uzelac-ljubisa

Plitvicani, Korenicani i ostale Likote i njezne Licanke

Recommended Posts

Lela meni je isto bila Radmila Prica razredna ja sam bila smijer Turistickog Tehnicara :) da li si i ti isla u taj smjer ili gimnazijski smjer, ako jesi s tobom su isle Zeljka i Tanja zaboravila sam im prezime bile smo onako bliske, blizu smo zivele ali se nismo bas nesto druzile. :)

Jesam lelo, sa dosta njih jedna od njih je Darko Dakich mislim da mu je prezime nisam vise sigurna, mislim da je on iz Jezerca....sa dosta njih, secam im se lica ali ne bas i imena i prezimena :o Javit cu ti se na privat, pa da se ispricamo da ne zagusujemo diskusiju :D

Djeste LICANI,evo da vam se malo pohvalim.

Iako sam rodom Banijac prije 10-tak dana prosao sam malo kroz vase LICKE krajeve-Otocac,Vrhovine gornje i donje,koncarev kraj,ljeskovac,korenicu,podum,jezerce,selo plitvica,licko petrovo selo,brinje,zaluznicu itd itd

Odgovor za Lavv-a.

Ja sam 80-to godiste. Nisam isao za kuvare, nego u sumare. Iz mog odjelenja na polugodistu su prebacili njih 13 u konobare ili kuvare, tako da te vjerovatno znam. Mozda si i tio bio medju njima?!

Pozdrav svima!

Išla sam u Koreničku gimnaziju...Prof Špiro Bešević..strah i trepet.Dve godine stanovala sam u djačkom domu *R.Končar*.Pozdrav svim gimnazijalcima Koreničke gimnazije!