Sign in to follow this  
chule80

Biblioteka "Umereni Smehotres" - stara

Recommended Posts

Banija, momče, bravo!

Nisam ja nijednog trenutka ni sumnjala da ćeš preplivati tu Majnu! Dobro je da si to uradio dok traje ovo miholjsko leto: em se nisi prehladio, em si imao i sunce za jasne fotografije svih lepota sa Majne! ;)

Evo da se jos neko javi sa Main-e.

Mislim da je susret jako lepo opisan i napisan i nadam se da ce uroditi plodom!!! ;):D :D :D :D

Nazalos nisam mogla pricustvovati tom dogadjaju,zbog neodlozenih obaveza,mada me Caki zvala,a mozete zamisliti da se Banijac nije cak ni javio!!!! ;D ;D ;D ;D

da Cakana me zvala to sam vec i napisala,ali ti se nisi javio niko nije rekao da mi trebas poslati pismenu zamolbu,ali je red da se javis!!!Drago mi je da ste se lepo proveli i to sam vec napisala ali ti izgleda slabo vidis veceras!!!

Chule valjda se Banijac ipak uplasio dviju LIcanki!!! ;):D :D

nemam ja sto da se sikiram, hocu samo da kazem da ja tako nebi postupila kad bi dosla u Minchen ,

ali valjda smo svi drugaciji i svako ima svoj nacin razmisljanj i ophodjenj prema odredjenim stvarima!!!

Dobro posto je Banija odradio svoj dio posla znam da se ceka i na mojih par rjeci,pa evo....................................... :D

Banija rjesio da prepliva Majnu,dogovor je pao i sta reci osim akcija pocinje ;D ;D ;D ;D ;D ;D

To jutro 11.ja ko na iglama moram priznati,znam vreme dolaska vlaka al jok zivci sve me bilo stra da ne zakasnim na stanicu,spremim se brze bolje,naravno bez kave iz kuce se ne ide,a dok sam pila kavu mislim da sam sto puta pogledala na sat ;D ;D :D;D:D

Krenem ja polako put stanice,tamo stizem cak i ranije, ah imala sam vremena jos i zapaliti jednu ;D ;D ;D ;D ;D

Udjem u stanicu vidim na dva perona stize voz iz istog smjera,stanem ja cekati naravno na pogresan,ma nisam znala sa kojim se Banija uputio ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Stize vlak izlaze ljudi,a Banije nidje,e pomislim u sebi el ovo neka zaebancija sad ;D ;D ;D ;D il je Banijac sisao na nekoj drugoj stanici ;D ;D ;D:D

Nista prosetam do drugog perona kad tamo medju masom ljudi, ajme prepoznam ga odma ceka Banijaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D :D :D :D

Pridjem mu onako s ledja,on zbunjen ma nije me prepoznao,pozdravimo se tu onako pravo po nasi u startu razmjenimo par rjeci i reko idemo dalje,odje nemas sta vidjeti ;D ;D ;D ;D ;D ;D

E ljudi to je dozivljaj jos sam pod tim utiscima....................... :D :D :D :D :D

Krenemo na kavu i da se najprije ispricamo,ajme dvije brbljivice,nizale su se razne teme,pomenuli smo sve clanove KF, naravno Suki je platio mislim da mu se to jutro poprilicno stucalo ;D ;D ;D ;D ;D ;D

E nakon duzeg vremena naseg brbljanja morali smo poci u potragu za hotelom,ali prije toga morala sam Baniji pokazati malo nasu metropolu,svidjelo mu se, Banija moras priznati da je ljepse nego kod tebe ;D ;D ;D ;D ;D:D :D

Potraga za hotelom e mila majko pa nikako naci  ;D ;D ;D ;D prosla sam ulicama gdje nikad ni sama nisam bila ;D ;D ;D ;D ;D ;D kad napokon nakon lutanja nadjemo to cudo od ulice :D :D :D :D

Sredimo formalnosti,pa onda e pravac nesto jesti jer pocela creva krcati od gladi :D :D :D :D :D :D

Prvi dan susreta priveo se kraju,odpratim Baniju do njegovog prenocista jer sam imala jos neke obaveze i dogovorimo se da se ujutro vidimo,ali mu naglasim da ne izlazi da se nebi izgubio ;D ;D ;D ;D ;D pa ko ce ga vise pronaci :D:P :P :P e da je on mogao mirno sjediti nego morao je izaci da trazi internet kafe da bi malo privirio u kafanu ;D ;D ;D ;D

Drugi dan izjutra neka magla,ledeno,krenem ja po Baniju,izlazi dobro naspavan........................ ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Krenemo popiti kavu,e al zapeo on da ga vodim na Majnu,oce da je vidi pa nikako drugacije,vraze eto Majne ajde reko idemo,al nemas sta viditi ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Slikao je i slikao dok baterije nisu crkle ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Proveli smo tu malo vremena i naravno  mora se na stanicu,vlak nece cekati.......... :P :P :P :;) ::D

Stizemo na stanicu vreme polaska i rastanka je stiglo,bilo mi je zao sto to nije jos jedan dan,ali obaveze zovu,sa Banijom covjek moze beskonacno pricati i saliti se,a vreme proleti za cas :D :D :D :D :D

Nadam se da cu nekad upoznati i ostale clanove,jer ovo stvarno ostaje u sjecanju za citav zivot...... :D :D

Banija nadam se da si se ljepo proveo na Majni ;D ;D ;D ;D ;D

Evo da se jos neko javi sa Main-e.

Mislim da je susret jako lepo opisan i napisan i nadam se da ce uroditi plodom!!! :D :D :D :D :D

Nazalos nisam mogla pricustvovati tom dogadjaju,zbog neodlozenih obaveza,mada me Caki zvala,a mozete zamisliti da se Banijac nije cak ni javio!!!! ;D ;D ;D ;D

Dani bice jos prilike,Banijac je sad probio led ;D ;D ;D ;D

Shvatamo svi kad neko ima obaveze,sljedeci put organizovacemo se bolje ;):D

Nije mu ni tamo bilo lose ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Birala Caki gdje ce da ga smjesti :D :D :D :D :D

Nego nadam se da ces i ti uskoro koju rjec ovdje napisati ;D ;D ;D ;D ;D

Sad je tvoj red :D;)

Auuuuuu, koliko treba da se dodje do jedne recice majne, i jos koliko da se napisu dva izvestaja..

Dani.. razumem ja tebe

a mozete zamisliti da se Banijac nije cak ni javio!!!! ;D ;D ;D ;D

Zna se zasto on nije zvao okolo ljude.. mene proziva za neko skrivanje.. a kod mene sve javno!!!!

Chule valjda se Banijac ipak uplasio dviju LIcanki!!! :) :) :)

Ma kako nije.. vidis prvo koliko mu je trebalo vremena za pripreme.. a umesto preplivavanja.. on je izabrao slikanje iz daleka...

KK, prvo moras biti postovani drug clan kafane, pa ako se tamo dokazes kao jak, mlad, zdrav, prav i grlat...eee tek ondaK mozes ovde poceti listati stranice

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this