Sign in to follow this  
chule80

Biblioteka "Umereni Smehotres" - stara

Recommended Posts

;)

Svaka cast lickuljici Sasi.. mnogo bre lepo opevala ono nase druzenje u NS!

Prosto sam zanemeo.. pa ako 'vako nastavi.. mogla bi zaista da nadmasi i neke slavne pesnike nase poezije!

U njoj cuci neotkriveni talenat!!!

;) Sve pohvale i sve cestitke

Super je lichkuljica ovo napisala, sve pohvale... Gazda da smo otisli na ovu veceru, ne bi oni imali sta jesti. I onako su se verovatno pitali onaj dan imamo li sta jesti u Bgd-u, koliko smo bili navalili... :)

Jbt.. pa ti si prvi kukao kako si gladan.. pa smo zbog tebe mogali u birtiju..

A dobro si pogodio.. videle one koliko je sati.. pa nas nisu zvale.. a meni se bas prijeo krompir i slannnica..

БОРЧА 8.11.2008.

Питају ме: Како је било? :D Ехх, како је било.. па како може бити са Крајишницима?!  8)

Ја не знам до сада ни један случај а да није било добро... може бити само лепо, и још лепше..  :) Наравно некада се потрефи толико добра атмосфера, да једноставно сва мерила за осећање пуцају!!!  ;)

Одакле да почнем..  :P

Да... од позивања људи за овако нешто. Неки се вешто извлаче, неки опет кукају  :-\.. а неки су заиста имали оправдан разлог.. а то је свакако НС екипа  :).. јер су они и пре 2 недеље најавили да ће овај викенд бити заузети.. Како је било планирано, нас је 12 требало да буде за 1 столом, а на крају књига спала на 5 слова  :-[.. гле чуда, сви учесници летошње Крајинаде!!!  8)

Углавном неки поотказиваше чак и пар сати пре самог одласка у Борчу!?  :-\

Но, пре овога свега, ја и мој побратим КБ смо имали предприпему на стадиону  :).. где смо добар део гласа потрошили, али авај, то нам је била прва наша заједнича утакмица.. коју смо још летос били најавили  :) јер још памтим његов коментар, на то што сам се обрадовао да ће доћу у престолницу, каже он: "Већ нас видим на Звездиним утакмицама!".. :D Е па, тако смо и ми одлучили да то испоштујемо, и одемо.. После утакмице, свако својој кући, не би ли се припремили за оно што је уследило..  :P

Наступ Баје МК, и Жаре, и Гоција..  8)

Од присутих са нашим столом по први пута да личани нису чинили већину?!?! ;D Еј, убедљиво су били у мањини!!!!  ;D ;D ;D 2 кордунашице.. 1 Банијац.. 1 полутан.. али нема личке крви.. Беше тако и 1 личанин  :P.. ја ћу га овде крстити као Ликота а он обећао да ће доћи на КФ, па нека изабере себи сам име  ;).. или још боље нека пита свога кумашина...  8)

Тачније поред мога побратима били су библиотекарка Гага (са 1 даном радног стажа ::):P ), као и Ика.. Ликота, који ме заиста одушевио јуче из 2 разлога.. први, што нас није испалио, већ је за њега реч тј. обећање светиња!!!  ;) А то је једна од особина које јако ценим код људи.. И друго, што је обукао ону црвену мајицу са натписком Крајинафорс!  ;) Значи, ликота је чудо!!! 8) Да.. вели он како посматра шта се овде дешава.. па воли да завири шта то ја пишем ође.. :D;D

Договорено време је било 21:15.. а цуретине.. дођоше пре времена 15 минута?!?!?! ::) Хм.. прексиноћ су окасиле у кафани више од сат времена  ???.. а сада дођоше на време.. Питам се зашто? :D;D Разлог је тај.. што ако Чуле побегне.. оде све у три лепе шаргарепе  :D;D ;D.. па боље да оне чекају њега.. него да се он наљути, и збришее  8);D ;D ;D ;D :D

Ја стижем мало раније.. КБ на време  :).. а Ликота заправо и није каснио.. јер је он доша' пола сата раније.. па је већ заглавио у неки локал :D .. на пивце.. Дође и он, па је трчао.. али свиђа ми се што никога нисмо чекали!!!  :P

Када смо се размештали у фићку.. зна се ко је седио у средини  :)..  :D;D И сада ме срамота рећи, шта би рекао на то ::).. јер што лички вук рече.. није ти ово сеоска библиотека, па да чита 20 људи, већ 200.000 људи, ако не и више...  ;) Углавном стижемо на циљно одредиште.. Избацујемо се тамо..и чекамо ред.  Улазимо, добијамо барски стол и столице.. близу бине.  8)

Наравно почетак је такав, да свира преко "синтике" музичар, гранд хитове  >:(.. на које смо седели сви.. и чекали "главно јело"  8).. Хватају се грдосије.. за микрофон, и почиње фешта  :D:).. Прва песмо која ме је дигла на ноге је "Бећарац".. знате оно "Није лоше под јелама бити...". Ови су глумили финоћу  ::):P.. као и увек.. а ја нисам имао шта да се устежем, јер сам знао да ће ионако бити скакања..

Елем, ту већ одмах је стигло и пиће  :).. где увек исти проблеми.. ко ће да плати!? Хм.. да нам је понудио мотику, или секиру  :P.. не знам баш да ли би се тако потукли?!?!  8);D ;D  :D;D ;D

Правда за пиву је победила.. само из разлога што вишње нису ни имали!!! То је 1 разлог њихове хвале.. :P::)8)

Баја је први део репертоара имао по мени нешто слаб учинак.. све нешто више ретроспектива.. ко да је то "оскудација"  :P.. па треба понављати  ;D.. Други део Жаре и Гоција је био добар.. а боме и други део Бајин.. је био екстра! Уствари пар ствари ме довело до амплитуде  :P.. Прошли пута у Борчи.. на све инсинуације са наше стране да Баја оптева "Божић је", остао је нем  ???.. па је на крају Жара морао да испуни ту жељу! ;) Сад је ситуације била таква да у оном хаосу, и лудилу..  :D почиње и да се чује како црквено звоно звони... Јааааоооој мајко, ја вриииштим од среће  :)... па то иде моја песма  ;), и то у правом оргиналу (ево на јежио сам се и сада!).. ја телефон у руке  :P.. и морамо да зове НС екипу  8).. да им бар мало буде криво и драго (криво јер нису са нама.. а драго што мислимо на њих, чак и у пола 02 ујутро, и пуштамо баш песму која обара са ногу!)  :D8).. углавном иде музика и речи: "Сећам се као да гледам, бака ме цркву води, крај мене љубе се људи, и вичу Христос се роди!"...  ;)

Значи тих 2.5 минута.. то ће ми бити онако тачка кључања  :).. То је свакако песма која ни једног Крајиника не може оставити равнодушним  :).. ама ни једног.. Ма да има срце од камена.. ја мислим да би пукло... и да би затреперило!  ;)

Поред мене видим Гагу.. а она сва се оквасила, али не од пића, већ од суза.. јбг, погоди је песма, и то онако баш жестоко!!! После рече и разлог томе.. Ма сви смо такви! Да, била је и "Певај Србијо" где је цела сала устала на ноге!  8)

Занимљиво је то што Гага у 1 моменту помену како ћу ја њих двојицу возити кући, мислим да им понудим конак  :).. па да видим да момци не претерају са пивцетом  8).. Ја одмах се браним.. па код мене нема места тренутно  :D.. па ће зато бити најбоље да их њих 2 угосте..  ;D ;D ;D Она се само кисело насмејала..  ::):P

Када смо већ код Гаге.. она је имала један проблемић  ???.. тачније леђа.. уствари један поред нас јој се накачио на леђа  ::):P.. па никако да га се отресе.. Гага је фина.. па није правила скандале  :).. али зато је Чуле то све видио, и нисам хтео да је оставим на цедилу.. па сам једним мигом ока.. дао знак, шта треба да ради  :).. речено - учињено.. и решили га се док си рекао кекс!!!  :P Било је и са Ликотине стране каквих инсинуација у вези тога типа.. пошто је Ликота прилично искрен.  ;D8)

Иначе је он велики пивопија.. море човек попити колико му донесеш.. Значи да не поверујеш! Сметале му неке флаше иза леђа док је скакао у трансу  :P.. па је решио да их се отараси, и бам-бам-бам на под.. Није намерно, видело се то одмах.. и нисмо имали никаквим проблема!  ;)

Иначе хватао се стално за мобилни, па је зивкао свога кумашина.. па виче: "Ђе си куме мој, ђе си руко деснаааа".. Шта више и са Жаром је на ти... Дође Жара и мени маше оно "Ђе си мајкане!" А КБ гледа у мене.. па се смеје и вели: "Нисам ти ја мајкан!"  :D;D ;D ;D

Кога све можеш да сретнеш тако на наступима, да и не сањаш  :).. Прво момак из КУД-а.. затим.. још неке ликове, који су се баш изненадили када су мене видели! Као да су видело 8. светско чудо :D;D ;D ;D

Да, интересантна је појава била Делије из Звечана (Космет)  :), који су дошли на утакмицу.. и на наступ су донели једну црвено-плаво-белу тробојку са ђенераловом капом место грба! За њих је било пар песама посвећено Космету..

Још 1 ствар је била посебно интересантна.. а то је што се међу нама препричавало шта ће да од свега овога угледа светло дана на КФ?!?! :D;D ;D Тачније онима који су страшљиви, илити мишеви, они се боје свега овога.. 8)

Таман смо се спремали да идемо кући, кад оно "Јован Далматинац"  :)... нееее нема одласка.. Кад то заврши, ми брже моље у фићка, па правац БГ.. Ту у повратку нас је чекао један веееелики смехотрес  ;D ;D ;D, који је Ликота причао  :D... право је чудо да ми волан није испао из руке.. јер смо се покочили од смеха  8).. али ја и поред свега морам да браним мога побратима.. овај ликота се баш наврзао на њега!!!  :D;D8);)

Истоварисмо  Ику и Гагу  :).. кад овај клипан.. виде да му нема јакне  :-\.. па где је, па куд је.. Заборавио је у локалу  >:(.. већ ми се привиђа 1 гостовање КУД-а.. па шта ћеш, него волан на лево.. и назад у Борчу.. а звали смо га 5-6 пута.. и сваки пут нас шутне..  >:(

Док сам их после свега побацао на 3 чуке.. дођем кући у пола 05.. и правац кревет! какав извештај, какви бакрачи!!!  8)

Оно што ми је драго, да се БГ екипа КФ појачала за још 1 члана.. а то је свакако ликота.. Ако Бог да, и он ће се ускоро регистовати!!!  :)

Ето, знам да неки жедни чекају овај извештај, па дај да се напију воде...  :D;D ;D ;D

Биће овога још ускоро, нема стајања..  8)

;)

Bas mi je drago da se ovako druzite to je predivno cuti takode mi je tako drago

za N.Sadske cure sto su taku ljepu veceru napravile.

Gazda bas ti sve duza i duza pisma ha ha samo nek je bilo ljepo vam

a nama je

Sta da dodam ja jos sad... Kako bi se lose proveli na nakoj muzici... :-\

Piva je sinoc ubedljivo pobjedila...visnja ne bi pobjedila i da je bilo. Jer nisi imao na koga da vrsis pritisak da je naruci...

БОРЧА 22.11.2008. (Барса у нашем крају!)

Зашто некада морате да ставите прст на чело?  ::):P

Па ево зашто.. прво, Барса вам у крај не стиже сваки дан.. поготово не, са својим тренерима и тренркама..

Друго.. што неки људки који иначе лако могу да експлодирају.. што су у стању због суботњем меча да буду 2 дана фиииини.. ма бубице би им позавиделе..

Треће, када вам неко саопштава да купује куња, само из разлога да долази у кафану Смехотрес.. и да се дружи овде са нама..

Онда је просто и не могуће да не ставите прст на чело.. и да не почнете неке ствари да контате..

О чему се заправо ради..

Ради се о томе.. да смо после силних припрема које смо извели у склопу Барсиног гостовања у нашем крају, прекјуче одгледали и тренинг.. тренинг је посебна прича.. а тренер на мене, а и побратима остави посебан утисак.. смеха као у причи.. ама када играчи Барсе дођу и веле своме претпостављеноме:  "Треееенеееееруууууу!".. не можеш да се не ваљаш од смегха.. А сам тренер изузетно о(т)пуштен  ;D, до неслућених размера  :D..  Нама на тренингу није ни киша, ни ветар сметали.. ама све смо били спремни издржати.. Још када вам Барса подели поклоне и слаткише.. Јест да нисмо клинци, и да до Божића има још поодоста.. али морате да се обрадујете.. тим пре да неко и тако делеко од вас, мисли на вас.. и како онда да вам не буде драго због тога..

Једина ужас оваквих ствари је управо то да, морате чак и суботом, отићи на посао да сређујете неке папире чисто да вас неки делегати тамо виде..

Елем.. Утакмица се коначно и одиграла.. Сад бих ја то одушевљење требао да опишем.. бих, али када би све оно могло да стане у речи.. али не може (то одмах да вам кажем)! Наравно да су нам неки људи фалили.. разни ралзози су ту у питању, али то је све већ до њих.. Они ће имати када и да се кају.. да им буде криво.. поготово они који добију неке позиве у ситне ноћне сате.. Замисли сада сцену.. када ти звони мобили у неког глуво доба.. да ти дочара атмосферу? Како се тај осећа.. не знам.. Али тај транс треба доживети..

Присутни су ме одушевљавали свако на свој начин...

Ево почели смо да имамо 1 члана који ће ако 'вако настави, да ће и мога друга Микија надмашити.. јест оно обојица су личани.. али овај ликота како га крстишмо и без његовог милог му кума.. он се разликује по томе што је вука' трупце.. али не оно обичне трупце.. него неке балване.. којима би и "Сибирски берберин" позавидео.. О том трупцима ћемо и касније.. јер су често помињани..

Наша Рада, која иначе не иде на овакве утакмце.. можда ће неко помислити како је матора.. али људи моји да ви видите каки ђаво у њој чучи, како скаче у колу.. како игра и весели се... па она је заправо девојчица.. И стварно је штета да она тавори кући испред ТВ, или нешто тако слично.. Ово је брате слатки нешто право..

Витез, је прави крајишки баја.. море и он пооодоста попити.. јер каже тренира још од 1999. пива му је дисциплина где се он покаже заједно са оним што виче и вуче трупце.. Да напоменем.. нико од нас није био п'јан! Сви на ногама.. здраво и разумски причамо. Додуше, неки 'ватају на галаму.. али Боже мој.. хватају они и без пиве.. и са пивом.. поготово ако се стопе причајући о својим кумовима, и трупцима, и томе слично..  :D;D ;D ;D

Не знам, шта ће вам витез о свему овоме рећи.. од њега баш волим чути коментар.. али на мене је оставила утисак 1 реченица: "Да ми је неко причао да ћемо се овако Крајишници дружити, и да ће све ово преко ових куња ићи.. ама нисам могао ни да замислим"... Знам само да ће ово и његови претостављени да читају.. и ја их овом приликом заиста од срца поздрављам..

Млађи тренер Барселоне.. је неко ко је заиста велики радник.. и то ме одушевљава.. неко ко је свашта преживео у животу.. али се и поред свега дружи.. и Барса је одлучима да га поведе на овај важан меч, да и он после свих ових година.. осети мало оне атмосфере коју није осетио више од 13 дугих година.. Заиста ту видим посебну величину Барселоне..

Са побратимом дође још 1 нови члан са Баније, иначе спортиста, и то прави.. каратист кажу. Али је момак стварно о(т)пуштен  :D;D, да ће и он како видим бити са нама у навали.. добро за његов долазак мало ко је знао.. тако да смо имали кеца у рукаву, џокера са клупе.. и тако смо остварили ту минималну победу!

Побратима и нема потребе да описујем.. он се сам већ описао.. прво јер је вршио припреме пред саму утакмицу.. а онда тиме што је једини имао мајицу Крајианде.. Уствари.. моја је на прању.. али ето вам чињенице зашто морате имати најмање 2 мајице.. То нам је био минус..

Јуче послеподне, вели ми 1 члан КФ, како ће коначно доћи на пробу КУД-а?! Иначе сакривао се недељама ако не и месецима.. страх је чудо.. Ја знам да ми не уједамо, нити одгризамо носеве.. па зато и волим НС екипу! Ако због ничег другог, оно због једне жене која има фантастичну моћ процењивања људи, па је она много тога допринела за нас... Елем.. Саопштим ја том члану КФ.. како ћемо бити ми у Борчи на утакмици.. а стиже одговор како ће и она баш у тој Борчи бити са 1 особом.. и како ће можда бити прела..

У току утакмице.. ситжу и поруке.. како ће нам се придружити у колу!? Све нешто трилеровски.. али ни за центиметар не одступам, него правац коло.. како сам био до близу побратима.. све нешто загледам у особу из ћошка.. кад уђе фамозна особа у коло.. и одмах је проваљујем.. Кажем побатиму ко је та особа.. он је пита.. и наравно ТАЧАН ОДГОВОР!!! 8);D:D

Да не поверујеш више шта овај КФ ради.. чудо!!!

У самом колу има 1 занимљивост.. то је што ретко ко може самном да издржи прави темпо ужичког колцета.. Само одабрани.. а то су уствари 2 цуре одабране.. којима свака част.. и чисто да некима који су загледали буде онако погодак из слободњака са 30 метара.. знате оно.. мој земо Синиша намести лопту.. и силовито погађа право у центар!!! То колце ми стварно дошло као кец на 10..

Као и сваки пута.. када смо долазили праве се ови наши фини.. па онда још Рада је исористила прилику да се издивани с Барселоном, јер како већ рекоше не долази сваки дан.. па онда мајко моја.. колико могу причати.. то је чудо једно.. неки чланови овде на КФ би им изузетно позавидели..

Да се пило, пило се... ту нема дилеме.. па Крајишници су то.. Ја бих најрађе вишњу.. али пошто у тој забити немају.. и било би боље да одмах набаве.. јер им нећемо више у госте доћи.. Хтео бих ја и шрпцера.. али возачка је ипак светиња.. па онда дај шта даш.. од скоића..

Пило се иначе свашта.. бамбуса.. пива.. пелинковца.. конобар нам је иначе био стално на услузи, а како и не бих.. после видимо да има проблема са куњем.. и поможемо да га дигне на ноге.. па ћерај где је већ и кренио..

Они што су нас забављали.. већ проверена екипа.. а била и 1 нова.. која се и рекламира на ТВ.. а ја је не бих ни на слици видео.. него колце је онда био актуелно.. Она бих свеоје колеге сложила "ко метар дрва".. а нас би побацала "ко хххх по њиви"  ;D ;D ;D Права мајкача!

Ми смо знали ђе ћемо  :D.. прво смо Раду оставили код њених.. а ми право на жел. станицу, да одемо код "Уна" на по једну.. Ко је први смлатио, ко се умазао, коме је пола исцурело.. ја не бих о томе.. јер ће о томе и други да причају..  :P :;);D

Ту битна ствар да су сви около на жел. станици могли да чују како су личани вукли трупце.. они јадни.. све се усукали од тих трупаца.. Још ликоти падне напамет да зове свога претпостављенога.. да нам он то и званично потврди.. Алооо човече, па 04 часа.. је ти ћеш човека будити...

Ја сам овог галамџију морао одвести право кући.. јер он каки је он би још неђе у штету.. а КБ је имао част да госте одведе кући на кунтање..

Успут, ликота се чудом чуди.. како га возе из бећарлука.. Па своји смо..

Сада ја ово све овако на брзину.. јер чекају неке обавезе..

а и знам да неки други овде нестрпљиво чекају шта је синоћ било..

Но, нама следи неко гостовање ускоро ових дана.. па ће бити и препричавања свега овога..

Ајде и 1 обрада...

Запевати нико неће

када дођем јаааа

само моја браћа пијана!

И још једна кумовско побратимска..

Више нам вреди наше другарство

више од планина посутих златом

зато те зовем кумом и братом..

у нама тече крајишка крв

у нама тече крајишка крв

Реф. 2x

Куме, брате, бриге ме прате

гази ме живот к'о стари друм

једном је неко одавно рек'о

Бог је на небу, на земљи кум!

Наши су стари кумови били

заједно расли, лутали, пили

кад год си мог'о ти си и помог'о

у нама тече крајишка крв

у нама тече крајишка крв

Реф. 2x

Сунце је вечито, камен и река

траје нам кумство више од века

нек' наса деца наставе тако

у нама тече крајишка крв

у нама тече крајишка крв..

:D8)

До неких нових дружења.. ја вас поздрављам.. слике ће неке бити.. које, какве, немам појма.. Ја се у то више и не петљам..  :) Слике нам ионако с времена, на време служе да врате осећај када смо све ово доживљавали.. :)

E moj narode! Kad ga chule sroči ni mi koji smo bili tamo teško ga skontati a kamoli vi koji niste  ;D ;D ;D Sad ću ja da se potrudim malo  :) Ovako, da vam  dočaram  :D :D :D

Moje pripreme počinju nekoliko dana ranije ... neeee, nije to što mislite, pedikiri, manikiri i ostali specijalisti nego priprema terenaaaaa ... ajme kako sam se napatila  ;D ;D ;D Ma to vam je bilo ka šetnja kroz minsko polje, nema pogrešnih ni nepoželjnih koraka  ;D ;D ;D O detaljima nećemo  :D a neki dan pre ovog našeg susreta Rada je imala, tako,kako da kažem, jedan "jubilej"  ;D ;D ;D Ono što muškarci uvek promaše  ;) E, da to, to .... godišnjica braka  ;D ;D ;D ma ko to još pa i slavi  :D ne smem ni da kažem koliko godinaaaa, ajme i sama se čudim koliko vremena prođe otkako upadoh u ovu p..dariju  ;D ;D ;D Bogami prvu polovinu treba meni čestitati, šta su mi sve radili  :o ma strašno, a ja sve izdržala  8) ali zato drugu polovinu treba čestitati eri, sve sam mu uredno vratila, ne volim da dugujem  ;D ;D ;D Dobro, možda nisam baš sve, ali ja sebe ipak poštujem  ;) Eto vraže, skrenuh ja sa teme  ::)

Elem, u petak, znači dan pred okupljanje dolazila naša Spasilda u Veliku varoš i planirale da popijemo kavicu, pošto ona uklopi dolazak u Varoš sa nekim drugim obavezama, pa smo uvek u cajtungu i ja rekoh može samo ako mi se ta kava uklopi u radno vreme, nema suvišnih koraka, nikako (izvini Spasilda, ali stvarno nisam smela da rizikujem ;D ;D ;D) ali ne vredi. Ne popismo mi tu kavicu, ali biće prilike ... E, da smo mi pile kavu ne bi Spasilda upoznala našu Barsu  ;D ;D ;D kako nam chule prekrsti drugaricu, vidiš mogao bi on postati kum još nekima  ;)

E sad, pošto moja seka živi blizu mesta okupljanja, taj deo puta ja prevalim sama i provedem par sati u još jednom mom omiljenom društvu, malo dopunih baterije, šta emotivne, šta telefonske i zove chule evo nas blizu smo ... Hitam, da me ne čekaju, nema smisla gosti prevalili toliki put i sad da dangube čekajuće jednu Radu, ne dolazi u obzir ... požurim, ali vraga, bili su brži  ;D ;D ;D pa kolima su  :D Sve u svemu, da skratim nisu me dugo čekali, počinje prvi sneg :) Ovogodišnji prvi sneg i bilo koji sneg koji padne ove godine, a možda i narednih godina setiće me na ono veče  :) Ulazim u kola, upoznajte se kaže chule, ma ko bre da se upoznaje, šta to pričaš, pa mi se znamo  :) Čovek sa Krajinade  :D :D :D Moš misliti, a on mene upoznaje  :D I tu malo usput ispričam moje putešestvije po minskom polju  ;D ;D ;D E da i to veče telefon mi je povremeno bio u rizičnim zonama, nedostupan, isključen i tako to  :D :D :D stvarno ova mobilna telefonija nije za ništa   ;);D ;D

Stižemo, izlazimo iz kola i tek tu se pozdravljamo  ;D Ljudi nas gledaju, došli zajedno, izlaze iz kola i padaju u zagrljaje jedni drugima i ništa im nije jasno  :o al šta ima njima da bude jasno  ;) Ulazimo, konačno u lokal, koji je izabrao ne znam ko, možda chule zbog one "majkače", ajme da se uplaši čovek  :o sreća što nisam muško možda ne bih ni ušla u lokal ebem ti, stvarno vama muškima nije lako  ;D ;D ;D Ma nju kad sam videla, ma ja sam za nju barbika ebo te, ja ovolika, ma kad vam kažem ... E sad, s vrata naše "Preldžije" s vrata pozdravljaju se s Likotom i jednim delom ekipe, zapamtili ih od prošli put  ;D O moj Bože, pa reko dal' ima da smo negde bili a da nas nisu zapamtili  :D :D tražimo sto da se smestimo a ono neke stolice visoke  :o , ma batali to da visim ko pauk na mreži, de ti meni nađi neki stabilniji smeštaj rekoh ja i oni poslušaše  :) Ajde reko, malo ćemo popričati, nismo se dugo videli, jesmo malo ja i naša Barsa, malo pokušale da pričamo malo pričale ali nemoš ti ... muzika, ne mogu ja da sedim pa to ti je ... Otpadoše mi noge ova dva dana, malo sam izgubila kondiciju, moraću malo češće ovo upražnjavati  ;D ;D ;D Poručivanje i plaćanje pića je posebna priča, to kod nas uvek liči na tuču, sačuvaj Bože  ;D ;D ;D Piće smo poručili kad smo došli, nismo ni srknuli na stolu je svak imao po tri pića  :o :o :o ma šta se radilo to je cirkus, jedan konobar je bio samo oko našeg stola  ;D ;D ;D A onda igranjeeee, uf što volem da igram  :) a svi nas gledaju, ebo te ko da nema ženskih u onolikoj sali ja reko, ajde chule ustaj i lepo da naplaćuješ ovo gledanje, pa na što ovo bre liči, bar neke vajde  ;D Momci su bili veseli, svaka čast, Likota je bio zvezda večeri ... Telefon nije ispuštao iz ruke pa kaže "Kumeee, čuj ovu, ebem ti , slušaj" i tako celu noć... Bogami kumu nije bilo spavanja, bolje mu je bilo da je seo u kola i došao kod nas nego što ga Likota celu noć držao na vezi  ;D ;D ;D Pa kad je počeo likota priču o bukvama, ovolikim i onolikim, pa kad je on nju uvatio ovako pa onako i kad on pređe sa bukve na neku konobaricu iz N.S. ebem li ga  :D :D :D e tu smo konstatovali da su Ličani pomalo perverzni  ;D ;D ;D To valjda ima veze sa onim ličkim otrovom što ga ovde opisivaše naveliko ... Ma ubili smo se od smeha, ne treba da pričam da su se svi gurali da stanu bliže nas da vide šta se dešava, sevaju blicevi, mi se smejemo onako od srca, grlato kako nas Bog dao, srećni iz inata ... Proleti veče ko san, kažu ajde idemo, kuda velim ja, pa tri sata  :o, šta bre tri nemojte me zezati, pogledam na sat  :o ne, nemoguće, ne mogu da verujem, pa samo što smo došli  :o a onda pogledam oko nas, lokal skoro prazan, čak se i muzika spakovala  :o to je neopisivo ... Da mi nismo primetili ni kad je muzika otišla  :o da li to možete da zamislite  ??? Šta da vam više kažem ... kad vam se ukaže prilika, ne propuštajte je, vredno je svake žrtve  :) Evo, ja sam opet spremna za šetnju po minskom polju  :D :D :D

A bio bi red da ostavim i drugima nešto za napisati ...

Драго ми је што сте се супер провели. :) Вољела бих вас све упознати. :) :) :-*:-* :-*

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this