Sign in to follow this  
Rade Udbina

Setnja po lickim planinskim vrhovima

Recommended Posts

U blizini vrha... 50-ak metara dalje je prelaz na drugu stranu vrha i tu vjetar duva nenormalno jako (bar je taj dan bio jak), ja sam na tren morao da legnem

U blizini vrha... 50-ak metara dalje je prelaz na drugu stranu vrha i tu vjetar duva nenormalno jako (bar je taj dan bio jak), ja sam na tren morao da legnem

aha, aha, e pa dobro zemljace!

Hej, jos jedno pitanje:Ako idem sa golfom 5, moze li ici do gore ili ne?Ako slucajno ne idem sa Ladom....

Hej, super su ti slike, u pravu si, nema sta promasiti na ovom mjestu... ;)

Moze i golfom 5, ali na nekim djelovima ces morati dobro paziti, da ne ostetis prednji branik.

Ustvari jos bolje golfom, dosta je tezi, tako da neces poletiti na vrhu.

Moze i golfom 5, ali na nekim djelovima ces morati dobro paziti, da ne ostetis prednji branik.

Ustvari jos bolje golfom, dosta je tezi, tako da neces poletiti na vrhu.

e pa dobro junace, vidjet cu ja u Julu ili u Avgust cim budem ponovo dosao dolje....

Nadam se da cu i ja na ljeto opet ici gore, ono vredi viditi.

Je li imas "obicnu" 5-icu ili GTI, ako imas GTI onda nisam siguran da ces moci do vrha, jer ima dosta nizi branik od "obicnog".

Evo jos jedne slike sa vrha, platoa, dje su sletali vojni helikopteri, bas je ravno, kad bi se ogradilo mogli bi igrati mali fudbal.

Nadam se da cu i ja na ljeto opet ici gore, ono vredi viditi.

Je li imas "obicnu" 5-icu ili GTI, ako imas GTI onda nisam siguran da ces moci do vrha, jer ima dosta nizi branik od "obicnog".

Evo jos jedne slike sa vrha, platoa, dje su sletali vojni helikopteri, bas je ravno, kad bi se ogradilo mogli bi igrati mali fudbal.

Oj zemljace,

de mi reci sta je ovaj kamen dje pise "MRSINJ GRAD"?

Zar nije bilo neki srpski spomenik?

To ti je gore na vrhu tog brda, tako se zove...

Gore na vrhu nema nikakvog spomenika, niti je ikad bio koliko ja znam.

E pa , iskreno zemljace, neznam jer tamo ne poznam dobro...kao da znas, ne vrijedi ici sam negdje sto ne poznas...

Ja iskreno, na Pljesevicu, to necu promasiti!

Jel si ti rodom iz Korenice?a dje budes sada?

Sa Mrsinja se vidi Korenica i okolna sela, Pljesevica je oko 500m visa tako da se sa nje vidi vise.

Jesam. Sad sam u NS-u.