chule80

Vremeplov Zvezdinih utakmica!

Које су вам утакмице у најлепшем сећању остале?  

10 members have voted

1. 1. Које су вам утакмице у најлепшем сећању остале?

• 1. Олимпик М. и Коло-Коло 1991.
      3
    • 2. Бајерн и Динамо Д. 1991.
      2
    • 3. 100. и 121. дерби
      3
    • 4. Казерслаутерн и Барселона 1996.
      0
    • 5. Динамо К. 2000. и Динамо Тб, 2009.
      2
    • 6. Реал М. 1987. и Милано, 1988.
      0
    • 7. Борусија Д, 1979. и Панатинеикос, 1971.
      0
    • 8. Лацио и Кјево 2002.
      0

Recommended Posts

NineBjedov-Zubonja.jpg

Nine Zubonja je legenda ne samo Zvezdinih Delija.. vec i Kninskog kraja.. svako ko je iz Knina isao u BG, ili ZG svi su ih pitali za Ninu.. jer je bio pravi baja - smeker kakav se retko radja.

Zapravo, sada kada pogledas.. malo ga je ljudi znalo.. Kninjanje ne racunam.. jer su mu bili komsije..

Cini mi se po tvojim postovima da ste generacija a vidim da ga skoro svi sa severa znaju.

Svaka ti cast za ovo sto pises da i mi mladji "osjetimo" dio te atmosfere.

Joojj kada bi mi uspelo da nagovorim rodjaka da dodje ovamo, i da on zine koju na ovu temu..

On je meni skoro rekao.. kako moze da se priseti svega.. treba mu "2 case vina.. i jedan partizanovac".. i onda se otvara uragan informacija o Zvezdinim tekmama iz vremena 1980-96.. toliko je on aktivno pratio Zvezdu, i posecivao Marakanu, i neka gostovanja..

Vidim da ga svi sa severa poznaju,cak i klnci znaju ko je Nine Zub.

Kako ju umro tako mlad?Nije mi jasno.Isplako sam se kao malo dijete.Upoznao me sa njim jedan njegov krajisnik.Ja sam mislio da je u Beogradu.Nisam znao da je u Americi.

Neka pociva u miru!

Imas cak i ovde na KF.. temu koja je posvecena njemu - tj. njegovom upokojenju.

Zato i jest on legenda.. o legendama se duuugo prica..

Kazu da je imao slabo srce.. i da je dugo bolovao..

Vidio sam temu koja je posvecana njemu.Ali kad vidjeh sliku sa tekstom suze same krenuse.

Bio je mlad?Pominje se u clanku da je bio bolestan.Da li znas o cemu se radi?

како се све ово распало тако и моја екипа расута по свијету.нисам био на утакмици,не памтим.чекам да ми синови порасту па ћу их водити.овако понекад погледам неку локалну (бундес)лигу и добро се забављам ;)

Zar nisi bio u Leverkuzenu u kvalifikacijama za Ligu sampiona kada smo izgubili 3:0?

ако је питање за мене, нисам од барија био на ни једној међународној утакмици. само сам пратио на тв.чак и то нисам имао живаца. јеби га имам ја 43 године матори парип.

Zar nisi bio u Leverkuzenu u kvalifikacijama za Ligu sampiona kada smo izgubili 3:0?

Ako mi verujes.. ja sam trebao ici na tu utakmicu u Nemacku.. ali se nesto iskomplikovalo.. u poslednji cas sam shvatio da necu imati kesa.. imao sam samo 50dm (tadasnjih) i to mi je bilo sve..a kako su to bile teske godine, nisam mogao da ostanem bez dinara, ko poslednji klosar..

Trebao sam ici cak i na Zvezda-Lester u Bec jesen 2000. godine.. ali me drugar ispalio.. ja vec se bio spremio.. trebao je on da nam nadje jos nekog vaznog coveka s kojim bi upali u kombinaciju za put.. tako da su mi medjunarodna gostovanja izmakla..

ја сам боравио на кратко баш у леверкузену код келна али не кад је била утакмица.имам родбину тамо.нисам у немачкој сада.можда на годину будем ишао ако буде белог шенгена за српске пасоше.

не знам како се нико не сјети да постави партзанов времеплов? има и гробара овде.треба да се активирају!

E da i Deju vidim ovde..

"Hop Dejo, skoci Dejo.. Dejo daj gol.. ajmo Dejo, ajmo Dejo.. daj daj goool!"

Dejo... ajde pisi svoje utiske.. o ekipi iz Gline, koja je 80-ih, i pocetkom 90-ih isla u BG ili na gostovanja sa Zvezdom!

наче никад нисам волио кад се игра против неког италијанског клуба.талијани су прљавији од шпанаца.замрзио сам их још од оне утакмице против интера када смо имали 1-1 у торину а изгубили у београду 1-0 и то баш због њихове прљаве игре.мислим да је то било 81.или 82. тада је један играч талијана копачком расцопао главу нашег голмана иако је овај лежао на земљи и имао лопту у рукама.то судији није било довољно да кажњава.голман је био симеуновић ако се не варам.

Pustise na SOS kanalu u emisiji Sjecanja utakmice Zvezda-Panatenaikos 3:0 i Zvezda-Real 4:2 iz sezone '86/'87.Srce mi zaigra kada vidim kako smo ih busili.Iz Grcke doslo 10 000 Grka da bodri svoj klub.Protiv Reala 100 000 Srba na tribinama...Komentator je na pocetku utakmice rekao da su dosli i navijaci Crvene zvezde iz Obrovca.Ako Bog da,za koju godinu ponovo cemo na staze stare slave.

На данашњи дан, пре равно 22 године, на београдској Маракани, Звезда је ољуштила мадридски Реал са 4:2!

То већ имате описано на 2. страни ове теме..

Imao sam cast da tada budem na severu sa oko stotinjak navijaca iz Gline. Sjecam se da je bilo jako hladno i da je prava steta to Real nije primio jos par komada. U povratku u Glinu smo svi "malo" popili pa se samog povratka ni ne sjecam. Tada je i nastao transparent - Dolazimo iz Gline male s tobom Zvezdo u finale. "Delije Glina 1987"