Sign in to follow this  
chule80

Biblioteka "Umereni Smehotres" - stara

Recommended Posts

Bravo Snežana @->- Napravila si pravi izbor ;D Izveštaj je dirljiv i divan ...

Нови Сад 14.07.2009.

Е.. мало са закашњењем, пишем и овај детаљ, да остане у овом нашем дневнику записан. 8)

Три дана након Крајинаде, нисмо могли да издржимо, јер смо сви желели да се видимо @->- . Побратим КБ није могао, а ни ликота краљ ићи у српску Атину, па сам ја сам сео у фићка (сви се чуде за његов изглед ;|:D ), и правац НС. Пре тога сам морао да свратим до мог пријатеља, да купим код њега 1 поклончић :D , и да то већ однесем на адресу у НС. Одлучујем се за стари пут, али лези враже.. гужва, као никада у животу ::D ... нисам прешао 60км/сат.. :-[ Било шпиц, око 16ч.. и 2 сата ми требало да стигнем. Успут купим личкуљицу Саашу 8) , и право у НС, код Маше, тачније њених укућана, пошто се она неђе на Средоземљу брчка, и сунча 8) . Тамо смо имали пар ствари да покупимо, и Машина мама, вади црвено-бордо злато из свога ормара - домаћу вишњу! ;|8):]] Пио сам доста вишње, али та домаћа код њих је екстра стварно. Мало попричали, јер нас чека наша екипа на договореном месту. Пребацујемо се до личког витеза, и тамо купимо њега, и његову сестру (да, да.. ону што уме добро да "пегла" :D ).. Правац центар Новога Сада.. и тамо се налазимо са Дацом, и још неким људима, неки нови, неки стари.. углавном, од старта се знало да ће атмосфера бити на нивоу srpski_smajli_kalas.gif

Мало шеткамо по НС, и онда до штранда, несуђеном месту треће Крајинаде. ;]\/ Засели ми у неки локал од дрвета направљен, и то на спрат, па се развезла прича надугачко и нашироко.. било је и озбиљних тема, али више оних веселих, и шаљивих.. тим пре што се личкуљица Сааша, спустила на дечији ниво ;D , па почела све у том фазону, придружила се витезова сестра, личи медо, а боме и витез! ;| Зове нас КБ, зове нас Маша.. сви жале што нису са нама на штранду :-[ , и што не диване онако како смо ми диванили, и време је очас посла прошло.. Нисмо ми ни загледали на сат, већ је конобарица дошла и почела да купи ствари ;]\/ .. тек онда констатујемо да је 00:30!? Ауууу касно је куме srpski_smajli_kalas.gif .. Пре тога мала када је дошла да нас пита око пића.. вели да иначе имају вишњу, али да тај дан баш немају!? ??? Срамота! >:(

Шта ћемо, него се ми онако по мрклој ноћи кренемо да се разилазимо.. док сам ја њих све побацао на све три чуке ђе је све требало, то ја кренем из НС у 02ч после поноћи, пре тога свратисмо и на по једну.. да не иду гладни у кревет.. а ја већ у 03ч сам легао у свој кревет.. фићко лети као змај! А зора никад горе.. 06:15, и већ буђење, јер послови чекају :-[ .. ћаћа на призна бећарлук "Зора међа" ???;D8)

Snezana sada procita i osta bez reci najljepsi i najdirljiviji izvestaj koji

sam do sada procitala ,predivno si to iz srca napisala ,predivno nemam reci kojom bi ti rekla . @->-

Snežo, sa tvojim izvještajem ovo i liči na biblioteku . Em što imaš talenat em si to pisala srcem tako da sam osjetila svaku tvoju emociju jer se isto tako osjećam i ja kada sam u rodnom kraju. Natjerala si me da pustim suze dok sam čitala ove divne rječi srcem napisane . Jednom rječju, predivno, Snežo ... @->-

Mekii.. sta hoces da kazes... da smo mi neozbiljni ;|;):D

ja kada kazem Snezi da dobro pise, i da ima velikog talenta.. ona meni ne veruje srpski_smajli_kalas.gif

ЛИЧКИ ВИШЕБОЈ 2009

ResizeofIMG_2430.jpg

Већ девету годину за редом у Бањи Јунаковић код Апатина (иначе личке престолнице), одржава се манифестација звана ЛИЧКИ ВИШЕБОЈ. То је нама било упало у очи, да би могли посетити тако нешто. Планирано наравно више људи.. али одоше само пар: Витез, Обровац, Беба и ја. Личкуљица Сааша се после придружила.

ResizeofIMG_2428.jpg

Мој субјеткивни утисак је да је сама манифестација Лички вишебој превазишла онакав начин организовања, и да треба мало побољати. Гости су долазили из Сомбора, Апатина, Новог Сада, Осијека, Вуковара, Београда, Невесиња, иностранства итд.

ResizeofIMG_2432.jpg

Овогодишњи терен за вишебој је био у непосредној близини базена. Није било монтажних трибина, како би што већи број гостију и посматрача могао да види терен и учеснике. Терен како сам чуо за разлику од прошлих година је измештан, пошто се сада ту граде нови објекти, терени, итд. Пиће можете купити само на 2 места.. прво је "локал", точено пиво, и то млако а не хладно.. а друго је у ресторану оближњег хотела (остало су људи доносили у својој режији).. Ресторан ни изблиза какав би требао да буде.. ал ајде. Није ми циљ да неком овде држим предавања.. али ако је нешто 9. пут организовано, онда треба и кораке напред направити.

DSCN3147_resize.jpg

Занимљиво је било видети (ако сте довољно високи, па успете да се на врх прстију пропнете :;) ) саме учеснике.. рецимо у вучењу конопца srpski_smajli_kalas.gif .. Екипа Џимитранса је упечатљива ;| .. сваки има по 140 кила :D Оно што је нама пало напамет јесте да неке наредне године и ми са КФ учествујемо као екипа тамо.. и да саставимо екипу од Распућина, Книнџе, Зомбија, Нестора... можда бих ја ту могао да ускочим.. али требало би понове да променим килажу, на горе. За бацање камена са рамена, Дуки је фаворит.. Обарање руку би ваљало ове претходне грдосије и још ликотукраља. ;| Гледао сам мало и то обарање руку 2 грдосије.. човече оно стол се за мало није поломио под њиховом рукама!? :D

brdjani.jpg

У неко време и наша Сааашаа дође, са све пивом и вишњом. Тражила нас, али не може нас наћи. :-[

Смарили је неки на мобилни ::D;D Мало још прозујали и кренули назад за НС.

Још док смо ишли тамо.. мене изули за 1000рку :-[ Веле ови наши како са Чулетом не требаш плаћати гориво.. већ казне за прекорачење брзине pravila.gif .. Наиме на изласку из неког села стоји ограничење 80км/сат.. ја возио 100, ови то без радара уклавирили, и одмах "стоп".. документа на преглед, и опрема.. чим ми је споменио опрему.. знао сам шта је.. Гладни су и жедни, па да их намиримо.. ::) Још онај ме пита јел имам "трокут".. неки наш :D

Доста се путује до тамо.. скоро 2 сата из НС.. а замисли да идемо 60км/сат ;]\/

ResizeofIMG_2434.jpg

Када смо се враћали.. Сааша ишла са нама.. па вели, како тамо код Оџака на семафору требамо ићи лево, а не право како смо ја и витез рекли.. да не буде да не поштујемо права жена, послушамо је.. Прошли неке лежеће полицајце, а то је био први знак да нешто смрди ::) Дошли у Бачки Грачац, и тамо сретнемо неког пандура на улици и питам га ја: "Где је пут за Нови Сад?".. а овај чим је рекао: "Аауууу".. :-[ Све ми је било јасно.. ;) Окрећем фићка за 180 степени.. све шкрипе точкови ;| и назад за Оџаке и семафор 8)

Дошли у НС, и правац штранд, где смо гледали завршетак финала у Риму, за ватерполисте и наше злато! srpski_smajli_kalas.gif

После у витезове дворе.. 8) Тамо је било праавооо srpski_smajli_kalas.gif изнео човек пиће, и мамине кифлице :) и ту смо диванили правски.. смејали се ;) .. ово Дуки нешто причао, мало и ја srpski_smajli_kalas.gif .. спомињали све и сва.. неке личке шале :D

И онда никако да кренемо.. Дај да домаћини иду спавати ;D

Одосмо уз песму која је грмела из аута.. ;]\/ 8) и онда лудница у ауту када смо се враћали за БГ.. има 1 мали кадар снимљен са Бебиног фотоапарата.. па ће 1 дан и то да буде овде.. време глуво доба ноћи.. а оно трешти у ауту "Ђе си света земљо преко Дрине" ;|srpski_smajli_kalas.gif Да.. интересантна је ствар да може фићков радио да прави бољи штимунг него оркестар у Б. Јунаковић ;]\/

Док сам их побацао у 3 чуке, то сам дошао кући у 03часа.. и кревет је мајка! :]]

"Рано јутро пола пет.. мирно спава поштен свет, само лудак као ја, кући се не враћа" ;|

Апатин испод очекивања, Нови сад на нивоу! ;)

Dobar izvjestaj Cule! Slazem se sa tobom da iicki viseboj zasluzuje puno bolju organizaciju s obzirom na ovakvu masovnost. Nije to prva godina da imaju opravdanje. Ovo se vec deveti put organizuje. Treba da dignu na malo visi nivo. Vidjeli smo da tu dolaze ljudi sa raznih strana, pogotovo sa prostora bivse RSK, zato bi barem njih trebalo ispostovati.

Uglavnom je sve proslo u najboljem redu i u pravoj lickoj atmosferi. :(

Ајме мени.. људи.. пишите како вам је синоћ било у НС, немој само да се на мене чека

:-

НОВИ САД 4.09.2009.

Недеља... увече.. библиотека.. ту сам да се присетим шта се дешавало први петак септембра месеца 2009-те године.. у Српској Атини.. ;)

Пре 10ак дана чујем се са нашом НС екипом srpski_smajli_kalas.gif , тачније Машом, која је овај пут била организатор нашег дружења у предграђу НС. Гостовали су Жара и Гоци, у футошкој Казабланци 8) . А како она и њена сека, на естрадном небу највише воле грмаље да не кажем међеде из Гламоча.. то је њима одмах синуло да у мало већем броју се појавимо тамо. ;]\/

У уторак је била друга прича.. тачније требали смо ићи у саставу: побро КБ, ликотакраљ и Беба :-[ .. Међутим сви они нешто измуљавише ::D .. Побро се са својим разлогом провукао кроз иглене уши :D:D Шалим се.. једино је он имао оправдање.. Ликотакраљ није, а ни Беба >:( .. Звао сам и неке друге људе, али Обровац наш нови пајтос у дружењима, решио да иде са нама ;) .. а ја заправо сам хтео да исправим криву слику о нама.. јер оно што смо имали за Илиндан у Апатину није била права слика о нашим дружењима. :-[

У тој причи појављује се и нови саборац 8) , кога смо имали прилике на Крајинади 2009 (далматинац иначе) да упознамо.. Ја га овде крстим као Дачо.. наших година, са брковима које жаре.. ;|

Е ту приликом поласка смо ми имали фрку.. јер место налажења је било њима двојици далеко.. и проблем због градске гужве доћи. Фора је што неки нису понели ни кишобран, па су покисли.. ;]\/ други фрку са возом, итд, итд. А што је најгоре добијам смс, како за казну НЕЋЕМО ДОБИТИ ДОМАЋЕ ВИШЊЕ ::):-[

Но када смо се ми докопали аутопута коначно 8) .. онда фићко у петој на 140км/сат прелеће до НС за нешто више од пола сата srpski_smajli_kalas.gif .. тамо смо већ наручили састанак код Маше, и да јој комшија дође.. а остатак ће се већ скупити касније, јер су нас газде плашиле са некаквим отказивањем резервација ::):D Требали смо до 21 сат доћи.

Када смо изашли из фићка код Маше.. сви нешто у чуду.. прво на далмаинце.. који су то сада момци 8) .. а друго на мене ;]\/ .. се нешто и Маша и њена мама избечиле ;D .. а немам појма зашто :D:D:D Мислим... купао сам се ја :D .. није због тога уследило њихово изненађење. ;)

Диванили ту неко време.. спомињали а шта друго него завичајне приче.. ја сам морао ићи око куће гањати неке међеде.. који узнемиравју наше домаћине.. био у инспекцији за кречење собе.. и тако..

Полазак, сви у фићка. И сада ја добио наређење да пазим на Машу ;]\/ .. јер кажу Витез се успава :-:D .. па боји се мама да не одведу јој ћерку.. ;|

Уз координацију налазимо место договора.. и тамо се углављујемо у локал.. 1:0 било одмах за мене на старту, јер сам "тражио 5 карата" на улазу.. а овај портир и Маша сконтали да стварно хоћу 5 карата ;| .. "ко бре сиротиња?!" :D:D8) Смештамо се неку гарнитуру, и наручује све ко је шта хтео.. далматинци бирају пиво, и витез.. Маша пелиновац.. ми остали сокове (црвено злато није било >:( ) и ту чекамо добрих 1.5 сат да се музика сети да би могла нешто да одсвира :-[ , а и прво је ишло нешто од Гранда ::)

Долазе и остали чланови наше луде дружине ;) , па се збијамо.. долази и ратник srpski_smajli_kalas.gif , да залијемо коју поводом ослобођења КЕП-а :]] . Тако да смо и дочекали да се запевају оне песме које волимо ;) .. Додуше дуго је требало да крене транс ::) , пошто су се наметали неки други људи са другим песмама..

Али цела кафана устаје на ноге, када се чују први тактови "Јована Далматинца" и наравноооо "Пре.. пре.. прелџија је тооо!" ;)8) ... После тога благи смор, јер се очекивало и да буде "Гламочко глуво уво" :-[ .. али то се оставља за после.. Наравно, већ када прође 01 сат иза поноћи, то почиње лудница ;|8):]] у оно мало простора са солидним бројем људи, сви на ногама 8) , који сви у глас певају "Врати се војводо", "Морем плови 1 мала барка", "Божић је", "Бараба".. итд srpski_smajli_kalas.gif . И сам крај вечери.. што би се рекло последње секунде се броје.. али крај настаје када судија одсвира крај меча.. и још се у финишу пева "Гламочко глуво уво".. :)8) Ту су неки били срећнији од нове године ;|;D

Полако се сушимо у 02:40, иако смо изгубили доста воде кроз зној srpski_smajli_kalas.gif сви задовољни.. и сви у фићка :]] .. прекорачили смо дозвољени број ;]\/ .. али шта да се ради.. нисмо могли оставити Саашу да је вуци не поједу тамо у Футогу.. 8)

Прво избацујемо витеза.. затим Машу.. и после Сашу.. Овај пута смо били фини, нисмо будили комшилук 8) Пресабирали се око утисака од проткле вечери.. а онда правац БГ.. јер прво је мене чекало посла, а онда и Обровца.. прошао сам као бос по трњу.. стигао сам да одспавам само 1.5 сат, а онда правац арбајт, и то сам тамо кљуцао као каква пијана кокош.. после једва дочекао да стигнем кући, не би ли се мало наспаво.. али не лези враже.. морао сам већ ради пите с вишњама и брачног пара ММ устати и бити домаћин.

Шта рећи после свега 8) .. лепо је када човек овако нешто има, с киме отићи и провести се :]] .. још лепше је када не радиш у суботу ујутро ;) , и можеш остати код витеза на "свом" кревету :D .. А шта је најлепше.. то ћу вам рећи неком другом приликом.. ;)

Живи били Крајишници.. настављамо у истом ритму већ овог месеца.. srpski_smajli_kalas.gif

O medjedu pa sto toliko zamjerki za muziku?????? >:) >:) Ma Z&G su prave ljudine iako lokal nije bio pun napravili su jako dobru atmosferu a sto se tice cekanja na nase pjesmice, pred kraj su se i vise nego iskupili za sve..... Neko naruci ovo, neko ono , ne mozemo svi voliti sve..... A sto se tice klavijaturiste pre njih nije pjevao grandove pjesme, ok su bile pjesme samo on ima cudnu boju glasa pa neke otpjeva smjesno, eto na jednu mu je cak Zara umirao od smjeha :D

Па ја нисам тамо дошао да слушам Гранд!?!? А неверујем ни остали.. ;]\/

ЗиГ су међедине.. ;|:D:)

Знам да не можемо сви волити све.. али они почеше са све неким споредним, тек пред крај су почели да возе аутопутем! srpski_smajli_kalas.gif

Ма, било како било.. важно је да смо се добро провели srpski_smajli_kalas.gif , и да су у финишу погодили центар :)

Pa nisi ni slusao grand!!!!!!!!!A ne mogu cjelo vece da vrte 10 istih krajiskih tako da nije bilo sporednih pjesama!!! nene.gif\" title="ne ne" /> :P:P:P:P

Imamo 10.000 nasih pesama.. mogli su "Frizider" od Zavicaja da odsviraju.. ili "Mrkog vuka s Pljesevice".. zar ne.. srpski_smajli_kalas.gif

Imamo 10.000 nasih pesama.. mogli su "Frizider" od Zavicaja da odsviraju.. ili "Mrkog vuka s Pljesevice".. zar ne.. srpski_smajli_kalas.gif

Ok to im je jedina zamjerka sa moje strane sto nisu znali licke sto smo trazili eto frizider i licanin sam od Mileta Delije ali nije ni tacna tvoja da smo slusali sporedne i ne znam kakve pjesme, od pocetka pa do kraja bilo je je nasih pjesamica..... ;]\/ ;]\/ ;]\/ :}\/ :}\/

О чему ви полемишете ;D , музике је било са свачији укус :}\/ srpski_smajli_kalas.gif

Када Чуле Опише неки догађај, а којем сам и ја "присуствовао", мени остаје да напишем, да је баш тако било, како је он описао, и да нема шта да додам, али ајде ...ваљда ћу смислити једну реченицу :[| ...ипак немам шта да додам ;D , био је одличан провод, са још одличнијим :P друштвом :]]

:P:P

Pa Chule uvek saceka da se neko od vas oglasi.. ali pre ces pirocancu izbiti dinar iz dzepa no vama izvestaj sa druzenja..

Ja sam moj pisao u nedelju, i to uvece.. a vi ste imali celu subotu i pola nedelje 8)

Leeencuugeee breee srpski_smajli_kalas.gif

ОВЧА 12.09.2009.

Ауууу.. опет недеља.. али није увече, већ 3 сата.. када је време ручку.. док не стигну ови у кафани Смехотресу да спреме.. да ми зинемо коју о синоћним дешавањима.. а видим да неки нестрпљиво чекају 8):D

Првобитно је требало нас читава армија да буде у Овчи, јер је најављивано да ће поред Баје МК, учествовати и Жара и Гоци. Непланирано је тамо "залутао" Милорад Гагић. Но, ситуација таква да смо синоћ били само нас 5. НС екипа отказала, неки пре, неки на дан доласка.. Углавном, много су пропустили, јер је репертоар и дешавања сићоћ били пуно бољи него неки дан у Футогу :]] . Једини оправдан разлог за недолазак је имао КБ, јер његов послодавац гледа када ће бити крајишка музика, па га увек зове баш тада да ради ;|:D

Тако да драги моји библиотекари, ми смо одбили још 1 члана библиотеке ;) , ускоро ће доћи на КФ, и описати своје утиске од синоћ.. и наравно Крајинаде 11. јула 2009. Ради се о једној црнокосој Личанки :]] , а и не знам како више да их крстим ;]\/ , јер сам кум постао још даавно многима овде на КФ srpski_smajli_kalas.gif Оно што ми је драго код наше нове личанке, што је крајишкиња права, што није бранковићка, и што је солидарна за возачима :D , и што је врло лако и брзо скапирала наш фазон - прави саборац! srpski_smajli_kalas.gif

Нађемо се ми у договорено време, и правац ресторан Завичај, у Овчи. До тамо, диванили успут о свему што нам се дешавало последње време. Некако се ја присетим где се оно чудо налази, и ми стигосмо.. то нас је већ Обровац припиткивао ђе смо, и када ћемо.. Но, нисмо ми окаснили.. Каснио је Баја :D:D:D (ово сам само због једне Банијке написао ;| ).. Невероватно, просто колико сам срео познатих људи.. неке од прошлих пута са Крајишких дружења, неке са ранијих послова где сам радио, итд. Драго буде човеку када сретне све те људе.. а највећи трип вам је када вас поздрављају непознати ликови ;]\/ .. а ви климате главом као да се знате.. ;D

Таман се завршавала она Гранд боранија, када смо ми дошли, па су ЖиГ врло брзо прихватили се алата, и заорило се из крајишког грла песма.. која ће прва него.. "Ако може 1 вишња за газду" ;|:D:D:D:D:D... Ту смо још онако били мирни.. нисмо ђипали, и лудирали се.. а и терен у Овчи је некако незгодан. :-[

Наставља се даље.. а да кажем да је било и без наручивања од нас "Гламочко глуво уво", "Прелџија је то", "Комшилук ће опет рећи".. итд. Једино можда није била "Сана".. ето то је минус.. Пита мене црнокоса личка.. оће ли бити оних наших правих "борбених".. srpski_smajli_kalas.gif Хоће, велим ја.. ;) само полако.. Тек, долазити Баја МК, сви очекивали неког грмаља ;]\/ .. а оно изађе клапац од метар и 2 жилета ;|:D8) После се он дохватио алата, и то већ маса скаче на ноге, поздравља га.. а он одмах ретроспектива.. "Где цвета Багрем бео".. "Данијела", "Слађана", "Дуни вјетре".. после певао и неке обраде, импровизације на лицу места ;D , по чему је Баја познат.. 8)

Да.. већ се ту и коло склопило.. па смо играли само нас двоје srpski_smajli_kalas.gif .. ови далмаинци више воле пиву него коло

;]\/ иако нису поред хмеља расли .. не знам како ће на свадби да играју :D:D Углавном опет се ту мотају неке жене које су коло научили за "-2".. страшно.. ни ја нисам стручњак велики, али оно је брука.. :-[ Али беху тамо и неке које знају.. благородне.. па како се нека наместила поред Баје.. то видим ја како он закреће главу и окреће очима на њу.. "ауууу.. шта би му сада Снежа рекла да га види", мислим се ја..и умирем од смеха.. ;|:D8) А те две на изволте ;]\/

Транс настаје, када маса инсинуира "Певај Србијо".. и када Баја удовољава маси.. па свеопшти хаос на те ноте, ;)

Елем, мало после, ту се дешава, и мени из непознатог разлога, нека фрка ??? , која је резултирала да газда, али прави газда локала побаца напоље неке ликове ;) .. који и не знам да ли су скапирали зашто су дошли. ::) Како смо ми били на том пролазу ђе се ишло напоље према вратима, а видело се да може за час да све експлодира.. уплашила се наша личка црнка.. па је склонимо на безбедно, да не окрене нешто наопако..

Док смо ми чекали да буде све на свом месту.. поведем ја песму.. а коју ћу другу него ону моју "Сећам се као да гледам".. наш ћошак сви у глас певају.. али и остали ћошкови су своје певали.. с тиме да су нас неки вешто копирали, али са 3 минута закашњења сваку песму ;D8)

Баја збрисао.. а ми осташмо са ЖиГ.. и окрећу се нове ноте, нове песме.. Жари нешто мале цвикере.. а Гоци чак ни нема цвикере.. у 1 моменат пуцам од смеха.. јер Жара пружа ми руку.. и вели оно чувено "Ђе си мајкане?!.." :D:D

На крају се мало и Милорад Гагић огласио, али не са својим хитом ::) нешто је и хвалоспеве о ЖиГ диванио...

Тако да се и то вече приведе крају.. само, на Дачу је нека прекопута намигивала.. ;|8) не знам шта би од тога srpski_smajli_kalas.gif Побацам их све ђе треба.. вратим се у кафану смехотрес.. а тамо ниђе никога ::);| .. 04 сата.. ајмо на спавањац ;)

Лепо беше.. није важно што нас је мање било.. важан је континуитет, и кондиција.. ;)

Скупиће се у догледно време наша права дивизија! srpski_smajli_kalas.gif:]]

Увек волим да прочитам извештаје са ваших дружења,без обзира што не присуствујем ни једном од њих. Неке прочитам онако испрескакано и површно а у некима(као што је овај...Chule зна и зашто ;]\/ ) обратим пажњу чак и где се налази тачка и зарез...и није ми досадно да га прочитам два пута. Немој одмах да се надаш да те хвалим Chule srpski_smajli_kalas.gifsrpski_smajli_kalas.gif расправићемо о томе у кафани. :[| За оно прозивање pravila.gif и за метар и два жилета nene.gif\" title="ne ne" /> и ко је закаснио ;]\/ и тако и `вако ;D

Свака част Чуле на извјештају :]] ...имаш одлична меморију, :[| није та вишња тако лоша ;D ја сам пола тих дешавања заборавио :):);)

Нема шта да додам на Чулетов извјештај (као по обичају :) ) , одлично друштво, одличан провод :}\/ ...до следећег дружења ...поздрав ...остајте ми здрави, весели и дебели :]]

Увек волим да прочитам извештаје са ваших дружења,без обзира што не присуствујем ни једном од њих. Неке прочитам онако испрескакано и површно а у некима(као што је овај...Chule зна и зашто ;]\/ ) обратим пажњу чак и где се налази тачка и зарез...и није ми досадно да га прочитам два пута. Немој одмах да се надаш да те хвалим Chule srpski_smajli_kalas.gifsrpski_smajli_kalas.gif расправићемо о томе у кафани. :[| За оно прозивање pravila.gif и за метар и два жилета nene.gif\" title="ne ne" /> и ко је закаснио ;]\/ и тако и `вако ;D

Од читања нема се ламета! ;|8):D

Сви се читају од слова до слова.. бар ја.. верујем и већина осталих :D .. понекад се вратим, и неке култне извештаје да прочитам поново! ;) Ма знам ја Снешка да ти мене ни за картон вињака не би хвалила 8) .. јербо ти мене не цениш ни за суву шљиву ;]\/ .. а камоли за 1 извештај о Баји МК.. ;|:D:D:D

Да.. кафана служи иначе за расправе pravila.gif поготово ако си до зуба наоружана srpski_smajli_kalas.gif

Имао Баја МК још 1 добар штос.. Неко дошао да каже како неки Ауди А4 смета.. па рекоше Баји да ту регистрацију прочита, и да власник помери тај ауто.. после Баја надодаје следеће: "Ја немам таквих проблема.. ја сам бициклом!" ;|:D:D:D8)

Свака част Чуле на извјештају :]] ...имаш одлична меморију, :[| није та вишња тако лоша ;D ја сам пола тих дешавања заборавио :D:D:D Нема шта да додам на Чулетов извјештај (као по обичају :D ) , одлично друштво, одличан провод :}\/ ...до следећег дружења ...поздрав ...остајте ми здрави, весели и дебели :]]

Ја се баш питам, зашто си ти позаборављао толико 8) .. вероватно због пиве.. ионако је грозна.. ;|

Ма видећеш Обровац како ће бити када се још више скупи људи :}\/ , ово је само мали део онога што уживо бива.. :]] како ја имам осећај.. ове јесени ће бити баш жестоко srpski_smajli_kalas.gif .. и то ћемо са 2-3 аута ићи негде.. само да нас НС секипа не кулира. 8)

Ево баш данас ове цурице у КУД Крајина.. једна плаче што је нисмо звали на Бају :-[ .. јер га воли, а сад не знам шта да кажем.. можда скоро као Снежа ;|:D А нисмо је звали, јер је испитни рок.. Баја ће певати и после.. ;)

Друга, је ова наша личанка црнокоса.. што каже да сестра јој прекукала што није била.. А шта ја да радим.. ја све зовем, па сада.. како се ко уклопи са својим обавезама.. pravila.gif

Идемо даље Крајишници.. читава јесен је пред нама! srpski_smajli_kalas.gif

Ја се баш питам, зашто си ти позаборављао толико 8) .. вероватно због пиве.. ионако је грозна.. ;|

nene.gif\" title="ne ne" /> ...у све ми дирај, али не у пиву :D:D:D ...иначе srpski_smajli_kalas.gif ....примјетио сам ја, да сте ви нека манита дружина ;D , али није лоше са вама манитати, чак шта више ....једва чекам следећу прилику srpski_smajli_kalas.gif;|

Генерацијо.. ово је тек почетак.. већ сам почео да вршим мобилизацију нових чланова.. и по БГ и по НС..

Ако Бог да биће то права армија.. али баш права.. имена обећавају.. и биће лудно.. Јесте да ће се Банијски лоби појачати.. али нема везе. СВИ СМО НАШИ!!!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this