Sign in to follow this  
chule80

друга КРАЈИНАДА 12. ЈУЛИ 2008.

Recommended Posts

Od tebe uvek volim da cujem komentar..

Da.. skoro sam ih dobio.. i pravo da ti kazem.. ozive tacno secanje na to leto 2008. kada smo zapravo stvarali istoriju mogu slobodno da kazem.. bez nekog preterivanja.. jer u buducnosti, tj. narednih godina cemo svakako omasoviti, oplemeniti.. i prosiriti ako treba i na druga podneblja..

Za ogranizaciju...

Dok je bilo daleko.. mislio sam sve ce biti na vreme i super.. medjutim.. kada sam video da ce brlj ljudi biti takav, da ne smem da podbacim, i da ce biti zla, ako nesto omasim.. onda je i mene trema uhvatila.. tim pre sto nisam znao tacan broj gostiju.. Tu noc, pre nego cemo se svi sresti stvarno sam mislio.. majkane, oce li sve biti dobro.. I bilo je! I vama zelim da zahvalim.. nisam tada ni sanjao da ce mi NS ekipa biti jedan od glavnih oslonaca u kasnijem vremenu..

A ti si svakako za grb zasluzan.. maltretirao sam te sa korekcijama do besvesti.. jbg, tesko je na daljinu raditi.. obaveza sam imao.. a uz sve to i organizaciju.. Imao sam i strahova kako ce sve ispasti..

A sledeci put nece toga bit.. vec sada mogu biti siguran da ce nam to biti svetski odradjeno..

Ziveli!

Meki... zato su tebe i natovarili sa onolikom vodom.. baš zato što si kršna.. i moreš potegnuti.. pa nisi valjda mislila da će moj drug Miki da tegli onoliko flaša.. čak i sa kunjem njegovim..

:);):D

20080712Krajinada42.jpg

А ко би реко да је прошло 2 године од тада... :[| мени као да је 10 године од тада прошло ;|