Sign in to follow this  
RS_3

Recimo NE KRZNU!!!

Recommended Posts

Nisam htela da pogledam film, mrzim takve stvari, tvoje upozorenje je reklo dosta. >:)

Totalni sam protivnik toga, mislim da je to u danasnje vreme nepotrebno.

Bar sad zivimo u dobu u kojem mozes sebi priustiti odjecu a da zivotinje ne placaju glavom!

To su za mene sebicni ljudi, koji misle samo na sebe. >:) >;) >:P

NE KRZNU!

A...ovo je strasno stvarno se pitam kakva smo mi cudna rasa ljudi kao civilizovana ljudska bica pa gde su tim ljudima osecaji ovo nijedna zivotinja coveku ne bi radila iz ociju im jadnima vidis bol i muku nemam reci. :'( :'(

Pitam se samo da li je to dozvoljeno raditi dal nema neko drustvo sto stiti zivotinje od ovako neceg. >:)

Razne kulture, obicaji ... to je sto se tice sakacenja... Mada onaj koji ubija zbog hrane , to obavi brzo i precizno !!!

E sad evo mog primera ! Bili smo u Bezdanu u lovu na divlje svinje , skone drugar jednu divlju svinju a ja fazana (moj fazan je na mestu ostao mrtav) e sad divlja svinja se malo koprcala...

Da je neko namerno slikao slike mogao je tako namontirati da se moj drug izivljava na zivotinji ! ! ! Prvo je ubio , zatim izvadio noz rasporio , glavu odrubio i sutao kako bi je odvojio ... Tako da ove slike nekako uzimam s rezervom ... Mislim sakacenje nije prijatno , ali pravi lovac lovi nazalost zbog TROFEJA ...

I ne nasedajte na ono sto vidite , kad je sve iz konteksta izvuceno ... sad sam uvodnu stranu gledao , taj pas je ubijen pa zatim seckan... u prvi mah sam pomislio da ga zivog ...

Mada mi je drugar sto je bio u africi pricao kakav verski obred vrse nad hijenama...uzas...........

A da ne pominjem na Kosovu i Metohiji sta se sve moglo u gluvo doba noci cuti te 1999...........strasno

Ubijati zivotinje iskljucivo radi krzna zaista nema smisla.Zaboravih tacan broj al znam da je impresivan, koliko vizona za jednu bundu treba.

Danas se i u kozmetici cene proizvodi koji nisu testirani na zivotinjama a sama znam koliko je zbog sve vise alergija to vazno.

Lov je tema za sebe.

Naravno da ljudskoj svireposti nema kraja i uvek se nadje neko ko moze gore.Meni su uvek govorili ugledaj se na bolje od sebe. :)

NE KRZNU !

Kao prvo ti isti ljudi koji se vec pozivaju na moral tipa" ne krznu" (mislim na zapadnjake, ne na nas ovde na sajtu) trebalo bi malo da preispitaju svoje blistave umove i shvate da to ne ide tako.U redu i zivotinje treba da opstanu, kao svaki zivi stvor, al treba i lanac ishrane