Sign in to follow this  
chule80

Biblioteka "Umereni Smehotres" - stara

Recommended Posts

Eh da napisem i taj izvjestaj vise sa Majne,da neki vise ne zezaju ovde  ;)

Nakon dugo vremena poznanstva sa Cakanom,i kovanja planova o "preplivavanju"Majne,svanuo je i taj 11.10.2008.vec poznatiji kao "istorijski"trenutak  ;D ;D ;D ;D ;D:P

Rano jutro,pola sest budim se,pijem kavu i pravac Hauptbahnhof (zeljeznicka stanica). :):D

Sijedam u prvi vlak sto vozi za Majnu,jer ostale ne bi mogo iscekat,bio sam vec ko na iglama  :D :D :D;D ;D ;D ;D ;D

Nakon 4 sata putovanja,preko Ulma,Stutgarta,konacno se oglasava vozac i kaze za par minuta ulazimo u Frankfurt,ajmeeee bio je vec i red  :):D;D ;D ;D:P

Izlazim iz vlaka,masa naroda na stanici  :D :D :D i trazim lickuljicu,ne bi li je vise ugledo  :D;D ;D ::)

Nakon kraceg trazenja,konacno s ledja odnekud stize Cakiiiiiiiiii,ma ko vucica se prikrala iza mene  :D;D ;D ;D ;D

Sta da kazem,lickuljica se tolko skockala bila,da sam je jedva prepozno  :D;D ;D ;D ;D

Mada je znam sa slika  :D;D ;D :P

Tu se pozdravimo,vise nego srdacno  :D;D ;D ;D::):P i izljubimo naravno,onako pravo Krajiski 3 puta  ;);D ;D ;D:P (samo u obraz  :P :P :P;D ;D ;D ;D)

Ajmeeee kaze mi caki,da me je odma prepoznala  ;D ;D ;D ;D cak i s ledja  ;D ;D ;D ;D ;D

Malo smo se trazili,jer je ona otisla naravno na krivi peron,sto i nije naravno cudo da se malo izgubila kad joj Banijac stize  ;D ;D ;D:P :P :P :P :P

Nakon zvanicnog upoznavanja,pozdravljanja itd.napustamo stanicu,onu guzvu i buku,pravac u jedan kafic u centru Frankfurta  :) :)

Naravno dje se moze u miru popricat,i zapalit cigara,posto se ne smije svadje pusit ovde u Njemackoj,ebem im zakone  ;):D :D ;D ;D ;D ;D ;D

U kaficu provodimo izvjesno vrijeme,pricamo o svemu i svacem,pritom smo se sijetili svih vas,a pogotovo zeme susnjara,koji je sad na redu za plivanje  ;):D;D ;D ;D ;D :P::)

Poslje toga odlazimo u drugi dio grada,dje mi je caki nasla Hotel u kojem cu prespavat,da uzmem kljuceve  :)

Kad sam rijesio formalnosti u Hotelu,dobio kljuc,taman smo bili ogladnili,jer je malo potrajalo dok nismo nasli Hotel  :D :D :D;D ;D

Sva sreca sto su nas prolaznici upucivali na pravi smjer,i sto znaju dje je ulica  :D :D ;D ;D ;D ;D ::):P

Pa smo se zatim uputili u pizeriju da nesto gricnemo  ;):)

Tu smo ope pricali,pojeli po pizu,uzivali,i proveli neko vrijeme  :)

Pa nam dosadilo,i rijesimo da promjenimo lokaciju,pa smo se uputili u drugi kafic da jos nesto popijemo,i popricamo  :)

Posto je caki imala jos nekih obaveza predvece  :D;D ;D ;D::):P krenemo prema Hotelu,da me otprati,da se ne izgubim jos na Majni kaze  :D;D ;D ;D ;D ko bi me vise naso  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Tu se oprastamo pred Hotelom  :P :P za taj dan,i dogovaramo se da se nadjemo ujutro ispred,kad se razbudimo  :D;D ;D ;D

Drugi dan nakon sto sam se posteno ispavo  :D;D ;D ;D umoran od puta,i cijelodnevnog odanja sa lickuljicom po Majni i okolo Majne,stize Cakana po mene,i odlazimo pravac centar Frankfurta u onaj isti kafic dje smo bili prethodni dan,da pijemo kavicu  :)

U kaficu napominjem caki,da ja sa Majne ne odlazim bez slika,od mosta i Majne,nema sanse  ;D ;D ;D:P :P :P

Moram za zemu susnjara i ostale imat dokaz  :D;D ;D ;D ;D :P::)

Caki se samo smjeskala,nije bila raspolozena za slikanje  ::) ::):P :P :P;D ;D ;D ;D

Nakon ispijanja kavice,vodi me caki direktno na Majnu,koja je odma blizu kafica u centru grada  :D;D ;D ;D

Momenat,koji sam dugo ceko  ;D ;D ;D ;D

Tu smo se islikali,sve dok nam baterije u aparatu nisu pregorele  ;D ;D ;D:P

Sliko sam Majnu,uzduz i poprijeko  ;D ;D ;D ;D ;D

Poslje slikanja,odlazimo na stanicu,da jos nesto popijemo i da ja polako krecem na vlak,koji je polazio popodne  :):D

Stizemo na stanicu,i tu u kaficu kujemo planove za iduci susret,i sabiremo utiske o 2 nezaboravna dana u Frankfurtu  :):D :D :D :D

Sta da kazem,cakana je prava krsna licanka,od glave do pete  :D :D :D :D ;)

Jednostavno takvu osobu treba upoznat,ostavila je najpozitivnije utiske na meni sto je mogla  :) :) ;)

Jedna divna osoba  :) :) :) s kojom se o svemu zivom i nezivom mozes pricat,nasmijat se,i salit  :);)

Utiske o meni ce ona napisat  :)

Da ne duzim vise,napiso sam maksimalno sto sam mogo,ako sam sta izostavijo caki ce nadopunit  :);)

Na kraju me caki ispratila na vlak, i dogovorili smo se da se susret mora ponovit,kad cuce se  :);)

Eto tolko od mene,uzivajte u izvjestaju sa Majne,vec ste me zivog pojeli,kako nikad necu preplivat  :D;D ;D ;D ;D ;D:P

AL TU STE SE ZAEBALI  ;);D ;D ;D ;D :P

E svaka cast Banijac sto si svoje ispunio i sto ste se sreli ne sumnjam kaka je Caki

posto smo se ovde dosta cule i znam da je osoba jednostavna i sa kojom se moze i pricati i saliti

i bit ce i meni veliko zadovoljstvo je upoznati .

E sada ima da se nacekamo izvestaja od Sukija ...sada njemu trebaju samo pumparice.. :);D ;D

Ljepotane odusevio si me sa izvestajem tako mi je drago sto ste to uradili i vec nakon toliko

vremena to uradili i sto ti kazes da su se svi malo zaebali da to Banijac nece uraditi mislim da smo mi Banijci od reci samo jos da to Suki potvrdi da nas ne obruka on najstariji i kao neko ko bi nam trebao pokazati kako se to radi mislim preplivava.. :);D ;D

Bas sam se ziv pojeo... :)::) nije bilo pitanje hocu ili necu.. svakako to tema nije za javnost.. a i mi smo to izmedju sebe razdivanili.. tako da nema potrebe da ovde cvrkucemo o tome.. I nekim drugima je to promaklo iako su bili tik uz Majnu.. pa ovde to ne spominju...

Nego, ne rece ti nama, jel cakana tebi dala kakvu inekciju...

He he momci bas me nasmijaste cekaj Cule kada i ti nades neku na Majni da vidimo

koliko ce vremena trebati da zaplivas tebe cemo ostaviti na kraju za desert da se i ti pokazes kaki si Banijac

sada prvo je Suki valjda najstariji na redu da ga u vodu gurnemo.. :) :) ::);D ;D ;D ;D ;D

Jooooj Daco, od kada sam ja tih Majni preplivavo.. ma Jadran sa oplivo, ne zovu me dzabe "stari morski vuk".. niko samnom u vodi ne moze.. pa taman, i mladji referenti bili.. i inekcije im davali za snagu.. jope nece moci samnom u vodi.. a ni na kopnu... ma nikako, shvati Daco, nikako!!!!

He he momci bas me nasmijaste cekaj Cule kada i ti nades neku na Majni da vidimo

koliko ce vremena trebati da zaplivas tebe cemo ostaviti na kraju za desert da se i ti pokazes kaki si Banijac

sada prvo je Suki valjda najstariji na redu da ga u vodu gurnemo.. :) :) ::);D ;D ;D ;D ;D

A jooooooooooj daco,pa nemoj nas sramotit

Jooooj Daco, od kada sam ja tih Majni preplivavo.. ma Jadran sa oplivo, ne zovu me dzabe "stari morski vuk".. niko samnom u vodi ne moze.. pa taman, i mladji referenti bili.. i inekcije im davali za snagu.. jope nece moci samnom u vodi.. a ni na kopnu... ma nikako, shvati Daco, nikako!!!!

He he pa ja mislim da i on ima krvi nase Banijske a moramo ga mi nauciti

ko su Banijci da nas ne osramoti jos ako se sa nama ovoliko bude druzio ala

sta cemo od njega napraviti pravog Banijca.. :) :) ;D ;D ;D

He he pa ja mislim da i on ima krvi nase Banijske a moramo ga mi nauciti

ko su Banijci da nas ne osramoti jos ako se sa nama ovoliko bude druzio ala

sta cemo od njega napraviti pravog Banijca.. :) :) ;D ;D ;D

Nikad on ne moze bit Banijac Labude,ne moj me nasmijavat

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this