Sign in to follow this  
chule80

Biblioteka "Umereni Smehotres" - stara

Recommended Posts

Ma...ako, neka, samo se vi veselite, djipajte, na kraju krajeva bolje "radi" nego ona dijeta

Visnje nije bilo u subotu u Borci.. a sinoc je bilo, i zato je pobedila.. to je istina.. ko hoce da skonta.. a ko nece.. njegov problem!

Jazzo...

uvek znas da nasmejes.. Ja o tome sto tebe interesuje necu ovde da pisem.. jer bi bilo udar na privatnost clanova KF! Uostalom, svako o tome treba sam da pise, ako hoce.. posto niko do sada nije zinuo o tome.. necu ja da otvaram vrata pecnice, da me vatra oprzi... I ovako kada sam pisao npr. neke stvari sa putovanja KUD-a.. bilo je kritike da je previse otvoreno...

A za "drpanje", sinoc je vitez lanuo nesto o tome.. onako po svojski.. da cuje samo on, i jos onaj do njega.. pa smo se siti ismejali...

Na nagovor moga drugara.. necemo vise kilometarske izvestaje.. jer se toboze ljudi smore.. pa cemo onda neke krace varijante.. mozda je ucesnicima tesko da posle mene sta dodaju.. jer kako kazu nemaju sta posle da dodaju.. ::):)

NOVI SAD 27.11.2008. (BARSELONA PO DRUGI PUT)

Ovako..

Mesto okupljanja je bilo Novi Sad.. tacnije vitezova pecina. Domacini svi odreda nas docekase ko na Teheranskoj konferenciji.. s time da je vitezova baka odmah na pocetku imala jednu provalu koju cu pamtiti dok sam ziv.. O cemu se radi? Stalno se u njihovim dvorima prica kako dolaze likovi sa neta, i kako tu ima jedan koga zovu "gazda".. pa ona to spojla u glavi kako sam ja "gazda interneta" (!?), ono tipa Bil Gejts.. i slicno  :D;D ;D ;D Evo i sada se smejem.. pa onda me jos i Ika zeza juce "Dje si gazda interneta?"  :)

Zapravo tamo u NS je bila revans utakmica Barse i Zvezde  :D (zanimljivo je sto pri samomom pomenu ovako necega, neki stvarno svasta pomisljaju.. tipa "jel ima prenos i sl".. a drugi me sinoc nasmejase komentarom "dje bas Barselonu nadje.. pa mrzim je od kada znam za sebe.. da si uzeo Reala.. ili koga vec bilo bi bolje.").. gde smo odigrali nereseno.. a Barsa je bila malkice bolja od nas.. mora se priznati, jer je imala jos snage za razliku od nas.. koji smo vec bili zeljni da sudija svira kraj.. ne zato sto je Barsa losa ili ne zgodna, kao igrac vec sto je dan posle nametao silovite obaveze... bar nekima. Najgore sto juce kada sam dosao kuci.. nije mi se ni spavalo.. a vec sam onda krenio u neke nove obaveze..

Krenilo je od dogovora sa pobratimom kako da se sto bolje skupimo, nadjemo neki bus.. i da krenemo put Srpske atine.. usput nalazimo Iku.. zatim svracamo u TC Metro.. A taj metro ce me jos dugo nasmejavati..

Naime, ulazimo mi normalno, sve kulturno na glavna vrata (a ne kroz prozor)... i nakupujemo neke sitnice.. (mada Vitez veli da "nismo normalni", ali visnje nije smelo da fali  :D8) ), i dolazimo na kasu da platimo.. a onda gospoja.. veli "dje vam je kartica"  ??? Moras imati neku metro karticu da udjes i da platis.. A ja velim da nema.. ??? Ona jos zbunjenija od mene, pa pita: "A kako ste usli?".. Velim ja "pa na vrata!"  ;D ;D ;D.. pomoze nam neki dobar covek i sve gotovo za 2 minuta.. jer neka iza nas se pravila Semsa.. pa neka joj je na cast..

Usput kupimo i Ljlju.. i tako stizemo ocas posla na cilj.. iako je nekima to bilo jako cudno kako smo rano stigli.. ali ficko leti preko autoputa i 140km/h  8)...

Sizemo.. a ono sve posluzenje na stolu.. dolazi nam i Barslona, sa mladjim trenerom.. a vec se ori sa tribina.. pa svi u glas se pozdravljamo.. i pocinje da biva ludnica.. i dolazi i grlatiji deo NS ekipe..

Sve u transu... pogotovo onaj zadnji deo kada sve gori, i nebo i zemlja..

Posle toga.. svega sedamo u ficka.. ovi se oprastaju.. Jest da mi je cd sa muzikom kod 1 clana KUD.. ali ne mari, jer smo mi stimung i u fucku drzali na visokom nivou.. Opsrastamo se u BG jedni od drugih.. Tuga care sto nismo blize.. Daleko ta Katalonija.. uzas!  >:(:-[

Eto.. ja skratio koliko sam moga.. da se ne smore ljudi...  :D;D

Zivi bili  :)

Druzenje sa nasim Krajisnicima sa KF uvjek ostaje da se pamti. Pokusacu ovdje kroz slike da vam prenesem djelic atmosfere koje je bila u cetvrtak uvece 27.11.08. kod mene u komandi seste licke… :P;)

Da sad ne duzim sa piskaranjem, slike ce mnogo vise reci.

Pozdrav svima koji su bili i onima koji zele da nam se pridruze. :) :) :)

Dobrodosao je svako ko srcem osjeca krajisku pjesmu i svoje korjene. Uzdravlje!!! :P;)8)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this