Sign in to follow this  
chule80

друга КРАЈИНАДА 12. ЈУЛИ 2008.

Recommended Posts

Pa nebi trebalo daco.Zazelio sam se Krajisnika,nema nista bez nas i nasih pijesama kaki :)

Nista zemljace ja da ne pricam koliko sam se zazelila naseg narod nista bez svoga

svojih obicaja i sa svojim da se ispricas i zapevas... :D:o

Hvala nasa Ljiljo sto mislis na nas .Bit ce Krajinada samo da nas ima... :)

Kako imam zelju da vas upoznam i da se vidimo uzivo.. :D

Pa Banijcu i ja reko sto nije u Augustu al nemos svakom ugoditi... :)

Valjda nas na godinu nece omasiti.. :D;)

Avgust je vreme kada su vecinom na moru, ili u Krajini, pa gde onda da sakupimo ljude...

Trebalo bi tu nešto tipa "Organizacioni odbor" da se ljudi obaveste o detaljima na vreme

U pravu si Rado ja bi odma morala planirati da obezbedim smestaj jer kad neko dolazi iz daleka

nema svako nekoga u B.G pa sva ova ostala pitanja da mozes isplanirati pogotovo ako ces jos nekog

povesti sa sobom isto na koji nacin da se podele troskovi jer ne mogu par ljudi isto da snose sve troskove

najbolje ili ulaznice da se plate neka odredena suma ili na neki drugi nacin barem ja tako razmisljam ... :)

Ja gledam kad budem mogla doci morat cu pola godine prije vec da pocnem planirati da se mogu u to vreme naci u Srbiji..

Pogotovo zbog uzimanja godisnjeg odmora ali vec sada znam da sledece godine idem u prvoj grupi a to je krajem Juna

tako ako se nastavi Krajinada sto ne sumnjam eto mene na godinu ... ;)

Cule zato sam i rekla ko bi nama ugodio jer mi moramo da se nademo u tom datumu sto je odreden

ko bi znao ko kada dolazi i moze neko u to vreme ide na more neko u Krajinu a neko dolazi kasnije na godisnji... :D :D

Samo da bude ove godine sve kako treba pa cemo lako na godiunu a imat cete i vise iskustva kako je bolje organizovati i sta treba promeniti sta ne samo slozni da budemo i sve ce biti kako treba jer svi to jednako zelimo i zeljni smo da se skupljamo

nakon toliko godina na jednom mjestu u vecem broju...Ajd sad se raspisa a znate vi to kako treba sigurno... ;):D

Rado, bela, Rado

lako cemo za smestaj.

Evo ja cu prvi da ti obezbedim smestaj samo ti dodji.

Hvala Gago na ponudi ja sam "smeštena" ... ala ružne reči....ko Bože oprosti bolnički smeštaj ... ne u bolnici hvala Bogu nego u mojoj porodici

Izvinjavam se ,

hteo sam da napisem Daco lepa Daco.

Gaga ne brini se ti za mene imam ja uvek obezbeden smestaj samo sto ti se toliko pobrka oko mene i Rade pa koju bi ti smestio... ::);D:D

A havala na ponudi ...... ;);D ;D 8)

Slazem se Rado da je vec vreme da malo preciziramo gde, sta, kako, kad,....? :)

Mnogo se ljudi interesuje za Krajinadu i to me bas raduje...... ;)