dj-zombi

Treba li Srbiji Kosovo?

Recommended Posts

Lijepo ti Zombi veli,smiri se niko ne skace na tebe.A ako ti se toliko ratuje i smatras da si nepobediv izvoli onda na Kosovo pa ratuju protiv cjelog svijeta,taman ce vas biti za jedna autobus.A mi izdajnici i pobjegulje ce mo navijat iz fotelja.A ovo tvoje gledanje stvari u vezi Krajine i Kosova nije opste relevantno ni objektivno,ti imas neke svoje vizije u glavi koje nemaju veze sa vezom ja se sa tim ne slazem i to ne prihvatam.A sto se tice Srbovanja,Srbujem samo iz fotelje i uz Banjalucki Nektar,bezbjedno i bezbrizno.I bas me briga ko sta drugi misli..u slucaju nas Srba dosao sam do zakljucka daje bolje imati pamatnog neprijatelja nego budalstog prijatelja.Gdje prestaje zdrav razum i logika,znaj da nailaze Srbi i Srbija.

Zombi je rekao da predlaze obojici, znaci da si i ti tu ali ti si spreman svaku stvar okrenuti, smutiti, spalamuditi, slagati.

Nigde nisam nikoga pozvao na rat sto je opet tvoja izmisljotina i nametanje nekih stavova sagovorniku. Ili stvarno nista ne kapiras sto ti se napise ili si neposten i podmukao sagovornik. Za Kosovo kao i svaki drugi deo zemlje moze se boriti na vise nacina: natalitetom, politikom, vojskom, ekonomijom,... Ja samo tvrdim da ne treba odustati ni od Kosovo, ni Bosne, ni Hercegovine, ni Krajine. Borba za Krajinu nije to sto ti kazes ne zanimaju me izboru u Srbiji. Ja bi na izbore izasao i da zivim u Albaniji ili bilo gde. Da sam u prijateljskoj zemlji glasao bi za njabolje a u neprijateljskoj za one koji ce sto pre urusiti zemlju ,da sto pre propane. Od vlasti u Srbiji zavisi i kakav ce biti odnos do Krajine, do tvoje plate, do tvoga zdravstva u Srbiji, skolarine tvoje dece. Pre si rekao da te zanima samo porodica a sve nabrojano je povezano i sa porodicom. To za porodicu si u pravu, i treba da nam je najbitnija jer ako bude tvoja porodica zdrava i od komsija i tako redom bice celo drustvo zdravo pa i narod i zemlja. Sto kazes da te zabole za politicarima jer su svi toboze isti... ja smatram da su politicari samo ogledalo celokupnog naroda i da su takvi jer ni narod nije bolji, niti je bolje zasluzio i jer ih je takve odabrao. Kako politicari u Nemackoj, Engleskoj,... znaju da rade za narod. Ako smo imali Teslu, Boskovica, Pupina, Milankovica,... nacemo valjda i postenog politicara. U nas narod gleda na vlasti po 3 mandata jedne te iste likove koji samo unazaduju zemlju i to sve zbog jedne lude bajke o EU. Kad bi sve redom menjali nakon 1. mandata u kome nema pomaka ostali bi se zapitali koliko ce ostati na vlasti. Mi nismo siromasan narod kao sto nam se namece, samo treba da okrenemo politiku u skroz kontra pravcu na svim nivojima. Mi imamo jako rasejanje ali kao ni narod u Srbiji nema svesti i ne radi nista za svoju zemlju osim izuzetaka. Umesto da rasejanje spara, investira u svoju zemlju pa makar to bilo u povratak ljudi u Krajinu ili u Srbiju ili gde god ima Srba nasi ljudi trose za cigare, kafane, skupocene garderobe, kola, vile,...pa sve do droge. Cilj bi nam trebao biti da se postepeno vracamo u zemlju i povlacimo kapital sa zapada kako bi ih sto pre urusili. Nisu samo Krajisnici u teskom polozaju. Sta ima Republika Srpska od toga sto je zasad srpska ako se u njoj rodi godisnje manje od 10.000 beba a u federaciji preko 22.000. Svest u Srpskoj kao svugde sve je manja i niko ne garantuje da ce biti navek srpska. Sta imaju Srbi islamske veroispovesti od zajednicke BiH kada preko 70% mladih ljudi zeli da napusti zemlju i kad je ta zemlja trenutno najsiromasnija u Evropi.

Zasto nisi u Krajini srbovao iz fotelje uz nektar? Zato sto bi te neprijatelj oterao i iz fotelje. Mislis da ce te bilo gde neprijatelj ostaviti na miru da srbujes uz nektar? Da zarati za Kosovo ti bi toboze pobegao na zapad. Sta mislis da zapad jedva ceka tebe, da ces tamo biti prvorazredni gradjanin? Nedavno sam gledao neka istrazivanja koji ljudi su najsrecniji i zakljucak je da na srecu najvise utice porodica i cinjenica da zivis u svojoj zemlji sa svojim narodom a to ti na zapadu nikad neces biti. Moze neka buduca generacija ako se asimilira. Ali zato treba zrtvovati generaciju ili dve. Zasto u svojoj zemlji ako treba ne zrtvujemo jednu generaciju da bar nekim buducim obezbedimo normalan zivot. Niti smatram da neko ko je poput tebe proteran treba da za nekog ratuje. Vec prvo svi ostali. Ali ja uopste ne pozivam na rat oruzjem vec prvo da sredimo rzavu i narod na svim ostalim nivojima pa sve do vojske. Nije cudo da lesinari kruzi oko zemlje i svi gledaju kako da otkinu jos koji deo zemlje kad nasi predsednici konstanto davaju neodmerene izjave da nece ratovati. Pa kako neces ratovati ako neko krene na tebe.

covijek ne razumije Krajiske pojmove a soli pamet o odbrani Strpske Krajine sta i kako je trebalo,ko da smo mi tamo s kruske pali

Ajde reci vec jednom nesto agrumentovano osim da u Srbiji zive Srbijanci i da te zabole za sve i da ces sve posmatrati iz fotelje.

Nigde nisam napisao kako je trebalo braniti Krajinu. Opet manipulises, lazes,...

Nazalost stereotip je i tacan,ti ces se npr boriti kao sto kazes a tvoj komsija iz susjedne ulice ce prodavat puske,municiju tvom neprijatelju,svercovace,trgovace,nece vidjeti rova i borbe al ce se za razliku od tebe koji ces se kupati u rovu punom blata,on se kupati u kadi punoj para.

Pa necemo zbog ovih i mi postati takvi. Mislis da su oni srecni sto su puni para.

Zombi je rekao da predlaze obojici, znaci da si i ti tu ali ti si spreman svaku stvar okrenuti, smutiti, spalamuditi, slagati.

Nigde nisam nikoga pozvao na rat sto je opet tvoja izmisljotina i nametanje nekih stavova sagovorniku. Ili stvarno nista ne kapiras sto ti se napise ili si neposten i podmukao sagovornik. Za Kosovo kao i svaki drugi deo zemlje moze se boriti na vise nacina: natalitetom, politikom, vojskom, ekonomijom,... Ja samo tvrdim da ne treba odustati ni od Kosovo, ni Bosne, ni Hercegovine, ni Krajine. Borba za Krajinu nije to sto ti kazes ne zanimaju me izboru u Srbiji. Ja bi na izbore izasao i da zivim u Albaniji ili bilo gde. Da sam u prijateljskoj zemlji glasao bi za njabolje a u neprijateljskoj za one koji ce sto pre urusiti zemlju ,da sto pre propane. Od vlasti u Srbiji zavisi i kakav ce biti odnos do Krajine, do tvoje plate, do tvoga zdravstva u Srbiji, skolarine tvoje dece. Pre si rekao da te zanima samo porodica a sve nabrojano je povezano i sa porodicom. To za porodicu si u pravu, i treba da nam je najbitnija jer ako bude tvoja porodica zdrava i od komsija i tako redom bice celo drustvo zdravo pa i narod i zemlja. Sto kazes da te zabole za politicarima jer su svi toboze isti... ja smatram da su politicari samo ogledalo celokupnog naroda i da su takvi jer ni narod nije bolji, niti je bolje zasluzio i jer ih je takve odabrao. Kako politicari u Nemackoj, Engleskoj,... znaju da rade za narod. Ako smo imali Teslu, Boskovica, Pupina, Milankovica,... nacemo valjda i postenog politicara. U nas narod gleda na vlasti po 3 mandata jedne te iste likove koji samo unazaduju zemlju i to sve zbog jedne lude bajke o EU. Kad bi sve redom menjali nakon 1. mandata u kome nema pomaka ostali bi se zapitali koliko ce ostati na vlasti. Mi nismo siromasan narod kao sto nam se namece, samo treba da okrenemo politiku u skroz kontra pravcu na svim nivojima. Mi imamo jako rasejanje ali kao ni narod u Srbiji nema svesti i ne radi nista za svoju zemlju osim izuzetaka. Umesto da rasejanje spara, investira u svoju zemlju pa makar to bilo u povratak ljudi u Krajinu ili u Srbiju ili gde god ima Srba nasi ljudi trose za cigare, kafane, skupocene garderobe, kola, vile,...pa sve do droge. Cilj bi nam trebao biti da se postepeno vracamo u zemlju i povlacimo kapital sa zapada kako bi ih sto pre urusili. Nisu samo Krajisnici u teskom polozaju. Sta ima Republika Srpska od toga sto je zasad srpska ako se u njoj rodi godisnje manje od 10.000 beba a u federaciji preko 22.000. Svest u Srpskoj kao svugde sve je manja i niko ne garantuje da ce biti navek srpska. Sta imaju Srbi islamske veroispovesti od zajednicke BiH kada preko 70% mladih ljudi zeli da napusti zemlju i kad je ta zemlja trenutno najsiromasnija u Evropi.

Zasto nisi u Krajini srbovao iz fotelje uz nektar? Zato sto bi te neprijatelj oterao i iz fotelje. Mislis da ce te bilo gde neprijatelj ostaviti na miru da srbujes uz nektar? Da zarati za Kosovo ti bi toboze pobegao na zapad. Sta mislis da zapad jedva ceka tebe, da ces tamo biti prvorazredni gradjanin? Nedavno sam gledao neka istrazivanja koji ljudi su najsrecniji i zakljucak je da na srecu najvise utice porodica i cinjenica da zivis u svojoj zemlji sa svojim narodom a to ti na zapadu nikad neces biti. Moze neka buduca generacija ako se asimilira. Ali zato treba zrtvovati generaciju ili dve. Zasto u svojoj zemlji ako treba ne zrtvujemo jednu generaciju da bar nekim buducim obezbedimo normalan zivot. Niti smatram da neko ko je poput tebe proteran treba da za nekog ratuje. Vec prvo svi ostali. Ali ja uopste ne pozivam na rat oruzjem vec prvo da sredimo rzavu i narod na svim ostalim nivojima pa sve do vojske. Nije cudo da lesinari kruzi oko zemlje i svi gledaju kako da otkinu jos koji deo zemlje kad nasi predsednici konstanto davaju neodmerene izjave da nece ratovati. Pa kako neces ratovati ako neko krene na tebe.

Ajde reci vec jednom nesto agrumentovano osim da u Srbiji zive Srbijanci i da te zabole za sve i da ces sve posmatrati iz fotelje.

Nigde nisam napisao kako je trebalo braniti Krajinu. Opet manipulises, lazes,...

U ovom postu moze se naci neka pametna a bolji argument od mene koji sam 600 kilometara od svog ognjista neces naci.

Pa necemo zbog ovih i mi postati takvi. Mislis da su oni srecni sto su puni para.

Ja volim pare,ja kad imam para imam i srece i zdravlja,kad nemam para nemam ni srece ni zdravlja.Doktor mi je prepiso samo pare.

Doktor mi je prepiso samo pare.  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Vidi s ove tacke gledista stoji , ali to je tada bilo ...

Profitere je bi ja licno skinuo ! ! ! ZK ...gotovo !

Ova vlast je isto ratno-profiterska !

Jesmo postali PICKE ! Nista nam vise nije SVETO nista ... Postali smo gusteri samo se suncamo ....

Nemci su bili porazeni , pa su se podigli , a mi tonemo dublje i dublje ... Samo da nesto prodamo ,da vlast prezivi ...

Ali jedna je istina Srpski narod s KOSMETA nece prihvatiti diktat iz Beograda a Beograd neka sanja o EU ... Divna stvar je sto nemogu niti policijom niti vojskom uticati na NARODNU VLAST KOSMETSKIH SRBA !!!

Konstituisana privremena Skupština AP Kosovo i Metohija

Predsednik skupštine Slavko Stevanović (SPS), potpredsednici Kosta Galjak (SNS) i Dobrosav Dobrić (SRS)

AP-KOSOVO.jpg
(Foto Zoran Vlašković)

Zvečan – U Zvečanu je konstituisana privremena Skupština AP Kosova i Metohije, s koje je poručeno da se na ovaj način brani ustavni poredak Srbije i njena državnost. Za predsednika skupštine izabran je potpredsednik SO Leposavić Slavko Stevanović iz Socijalističke partije Srbije, a za potpredsednike Kosta Galjak iz Srpske napredne stranke i Dobrosav Dobrić iz Srpske radikalne stranke. Preostala dva potpredsednika biće naknadno izabrana od političkih predstavnika Srba južno od Ibra.

„Samo demokratska i ekonomski jaka Srbija može pomoći srpskom narodu na KiM, ali mi ne možemo prihvatiti da cena ulaska Srbije u EU bude gubitak teritorije i nasilna integracija u institucije nepriznate države”, rekao je Slavko Stevanović.

U usvojenoj Deklaraciji privremene Skupštine AP Kosova i Metohije navodi se da je skupština predstavničko telo građana Srbije u pokrajini, koji poštuju ustav i zakone Srbije.

Slavko Stevanović je za „Politiku” rekao da su u konstituisanju skupštine učestvovali predstavnici svih partija sa severnog Kosova i da je ranije dogovoreno da svi novoizabrani poslanici deluju vanpartijski:

„To znači da ćemo delovati jedinstveno, neopterećeni partijskom obojenošću”.

Privremena Skupština AP KiM će u narednom periodu doneti privremeni statut, kojim će se do donošenja zakona o suštinskoj autonomiji, u skladu sa ustavom i zakonima Republike Srbije, privremeno urediti vršenje prava na teritorijalnu autonomiju.

Svečanoj sednici, na kojoj je 97 poslanika verifikovalo mandate, nije prisustvovao niko od predstavnika Vlade Srbije.

....западни, (Ј)европски трендови су ЧУДО ЈЕДНО....

И некад као и сад постојали су ХОМОСЕКСУАЛЦИ, али се они том својом маном, болешћу НИСУ ПОНОСИЛИ - задржавали су је за себе и у свом кругу.... а сад.... сад би на ПАРАДУ....

И некад као и сад постојали су МОРАЛНИ СЛАБИЋИ, КУКАВИЦЕ, али се они том својом маном НИСУ ПОНОСИЛИ -задржавали су је за себе и у свом кругу.... а сад.... поносни су на свој КУКАВИЧКИ КАРАКТЕР......

.... ЧУДО ЈЕДНО што нам доноси (Ј)ЕВРОПА...

Nece biti "reprize" nije situacija ista ! Uvek se znalo gde su ziveli Siptari i Srbi , nakon 99-te izbegli ili su se vratili ili se nisu vratili . . . Tu nema kao u Krajini . . . Bosanskih Hrvata pa da ZAUZMU Srpsku kucu !

Zivim za taj dan kad ce sve poceti ponovo ! Ali jedino znam da ovaj put ne bih imao ni 1sekundu MILOSTI !

Beshtija :) Upravu si druze ! Izokrenuta Srbija . . . . Ali ne mogu jedno da verujem da su Nikolic i Vucic toliko se izmenili da su sad veci ZUTI od Tadica . . . Tadic da je ovo uradio bile bi demonstracije, bila bi revolucija ! Cime Nikolic i Vucic raspolazu da mogu ovako da guse medije u Srbiji , pa gori su od DS ! Nikakve informacije s Kosmeta ne dolaze . . Samo gledamo super trojku Vucic Nikolic Dacic !

Molim Boga da datum ne dobijemo ! Sledece sto ce ta trojka uciniti je razgranicenje s Hr . . . Mada je to jos teritorija RSK ! I povlacenje tuzbe . . .

I sunoc razmisljam i shvatam da ta super trojka nije ni osetila rat . . . Nije ni videla rat ! Nemaju pojma sta znaci to !

Dobro kad ti tako kazes,nek ti bude,Ja iz licnog iskustva mislim da ce to biti malo drugacije,naravno ako se bude postovala igra velikih sila,bude li se tjero inat i mak na konac nece biti dobro po narod dolje.

Kakav zapad kakva eu , kakvi snovi Beogradskog pasaluka o evropi ? Brisi druze te fantazije iz glave ! Ruse smo s Nikolicem extra zajebali , zajebali smo ih vise nego Tadic ... Da izglade situaciju Vucic kupuje 10 skolskih dvoseda mig 29 . . . Kakve vele sile ? Ko ih jebe ! Mi smo najveca sila ! Mi mozemo da ZAPALIMO Balkan ! ! Ima da nas dadiljaju vise nego severnu koreju ! Takav stav treba imati ! Sila samo za silu zna ! Jedinog saveznika vlast MRZI ! Nemozemo napraviti 4 projekta i da nam rusi daju kredit . . .Drazi nam je euro od babe Merkel ipak je iz Njemacke euro ! . . . Ameri imaju vojnu vlast dole na Kosmetu ! Civilnu ne znaju kako da kontrolisu isti scenario kao Vosjka Jugoslavije ili JNA . . . Kad tad ce izaci kosmeta i to za 20 god sigurno !!

Srbijica ce sigurno dobiti datum , i zeljno iscekuje datum ! Oficir za vezu je vec mesec dana u Pristini ! Spremaju se timovi za pitanja o clanstvu ! Ali iza svega ovoga stoji jedna monstruozna istina o VELEIZDAJI !

Beogradu se je.e za novu vlast AP Kosova i Metohije , nista ne preduzma da ih spreci . Cekaju momenat kada ce putiti ALBANCE da ih "urazume" i na taj sraman nacin ce udovoljiti Merkelovoj !

ko da smo mi tamo s kruske pali i to sa crne kruske,moji Banijci ce prepoznati i tu vocku  :) .

neki bi rekli kruska *TEPKA*... :)

Bezbedonosno informativna sluzba nemoze nikako a utice na Kosmetu ! Pokusavaju ucenama da nature briselski sporazum , u velikoj su blokadi lokalnog stanovnista zbog hapsenja lokalnih lidera iz prethodnih godina ! Blize se izbori ali ne na Kosmetu vec na teritoriji cele Srbije ! Dacic je optuziti Vucica za idaju . . . . .

U toku je pokusaj vlasti Srbije da dovedu Tacija u severni deo Kosovske Mitrovice tu da se slikaju odrade intervju kako bi sjebali volju srpskog naroda za odbranu ! To je kordinisana akcija BIA Srbije i tzv vlasti KOSOVA ! Ja samo da znate na facebooku trpim konstantne pretnje kerova iz policije kao i raznih domacis agenata sluzbe !! Cure vam informacije kerovi ! Plan vam pada u vodu mater vam jebem izdajnicu ! Bice opet izbora tada VI odlazite MI dolazimo ! Zivele Srpske Zemlje !

Očajni Srbin: Albanci, kupite moju kuću!

Milutin Jaćović (64) iz prokupačkog sela Tulare odlučio je da da oglas i proda porodičnu kuću Albancu sa Kosova, jer kako kaže jedino od njih može da izvuče dobru cenu! Na ovaj korak se odlučio zbog toga što sa suprugom i sinom godinama živi na rubu egzistencije sa svega 20. 000 dinara mesečno, kolika je njegova penzija, piše telegraf.rs.

- Kada platim sve račune ostane mi desetak hiljada mesečno. Da li može da se živi od tih para? Zato svoju porodičnu kuću od 120 kvadrata koju sam godinama gradio i pomoćni objekat prodajem, prvenstvo imaju Albanci – kaže Milutin, koji dodaje da svi u njegovom selu, koje se nalazi na magistralnom putu Niš – Priština između Kuršumlije i Prokuplja, znaju za taj njegov naum.

- Ako me baš pitate zašto želim Albancu da je prodam, to je zbog toga što ću jedino od njih moći da izvučem dobru cenu. U Srbiji i ovom našem Topličkom kraju koji se naslanja na Kosmet se teško živi i ne verujem da bih mogao ikom drugom da je prodam. Ustalom i oni su državljani Srbije, bar zvanično i tu ne bi trebalo da bude bilo kakvih nesporazuma – pojašnjava on ne iznoseći koliko traži za kuću.

Na ovu ideju došao je nedavno, ali je siguran da će je sprovesti u delo i kaže:

"Mislite da mnogi drugi iz mog sela to ne bi uradili? U situaciji u kojoj smo, svako bi. Šta će mi zidovi kada mi je stomak prazan.”

Iako u čitavom Topličkom okrugu po poslednjem popisu ne živi nijedan Albanac, kolaju priče da je sve češća tajna prodaja kuća i stanova na ovom prostoru Albancima sa KiM. Tako Dejan Milošević, odbornik u kuršumlijskoj Skupštini, kaže da ima saznanja da su Albanci u poslednje vreme kupili pedesetak imanja u ovoj opštini.

Pre nekoliko godina bila je aktuelna priča o prodaji kuća Albancima u Prokuplju, ali pošto oni zvanično ne mogu da budu vlasnici imovine, kupovina se obavljala kroz ugovore o fiktivnim dugovima, na konto kojih Albanci preuzimaju kuće. Ipak, ta priča se zaboravila, ali je u poslednje vreme aktuelizovana.

Inače kvadrat stana u centru Prokuplja je oko 500 evra, a u selima čitava imanja mogu da se kupe za desetak hiljada evra.

26. 07. 2013. telegraf.rs

Narod im je vazda bio nebitan, pa shodno tome da li će šta biti sprovedeno i kako, da li će se rekonstruisati vlada ili ne, Srbima ama baš ništa ne znači ... Srbi su zaboravljen narod ...

Срби су још једном показали да су и луд народ, била то власт или обични грађани, овако нешто НЕ СМЕ да се догоди. Па у хрватској би поводом сличног, руља истог момента кренула да брани основне принципе (што је за похвалу) у некој српској општини ма и да руши зграду општине ако треба. А наши из Бујановца тврде да су шиптари само фиктивно већина од 50-60%, а да добар део не живи ту. Па кад је тако, шта је онда ово ???

1dc99ce1-cde9-4791-b65c-d48963f1c542_zps

У овом случају није битно да ли је њих у Бујановцу 60% или 40%, ма и да је 99,9% оваква ствар је срамота! А зашто? Зато што се годинама ствара клима да свако може да ради шта хоће, да понижава државу, а да после не одговара. Е и треба нам тако. Ми смо јад и чемер.

Срби су још једном показали да су и луд народ, била то власт или обични грађани, овако нешто НЕ СМЕ да се догоди. Па у хрватској би поводом сличног, руља истог момента кренула да брани основне принципе (што је за похвалу) у некој српској општини ма и да руши зграду општине ако треба. А наши из Бујановца тврде да су шиптари само фиктивно већина од 50-60%, а да добар део не живи ту. Па кад је тако, шта је онда ово ???

1dc99ce1-cde9-4791-b65c-d48963f1c542_zps

У овом случају није битно да ли је њих у Бујановцу 60% или 40%, ма и да је 99,9% оваква ствар је срамота! А зашто? Зато што се годинама ствара клима да свако може да ради шта хоће, да понижава државу, а да после не одговара. Е и треба нам тако. Ми смо јад и чемер.

Читам овај пост па ми баш није све јасно. Шта си кнкретно мислио?

Мислим да је слика јасна, зато сам и заокружио ово црвено. Србија је тамно плава, а Косово и Метохија су светло плави, ''као друга држава''. На званичном сајту једне општине у Србији.

Мислим да је слика јасна, зато сам и заокружио ово црвено. Србија је тамно плава, а Косово и Метохија су светло плави, ''као друга држава''. На званичном сајту једне општине у Србији.

Јбг.... иизгледа да се остарило... требаће ми цвикери... ;D

Nazalost tako je ! Moram reci da mnogi iz Bujanovca , Preseva i Medvedje rade u Austriji ,zapadnoj i istocnoj Nemackoj . . . I Srbi i Albanci . . . Mada vecina Albanaca je fiktivno u Bujanovcu i zato su izbegavali popis stanovnistva ! Nema u Srbiji Srba da to zaustave ! Svi se pa i Zandarmerija boje SIPTARSKE vojske i provokacija . . . Koliko puta oni pucaju ! A naredjenje je " oko po tebi opale vise od 100 meteka ti ispali 1 u vazduh " umesto u njih ! Za LIKVIDACIJU nema sanse iz vise razloga . . . Ponavlja se greska s Kosmeta ! Njihovi spomenici nicu iz dana u dan . . . Niko ne jebe to sto stojene oznake Teroristicke UMBPA . . . Nemam eksploziva pa da miniram sve to ! Navijaci Zvezde i Partizana se medjusobno tuku , umesto lepo svako po macolu u ruke pa da cistimo "spomenike" ! Cak i neki veci "nacionalisti" kazu da preterujem !

a setimo se kao su ustase promenile kesteve u Srpskom Vukovaru ! " Sajkaca ih je nervirala" jebena smo mi nacija . . . Gramzljivi smo samo o parama mastamo ! Gde nam je junastvo ?

Гле чуда, неко је реаговао :-  Види се да је само исправљено у пеинту, онако ко да је неко дете радило, још се виде обриси претходне слике, граница је ту, само се мало загледајте.

karta%20Evrope.jpg