Sign in to follow this  
cakana

Re: Vrebac-Pavlovac

Recommended Posts

Zelela bi da znam jel ima nekog iz sela Vrebac i Pavlovac na netu,jos nesto trazim dobru drugaricu zove se Nikolina zvali smo je Cinci,sk.generacija 92-95 Knin,frizerski smer,poslje progona zivjela je negdje po Vojvodini(sirok pojam)Hvala unapred.

Djevojka koju ja trazim je rodom iz jednog sela kod Udbine,ne mogu tacno da se sjetim kako se zove selo,ima dvije sestre jedna od njih se zove Danijela,zovu je Lela,evo neki podatak vise.Za djevojku o kojoj si mi pisao neznam o kome se radi izdalo me je sjecanje,pa nebi bilo lose da me spojis sa njom posto nemam sa nikim kontakta iz mog rodnog mjesta,na zalost daljina je ucinila svoje vjerujem da je kod vecine tako.Hvala Uzelac na trudu.

Cao cakana,

Ja sam iz Pavlovca, '80 sam godiste, isao sam u osnovnu skolu u Vrebac bas tih godina...

Jako mi je drago da se stari prijatelji traze i nalaze na ovom forumu, volio bih da se javi jos mnogo ljudi iz naseg kraja, da obnovimo pokidane veze.

Zelela bi da znam jel ima nekog iz sela Vrebac i Pavlovac na netu,jos nesto trazim dobru drugaricu zove se Nikolina zvali smo je Cinci,sk.generacija 92-95 Knin,frizerski smer,poslje progona zivjela je negdje po Vojvodini(sirok pojam)Hvala unapred.

ja sam iz vrebca poznam je dobro pozdrav za sve vrepčane i palovčane