Slovenac".

Kaže da Slovenici ne vole Srbe: Možda je tu upravu?

Ne govori o tome da li Slovenke vole Srbe. E, e.e.e.e.e.e , to je veæ druga prièa. Izgleda da je to zaboravio (namerno) spomeniti).

Prièaæemo i o tome fenomenu kao su Srbi priljubljeni kod dama Sloveniki u Republici Sloveniji.

Biæe zanimljivo, verujte mi.

Opa, sad sam veè naduvan! :(

Šta misliš, da sam pao s Marsa, da ne znam da u BiH postoje tri naroda. Bošnjaki ili muslimani, Hrvati i Srbi. Ali ja ne odlazim u RS, veè radije u Hercegovinu ili bolje reèeno Federaciju. Tamo mi žive prijatelji.

Ali za nas je u prošlosti to uvijek bila samo Bosna, a njeni gradjeni su bili Bosanci. Tako, da je u Sloveniji malo onih koji obraèaju pažnju na to koliko naroda živi u BiH.

Pa sad neznam, dali Slovenke vole Srbe. U mojem krugu prijatelja nema nikoga sa srpskim korijenima.

A to ti je stvarno fenomen kako su Srbi prilubljeni kod naših žena u Sloveniji. :(

hej, mislim da imas probleme u mozgu.idi da se izlijeciti sto prije jer ova stranica se suvise malo da trpi neka bena kao sto si ti.

Nemoj ti biti benast bez veze odje....sad pocnes da preterujes.....

Povlaci se, budi covjek

A koliko ih ima. Tamo negdje oko 100.000 iz bivših republika. Na tvoju žalost moja familija se nikad nije miješala sa nekim iz drugih republika. Tako da nemam izmješanu krv, niti èe je imati moja dijeca.
Slovenci su uvek pretvarali istoriju i to rade i dandans. Ti "slo4ever" nisi nikakav Slovenac. Danas je Slovenaca po nekim pokazateljima samo milon, a ostalo su tvoja braæa Bošnjaki (muslimani) i Hrvati a ima tu po zadnjem popisu sttanovnika i preko 45.ooo Srba, nešto malo italijna i

7 000 - 8 000 hiljada madjara. Romi su još tu....

Ma daj ne prièaj glupost, Bušmanu. Po posljednem popisu gradjana iz 2002 godine, u republici Sloveniji je tada živjelo 1964036 ljudi, a sada živi u Sloveniji 2010377 ljudi. Znaèi populacija je narasla za otprilike 46 tisuèa ljudi.

U 2002 godini kao Slovenci opredelilo se 1631363 državljana, onda je tu bilo 38964 Srba, 35642 Hrvata, 21542 Bošnjaka, 10467 muslimana, 3972 Makedonaca, 2667 Crnogoraca i 6186 Albanaca od ostalih naroda bivše SFRJ. Znaèi naroda od ostale bivše Juge je taèno 119440. Ali uz napomenu, da je tu èak 53000 onih koji nemaju slovensko državljanstvo ali žive u našoj državi.

Tako, da te molim da ne pišeš neke prièice za malu dijecu.

hej, mislim da imas probleme u mozgu.idi da se izlijeciti sto prije jer ova stranica se suvise malo da trpi neka bena kao sto si ti.

Povlaci se, budi covjek

Probleme? Pa sad mislim da imaš problema ti sa tvojom gramatikom. I onda se èudiš, da pišem bolje nego ti. Jebiga, Slovenci smo uvijek voljeli da uèimo strane jezike. Pogotovo ja. To je dobro za zavaravanje protivnika. :smile

Povlaci se, budi covjek

Probleme? Pa sad mislim da imaš problema ti sa tvojom gramatikom. I onda se èudiš, da pišem bolje nego ti. Jebiga, Slovenci smo uvijek voljeli da uèimo strane jezike. Pogotovo ja. To je dobro za zavaravanje protivnika. :smile

Hej krkane,

meni nije problem ako ima greske....ali ti si potpuno dobro razumjeo.

ja priznajem da grijesim, a ti sta ti priznajes?

Sta si ti onda?

Ti dosada nisi bio u stanju da ljepo objasniti sta ti si rodom, porijeklom jer ti se krijes iza ekrana....a kad ne nadjem negdje u gradu, ispred mene, vidjet cemo ko je ko....ja cu te naci cim dobijem sto vise informacije....SLOVENIJA JE MALA!

Ja sam rodjen u Sloveniji i ocenu iz slovenackog jezika sam u skoli imao uvek bolju od 90% Slovenaca zato ne brini za moj jezik. I nemoj mi o tome da se u Sloveniji sa vecinom kriminalnih radnji bave Srbi i Crnogorci jer ja sto poznajem ljudi iz bivsih republika vecinu kradljivaca i kriminalaca sacinjavaju novokomponovani bosnjaci-muslimani. Sta je po naciji Brkic koji je pobio troje mladih Srba kod Novog Mesta zbog 4.000eura? MUSLIMAN! Sta je onaj sto je stapom za ribolov ubio coveka dok je pecao ribu? Isto musliman! Sta su oni sto su se pucali na Jesenicama? Isto muslimani! Kad se vozis javnim prevozom isto tako ces na svakom autobusu ili vlaku primetiti potpise haris, esad suljo.... A toji Crnogorci koji se bave kriminalom su ionako isto turci iz Raske. I bas toji tvoji muslimani vecinom nece pricaju slovenacki.

A za Strojane je cinjenica da ste zatvorili decu i zene u kasarnu-zatvor koji nisu nista krivi! Usput svajcarska tv je redovno prenosila vesti o tome.

Pricaju sa tobom Hajduce srpski kad dodjes iz Francuske na par dana pa ne vidis svu sliku. Zato nemozes objektivno oceniti stanje u Sloveniji.

Vidiš "slovenac" ??? meni je baš drago da si me nazvao Bušmanom iako si to napisao u podrugljivom pomenu-znaèenju da i drugi razumeju. E, to si i takav su ti. Nemam, reèi. Prodana duša. "Samo nas je milijon" su zapisali slovenski statistièari, i nikako to nije izraslo na mome jeziku. Ustvati, zapravo i ne znam zasto ja prièam "kvazi Slovencem" kad on to nije, kao što ja nisam bio na Marsu. Tamo spominješ i rugas se hajduku, da bolje poznaš njegov jezik nego on svojega vlastitoga. On ce ti sigurno na to odgovoriti, ali da ti ja prije toga kazem. Momak je rodjen u inostranstvu od roditelja Srba, ako se ne varam. Taj momak zna i poštuje svoje korene i zna kome primada a ne kao ti, da ne znaš odakle su ti roditelji i koje si narosnosti "Slovenac". Iz svega do sada tvoga napisanoga se vidi, da si dosao ovde na sajt KF u provokaciji. Stvar odgoja i kulture.

Možda, kada se pojavi "pravi Slovenac" da bi bilo sa tim covjekom razmeniti koju pametnu besedu.

Mislio sam ti bio kazati kako i koliko Slovenke vole Srbe, ali sam se sada predomislio zbog tvoga naèina pisanja. Osetio sam da te je zahvatila panika "Slovenac" i poèeo si da vredjaš, a ja sa takvima ne mislim više diskutovati.

Eh, meni su baš drage, posebno Slovenke, Slovenac... Znam da ti to ne miriše ali jeb.....ga one vole Srbe, zašto to prepuštam tvoji domišljiji

da -pogodiš.

Ostane ti samo jedno "slovenac", a to je: otidji na najbliže šume, popni se drvo- granu, sedni i plaèi.

A koliko ih ima. Tamo negdje oko 100.000 iz bivših republika. Na tvoju žalost moja familija se nikad nije miješala sa nekim iz drugih republika. Tako da nemam izmješanu krv, niti èe je imati moja dijeca.
Slovenci su uvek pretvarali istoriju i to rade i dandans. Ti "slo4ever" nisi nikakav Slovenac. Danas je Slovenaca po nekim pokazateljima samo milon, a ostalo su tvoja braæa Bošnjaki (muslimani) i Hrvati a ima tu po zadnjem popisu sttanovnika i preko 45.ooo Srba, nešto malo italijna i

7 000 - 8 000 hiljada madjara. Romi su još tu....

Ma daj ne prièaj glupost, Bušmanu. Po posljednem popisu gradjana iz 2002 godine, u republici Sloveniji je tada živjelo 1964036 ljudi, a sada živi u Sloveniji 2010377 ljudi. Znaèi populacija je narasla za otprilike 46 tisuèa ljudi.

U 2002 godini kao Slovenci opredelilo se 1631363 državljana, onda je tu bilo 38964 Srba, 35642 Hrvata, 21542 Bošnjaka, 10467 muslimana, 3972 Makedonaca, 2667 Crnogoraca i 6186 Albanaca od ostalih naroda bivše SFRJ. Znaèi naroda od ostale bivše Juge je taèno 119440. Ali uz napomenu, da je tu èak 53000 onih koji nemaju slovensko državljanstvo ali žive u našoj državi.

Tako, da te molim da ne pišeš neke prièice za malu dijecu.

...Ti dosada nisi bio u stanju da ljepo objasniti sta ti si rodom, porijeklom jer ti se krijes iza ekrana....a kad ne nadjem negdje u gradu, ispred mene, vidjet cemo ko je ko....ja cu te naci cim dobijem sto vise informacije....SLOVENIJA JE MALA!

Pazi, pazi veè smo poèeli sa pretnjama. Ja sam veè sve objasnio, ko sam po rodu, porijeklu. Ali kad mi ne vjerujete. Jebi ga! :smile

A za tebe RS_3 uvijek su neki drugi krivi. Sad su to sve muslimani krivi za kriminal u našoj državi.

A raduje me to što si uèio slovenski, ali za ocijenu baš ne vjerujem.

...Ti dosada nisi bio u stanju da ljepo objasniti sta ti si rodom, porijeklom jer ti se krijes iza ekrana....a kad ne nadjem negdje u gradu, ispred mene, vidjet cemo ko je ko....ja cu te naci cim dobijem sto vise informacije....SLOVENIJA JE MALA!

Pazi, pazi veè smo poèeli sa pretnjama. Ja sam veè sve objasnio, ko sam po rodu, porijeklu. Ali kad mi ne vjerujete. Jebi ga! :smile

A za tebe RS_3 uvijek su neki drugi krivi. Sad su to sve muslimani krivi za kriminal u našoj državi.

ne vem nic na slovenscinu i necu ni da pricam na tom jeziku kad budem u Ljublajnu i sve okoline......a ti beno, ja cu te naci pa cemo vidjeti ako si clovek ili nisel!

Eh kapljuve, dobro ti znaš zašto sam te nazvao Bušmanom. Proèitaj malo tvoje starije postove i bit èe ti odmah jasno. Bar se nadam.

Ovo što sam ti napisao statistièke podatke, to su ti od ovih istih koji kažu "Samo nas je milijon".

Ja savršeno znam, ko su mi roditelji, koja mi je rodbina. I savršeno znam, da u našoj rodbini na tvoju žalost nema srpske, hrvatske ili koje druge krvi. Opet te moram razoèarati i još jednoom kazati, da sam èistokrven Slovenec in na to sem izredno ponosen, tako kot sem ponosen na to, da sem se boril za osamosvojitev moje države.

E pa baš mi je drago, da se ti svidjaju Slovenke i meni se ali samo one prave.

ne vem nic na slovenscinu i necu ni da pricam na tom jeziku kad budem u Ljublajnu i sve okoline......a ti beno, ja cu te naci pa cemo vidjeti ako si clovek ili nisel!

Ah opet prijetiš! Pa zar je to jedino što znate? Pretnje i samo pretnje. Ako ne veruješ mojoj prièi onda, èu te pustiti na miru.

A Ljubljana je super lijepo mesto. Dopast èe ti se sigurno!

Ah opet prijetiš! Pa zar je to jedino što znate? Pretnje i samo pretnje. Ako ne veruješ mojoj prièi onda, èu te pustiti na miru.

Hej psina bez repa, budi clovek!

Cuj balijo, ti si iz Jesenice.....a ja cu te naci!

Vako da i ja kažem nešto za Denvnik. slo4er ne kenjaj nisi slovenac.

Rodjen sam u Ljubljani i nijedan Slovenac ne piše Srpski kao što ti pišeš!

Zna Zombi ko sam i dje sam i mogu da ti kažem radim sa janezima neznaju buknuti nijednu srpsku možda poneku uzreèicu ali su tupi za naš jezik. I mnogo petljaš na ovom sajtu ti si mopžda musliman ili hrvat ali Slovenac nisi! Mogu slobodno da ti to kažem ima ljudi i starijih koji rade samnom ali neznaju srpski ili srpskohrvatski ni malo...

Stoga nemojte padat na provukacije i fore koje prodaje....

lp iz sunèane Ljubljane

Stvarno, ovo sve mi se èini vrlo zabavnim. Niko od vas neèe da povjeruje, da sam Slovenac bez ijedne kapi tudje krvi. Bah, sad sam stvarno ljut.

Nisam nikakav provokator, niti ne prijetim, niti ne vrijedjam. Stvarno mi je žao, što svi mislite da sam neki Bošnjak ili Hrvat.

Zar niko ne pomišlja o puki moguènosti, da neki Slovenac prièa i piše dobro na vašem jeziku? Zašto vam je to tako èudno i nemoguèe? Ajde, sad me je sva ova stvar poèela zabavljati, pa bi htio znati ogovor na to pitanje.

Još jednom kažem - ne želim nikoga od vas provocirati.

Sa tobom hajduèe sam završio ovu diskusiju. Ne volim ljude koji su puni mržnje prema drugima.

I 101 put ti kažem, da nisam nikakav Balija ili Hrvat i ne živim na Jesenicama.

Budi konkretan!!!

prva i zadnja opomena pojedinim ucesnicima ovoga topica da se uzdrze od medjusobnih vredjanja, pretnji i svega ostalog neprigodnog.

"

RoBeRtO"

Vako da i ja kažem nešto za Denvnik. slo4er ne kenjaj nisi slovenac.

Rodjen sam u Ljubljani i nijedan Slovenac ne piše Srpski kao što ti pišeš!

Bravo RoBeto,

Proèita ti njega kao i svi ostali ucesnci ove teme. Ja mislim dakodje da je on ili Hrvat ili Bošnjak (musliman).

Nijedan slovenac pa neka ih ima i 10 milijuna neæe tako dobro pisati S/H pismom. On je pohadjao bar opsnovno obrazovanje u nekoj ob bivših repubilka SFRJ.

Hajduk ovo nije lijepo niti kulturno da èovjeka psuješ a ni vrijedjaš. Ako je on takav, ne triba tebi biti. To je njegova tzv. "evropsko-slovenska kultura"

Ako se ne varam, ovdi se jedanput javio i štovani Bepo. Možda se ugruiza za jezik šta je kritizira svoga "sunarodnjaka" pa se sada izgubija. Možda kazem sto ne znaèi da je tako, Bepo. Skužaj, ako nije tako.

slo4ever al si smešan :D jaooo aj reci mi kako su te tvoji drugovi nauèili tako lepo pisati srpski jezik ? da ti nije ta dar pao s neba ??? .... evo da ti pravo kažem ... pripadnik sam te mlaðe generacije ...osetim mržnju ... naoštreni su svi sad poèevši svi da preðu u Skinheade ... uvek sam imao dobru ocenu iz slovenskog jezika i prošlih godina uvek sam imao èetvorku na kraju godine . veruješ ili ne ... èoveèe idi prošetaj slovenijom pa pogledaj ko ti je kriminalac .... muslimani najviše .... a slede im hrvati ... a ovo o od harisa i sulje ... i da vam kažem i na školskim klupa ima sve više i više toga a ne samo toga veè kad proèitaš celo stol izšaran sa ustaškima i balijskima simolovima ... eee doðe ti da se ubiješ ... pa ti onda prièaš o nekoj pravdi ...a kad sam i ja napisao nešto ... oni su odma to izšarali i napisali da nek me vešaju na vrbu da èe mi majku na vrbu staviti i slièno ... znam nije ni bilo pametno od mene da sam i ja pisao ....

možda se znalo da si otišao za bosnu , ali dobro i sad ti isti ljudi znaju ko živi pod manjaèom slavnom i majevicom!

Kapljuv brate iz kojeg si mesta taènije ?

"slo4ever"

Eh kapljuve, dobro ti znaš zašto sam te nazvao Bušmanom. Proèitaj malo tvoje starije postove i bit èe ti odmah jasno.

Znaš šta, slo4ever....

da èovika prozivas sa Bušmanom tu se vidi tvoja kultura i odnos do sugovrnika. On se ne skriva sa svojim nickom kao što to ti radiš i predstavljaš se za slovenca sto ustvari nisi. Ponosan je na ono što ti ljudi rade u svome zavièaju a ti svoga nemaš ili uopæe ne znaš šta je to zavièaj. Nagovaraš ga da proèita svoje postove, pa valjda covik zna šta je pisaa i napisa. Znaèi da je on Bušman zato što potièe iz Dalmacije upravo one Dalmacije gdje si ti najèešæi gost prilikom korištenja svoga godišnjega odmora. Ako je tako, onda i samoga sebe svrstavaš u bušmane, a ovdi se predstavljaš evropejac, arijec "slovenac èiste rase i krvi".

Predlažem svim ucesnicima ovoga topica, da ovoga našega "Slovenca" ??? svi bojkotiramo i da više nitko sa njime ne komunicira.

Eh kapljuve, dobro ti znaš zašto sam te nazvao Bušmanom. Proèitaj malo tvoje starije postove i bit èe ti odmah jasno. Bar se nadam.

Ovo što sam ti napisao statistièke podatke, to su ti od ovih istih koji kažu "Samo nas je milijon".

Ja savršeno znam, ko su mi roditelji, koja mi je rodbina. I savršeno znam, da u našoj rodbini na tvoju žalost nema srpske, hrvatske ili koje druge krvi. Opet te moram razoèarati i još jednoom kazati, da sam èistokrven Slovenec in na to sem izredno ponosen, tako kot sem ponosen na to, da sem se boril za osamosvojitev moje države.

E pa baš mi je drago, da se ti svidjaju Slovenke i meni se ali samo one prave.

jesi li siguran...to samo tvoji preci po zenskoj liniji mogu znati...sta ako ima kakav Srbin iz prikrajka...onako ispod zita....bem mu misa a ti sto posto ubedjen u cistotu krvi... :wink:

Prelistavam tisak (novine) bivših YU Republika, i naleti na ovaj èlanak iz slovenskih novina, koje nose datum, subota 13. listopad (oktobar) 2007. godine.

Iako ne znam dobro, ali ipak malo razumm Slovenski jezik pokušati æu pouzeti jedan detalj iz tih novina.

Hrvati su na primjer otkrili, da je po popisu stanovnika iz godine 2002. u Sloveniji bilo preko 35 000 tisuæa Hrvata, a to nije ništa prema popisu iz 1991. godine, kada ih je bilo 20. 000 tisuæa više. Gdje je nestalo 20.000 Hrvata to nitko ne zna. Zna se toliko, da su živi. Kada bi bili mrtvi, Hrvatska država bi ih veæ tražila, piše piatelj toga èlanka. Ostane nam objašnjenje, kaže, da su asimilirani, prezimenu dodali tvrdi "è" i postali Slovenci.

Savremena hrvatska znanost (nauka), tako pojasnjuje nastanak slovenskog naroda.

Meni nisu drugi krivi vec si bas ti poceo da su Srbi krivi pa sam ti naveo par primera da te uverim da ima svugde kukolja.

Ne moras verovati za ocenu, tvoja stvar a dodacu ti jos da je uciteljica galamila na Slovence kako ja kojem maternji jezik nije slovenacki mogu bolje napisati spis od pravih Slovenaca. Iako to nije njeno da deli decu.

I jos ovo-jednom prilikom mi na casu jedan nesta govorio i ona pocela galamiti na mene kako mi je cilj da se pravi Slovenci sto manje nauce svoga jezika. Eto koji me sovinista ucio. A ja bio balavac u osnovnoj skoli i nisam imao pojma o cemu se radi.

I kad kazes da su u Sloveniji pobijeni stariji prpadnici jna reci kako ste ih birali sve starije? Jeste ih prvo zarobili pa starije streljali ili ste preko nisana vec procenili ko ima koliko godina?

To sto si se borio protiv regularne vojske gore-dole. Vas Srbi nisu ni ometali da idete iz juge. To ste si sami umislili jer previse verujete hrvatima. Radije saslusaj Jelincica koji kaze da je hrvatska izvrsila agresiju na Sloveniju jer je dozvolila da iz njenih kasarni krenu tenkovi prema Sloveniji.

Ah opet prijetiš! Pa zar je to jedino što znate?

Sad govoris kao da ti svi pretimo. A da ja dodjem na vas sajt-tamo jel niko ne preti capcima ili cefurjima kako vi nazivati juznjake?

Toga je u Sloveniji ogromno da se srpska ili hrvatska prezimena prepravljaju iz iæ u iè ili iz iæ u ic. Primer prezime Krivic, Vidic a zna se da je to nekad bilo Kriviæ i Vidiæ.

A to Kapljuv sto pises da Slovenke vole Srbe veruj da ima i Srpkinja koje vole sve ostalo. Sto se Slovenije tice mislim da su nase medju gorima. Zato nasi momci u velikom broju dovode devojke iz Republike Srpske u Sloveniju.