Sign in to follow this  
licki-vuk

Re: Pjesma za vas - NEMA TE NEMA BANIJO MOJA!

Recommended Posts

Vuce bas mi drago da si i nama Banijcima stavio nesto ovako predivno da slusamo

pjesma je da ti srce ponese nazad u Krajinu i da places svaka cast.... :'( :'(

zao mi sto nisam upoznala ovu devojku a isle smo koliko cujem u istu osnovnu

skolu samo je bila mladja od mene.....dali ona jos peva dali ko zna od vas..

Dusica Vrga je iz Gradca,nisam sigurna da li iz Velikog ili Malog,starija je koju godinu od mene pa je se ni ja ne sjecam...isla je u skolu sa mojim bratom od strica.

Da vam malo pomognem.Dusica Vrga jeste porijeklom iz Malog Graca,ali je rodjena u Petrinji,gdje je isla i u osnovnu skolu.Dobro joj poznajem oca isto kao i strica koji su radili u Gavrilovicu kao vozaci.Njihov pokojni otc je radio zajedno samnom u Glini(stari Dujo Vrga).Sa njenim ocem sam u kontaktu i cujemo se ponekad tell.Vratio se u Mali Gradac.Nazvacu ga kada budem imao vremena.Nastavite da se zabavljate.

Ustvari koliko sam ja cula da je isla u skolu u M,Gradac ili moj brat je ovako pozna posto je bila u Gradcu...

Morala bi ga pitati da tacno znam..

Ne znam Gypsy.Kada sam ja svirao sa mojim sastavom,roditelji su je dovodili na zabave kod nas da odpjeva nekoliko pjesama sa nama.Bila je djevojcica izvanrednih glasovnih mogucnosti.Provjericu kada budem razgovarao sa njenim ocem..

Da vam malo pomognem.Dusica Vrga jeste porijeklom iz Malog Graca,ali je rodjena u Petrinji,gdje je isla i u osnovnu skolu.Dobro joj poznajem oca isto kao i strica koji su radili u Gavrilovicu kao vozaci.Njihov pokojni otc je radio zajedno samnom u Glini(stari Dujo Vrga).Sa njenim ocem sam u kontaktu i cujemo se ponekad tell.Vratio se u Mali Gradac.Nazvacu ga kada budem imao vremena.Nastavite da se zabavljate.

dusica vrga vam je petrinjka,isla u skolu u petrinju i tamo zivjela sa sestro i roditeljima.inace je iz rodom iz malog gradca gdje sujoj zivjeli djedovi i babe!!i ostala famoilija.inace je sad napisala pjesmu kolna za momu i dodir. :( :( :o :o ;)

Dusica Vrga je nase malo zlato. Otac i majka su joj iz Malog Gradca kod Gline, a zivjeli su u Petrinji. Ona je bila vragolasta od malena, voljela je plesati i pjevati.

Mislim da sad zivi sa roditeljima u Borci, kod Beograda, i da "odradjuje" uglavnom svadbe i lokale.

Steta sto nije mogla odraditi ozbiljniju muzicku karijeru, jer nije imala podrsku nikog iz muzicke produkcije. Kad vidim ko je sve pjevao na Pinku.

Samo su otvarali usta, a placeni solista je obradio 90% pjesme.

Mislim da Dusica nije se opredjelila da radi za nekog menadzera, pa da joj on odradi razvoj karijere, na obostranu korist.

Vise je voljela cista zarada i u dzep, ali to dugotrajno ima slabiji efekat, tako se i ne uspije uplivati u estradne vode, vec je krajnji domet svadbe i plesnjaci.

Mozda jos nije kasno za Dusicu, zelim joj samo srecu i zdrvalje i neka je dragi Bog cuva.

Daki9,samo ti je tacno ovo odakle je i gdje sada zivi.Sve ostalo nije istina.Sa Dusicom se cujem telefonom

njen otac je moj prijatelj.

Tacno ti je i ovo da je kao mala bila vrckasta.

Dok sam ja svirao roditelji su je dovodili kada smo mi organizirali natjecanje pjevaca amatera.

Uvijek je pobjedjivala.