Sign in to follow this  
chule80

Biblioteka "Umereni Smehotres" - stara

Recommended Posts

Ma dobro Cule80 nemas problem zezam se ja.Hvala Maso hvala Anoka na gostoprimstvu.Ja nisam ni znao za ovaj sajt jedan drug mi je reko prekjuce pa sad smao cackam nesto po njemu i gledam sta ima i sueper je.Samo jel moze ko da mi kaze kako da stavim sliku na avatar posto sam sve prevrnuo i nikako da nadjem

Ja sam taj lik s tetovazom sto vi kazete klinac ;D

Ja нисам рекла да си клинац. :) :) И на слици ми уопште не дјелујеш као клинац. :)::)8);D ;D ;D Нек си ти нама дошао. :)8)

Ma zezam se ja malo sta ima veze jer stvarno za neke sam klinac za neke ne.Glavno da se najveci srbin nosi na ledjima i da ce njegov lik uskoro na sisi da se nosi.

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

vidim ja po ovim izvestajima da se vi lepo druzite i provodite!! ::D

svaka cast jos jednom ste pokazali kako se lepo druzite.Nadam se da ce biti i u Januaru nekih zurki i da cu i ja moci osetiti i doziveti to druzenje Live. ;):D

do tad cu citati vase izvestaje :D :D :D

Da.. eto cekamo da i ti nama dodjes.. da se upoznamo.. taman ce tada biti odmora.. pa cemo moci otici nedge na muziku.. onako djuture.. Jos su se neki prijavili za ovakva druzenja.. pa ce nam biti zaista drago!

Često mi se dogodi da mi se 23. u mesecu dogodi nešto za pamćenje. Nekada su to bili mnogo tužni događaji.. nekada mnogo srećni.. nekada su na taj dan u moj ulazile, meni mnogo drage osobe,  rođendan moje sestre je 23. avgusta... itd. itd.

Ovog 23. septembra 2008. sam imala pravu kovitlac različitih osećanja, prethodno lepo veče se pretvorilo u jedno "teško" jutro, puno iščekivanja oko nekih med. rezultata... oko podneva postade izvesno da ću uskoro biti "ispitana" skroz a rezultati poslati poštom!

::D upravo sam ovako u ordinaciji prevrnula očima ali osetih ujedno i ogromno olakšanje što konačno mogu da se vidim najpre sa Radom a onda i sa mojom Milicom. Da budem iskrena,pokušala je Rada da odloži naše kafenisanje zbog mog nemanja vremena, ali kada sam joj spomenula bajadere, prihvatila je da se vidimo "s nogu" ma koliko to kratko trajalo.  :D

Tako i bi, Rada, kao praktična žena dade meni jasne instrukcije oko prevoza od moje do njene tačke stajanja... stižem ja, i kroz prozor tranvaja vidim Radu sa telefonom u ruci, (bila je jedina dama sa  telefonom u ruci). Znam da je ona, ali nikako da iščekam da se ono čudo zaustavi i ja proverim jesam li u pravu!

Stade ono, ali ja ne stojim... već sa telefonom (koji sam jedino ja u prepunom tranvaju držala u ruci), iskočim i pravo ka Radi, istog trenutka je krenula ka meni, da li je i njoj upalo u oko to što sam telefon stezala u ruci ili moja tašna crveno crna koju sam joj navela kao znak raspoznavanja... tek, Rada krenu ka meni i pozdravismo se srdačno, nasmejano uz neizbežna tri poljupca. Priča Rada, pričam ja... vadim bajadere, da slučajno u brzini i ushićenju ne zaboravim da joj ih dam: U trku pronalazimo slobodan sto u kafe-pekarici, i kreće priča malo sporijim, razumljivim tokom! Ne bi ste verovali koliko je tu reči izgovoreno za nepunih pola sata! Ishvalismo sve naše sagovornike sa KF, ja ponovih moje lepe utiske sa čajanke Klasnićeve  i moje ( nije bilo kafenisanja, pili smo čaj :o) Ponovih ja i zahvalnost njemu i Ličkom Vuku za pomoć u traganju za Milicom. Dotakosmo još ko zna koliko tema, ( nastavićemo drugi put njihovo razradjivanje  ;)) ... u međuvremenu "navatasmo" jednog gosta kafića da nas slika, i onda mu naizmenično gurasmo u ruke Radin i moj aparat, dok ga ne ubunismo skroz te je ponavljao  "ovo se opet isključi" i promrmlja da u Zabeli nije imao šansu da nauči da slika. Uglavnom, kako tako, i uz promenu baterija i uglova slikanja, napravismo nekoliko slika. Rada za svaki slučaj zamoli i jednu devojku da nas slika...(ma i ja sam brinula da nas onaj iz Zabele nije ni slikao već se samo kroz objektiv divio našim nasmejanim i srećnim licima  :o;D:o )

E, hteli ste izveštaj, sada izdržite moje detaljisanje...  i ne radite očima ovo  ::D ! Sreća vaša te je bilo kratko Radino i moje druženje inače bi me moderatori opomenuli zbog zauzimanja prostora!

I da vas obradujem ... otvaram drugi list i pišem o tome kako me je Rada strpala u bus za NBG, gde je trebalo u 15h da se konačno nađem sa Milicom.

P.S. čik sada da me neko pozove na druženje... ako se i usudi, neka odmah otvori posebnu temu : "Spasildini utisci u 1 000 i više reči" (slike ne umem da postavljam)  :D :D :D

Rada ima interesantnije fotografije ( više puta je kao menjala baterije i molila "fotografa" uz razoružavajući osmeh i reči" hajte, molim Vas još jednom...")

Рада дуго забушава око свога извештаја..  ;D::):P

Ja zabušavam  :o :o :o

A nestrpljivi ste vi kako ću ja to opisati je li  ::)

E pa pošto je Spasilda toga dana imala nekoliko susreta, šta medicinskih šta ovih drugih, nas dve smo se dogovorile da ona prva piše izveštaj  ;) Ovo je obaveštenje za chuleta,ne moraš ti uvek baš sve da znaš  ;D ;D ;D

Elem, dogovorismo se ja i naša draga Spasilda oko susreta, u stvari najpre smo pokušale da se dogovorimo pa se ispostavilo da ona hita na skroz drugi kraj grada u meni nezgodno vreme ja rekoh ajde nema veze (mada mi nije bili svejedno  ;)) videćemo se neki drugi put ali ... Ali Spasilda je ponela bajadere koje NISU mogle da čekaju neki drugi put  ;D ;D ;D I tako otprilike počinje njeno putešestvije ... ja rekoh da joj ne komplikujem sa prevozom u ovoj džungli na asfaltu, da pojednostavnim dolazak ukazah joj na jedan, najpovoljniji prevoz, ma pravo do mene ali oćeš  ;D Zove Spasilda i kaže svi autobusi idu samo toga nema a njoj frka s vremenom ... i moradoh da joj objasnim i neke alternative ali snađosmo se  ;) ... Ma Spasilda, žena savremena, lako njoj objasniti  :P

Trenutak upoznavanja ... hm ... ja na tramvajskoj stanici,sjurila se ranije s posla, držim telefon u ruci s dilemom da li je prošao taj tramvaj što vozi bajadere  ;D ;D Ali nijeeee  ;) Eh čim je kročila nogom iz tramvaja osmesi su sve rekli, nisam ni primetila torbu koju je Spasilda navela kao znak raspoznavanja  :) Osmesi široki,iskreni .. zagrljaj i rekoh nema šanse da ne popijemo na brzaka kafu  :) ... Bar kafu,a drugi put ćemo videti  :D Ona se odma maši za torbu i vadi bajadere nasred ulice  :o kaže da ne zaboravim  :D ...  Nije bila loša ideja jer bi kasnije GARANTOVANO zaboravili :D :D :D Pa vi nemate predstavu koliko mogu da ispričaju dve žene za pola sata  ;D ;D ;D Kojih smo se mi tema sve dotakli, to ono stavili samo naslove za sledeća druženja  ;) Jao kaže Spasilda čeka me Milica  ??? ja rekoh ajde kad ste čekale 25 godina da se vidite par minuta tamo ovamo ... mada, sedele smo tu ali sam imala utisak da je Spasilda već s Milicom ... Ej, možete misliti 25 godina  :o :o :o Zato sam mislila da je red da tom druženju damo prednost iliti prioritet, jer stvarno to zaslužuje ... priča da se čovek naježi, ovaj život stvarno piše romane... Posebno je pohvalila ljude koji su joj pomogli a bpgami i zaslužuju velike pohvale ... Divan gest  :) E udaljih se od teme  ::) Ajme majko, a slikanje  :o pa to je trebalo slikati  ;D ;D ;D Naoružali se ja i Spasilda sa fotoaparatima ali oćeš,nema niko u blizini do dva lika koji su nam jedino bili na raspolaganju  ;D ;D ;D Jedan nam je bio okrenut leđima,ne videh mu lice ali ovaj drugi  ;D ;D ;D Ten mu ljubičast  ;D ;D ;D Ali stvarno  ;D ;D Kažemo šta ćeš sad,daj šta daš, gde bez slika da se rastanemo zamolimo mi njega fino i uljudno, da nas fotografiše .. kaže ne znam ja to evo moj kolega ,on je profesionalni fotograf .. a kolega ko prepariran .. ni makac  ;D ;D ;D možda čovek nije mogao da se okrene da ne padne sa stolice  ;D ;D ;D i onda se odvaži "Gospodin sa ljubičastim tenom" da nas fotografiše  ;D ;D ;D Ja rekoh samo pritisnete ovde, on me gleda,onako ljubičasto i kaže."Ovo kod nas u Zabeli nije bilo!?"  :o :o :oKakva crna Zabela,ala nađosmo fotografe,pitaj Boga dragog oće li biti fotografija,možda ćemo i bez aparata ostati  ;D ;D ;D Mi se pogledamo,nas dve i sporazumno prihvatimo rizik  ;) Ohrabrujemo mi njega,ma samo pritisnete  ;D ;D ;D kaže on ma neće  ;D ;D ;D ma malo jače  ;D ;D ;D pa ovde se ništa ne vidi kaže čovek (možda i vidi ljubičasto Bog te :o), kad ono baterije na izmaku  :o Nije ni on jadan za sve bio kriv  ;D ;D ;D ja se bacim na kombinacije sa baterijama, rekoh sad ću da ih pojedem  ;D ;D ;D  kaže Spasilda slikaću te dok ih budeš jela  ;D ;D ;D E vrag odnio i ovu tehniku,izda te očas posla i kad ti najviše treba  ;D ;D ;D Uslikasmo se konačno,laknulo nam što smo i aparate dobile nazad ali za svaki slučaj zamolismo novopridošlu devojku da nas slika, za svaki slučaj  :D :D :D te nas ona "okinu" očas posla ... Vratismo se razgovoru,da ukrademo svaki minut ... ja nešto nisam navikla na to blic viđanje...nemaš vremena da se opustiš,razgovaramo i gledamo na sat ali je bilo super što je upravo tu stajao autobus za Novi Beograd gde je čekala njena Milica ... Šta reći ... Divan osećaj,još jedno prijateljstvo,još jedna draga osoba ... Osećam se bogatijom za još jedno poznanstvo sa dragim bićem  :) koja je inače,ja to MORAM da kažem,veliki humanitarac i jedna vrlo pozitivna osoba, retko sresti u današnje doba ... Obećala je sledeći put da se nađemo i sa ostalima i da druženje duže traje  :) držim je za reč  :)

A bajadere  :) Ja sam na njih skroz bila zaboravila  :o :o :o sve dok nisam stigla kući  ;D ;D E tu na scenu stupaju moji degustatori  :D :D :D Kaže era,neću da se ljutim kad izostaješ iz kuće i da kasniš sa posla ako budeš uvek donosila bajadere  ;D ;D ;D I ja sam probala, toplo ih preporučujem  ;)

Eri ne rekoh ništa al pomislih "Malo sutra ćeš uvek dobijati bajadere!!!"  ;D ;D ;D

E pošto se Spasilda složila da fotografije mogu bez cvetića, izvolite,upoznajte se ... Ovo je naša Spasilda

dscf1005su6.jpg

И мени је драго што сте среле и упознале. :)

Извјештаји и слике су супер, свака част. ;):) Предивне сте!

Bogami Rajka, najgore što bi moglo da mi se desi jeste zabrana na internet, tj, KF,

pošto sam već dobila nadimak, prosto nevjerovatno, ali nadimak mi je isti kao i naziv sajta!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this