• Announcements

• dj-zombi

Nove knjige   07/18/2016

U sekciji foruma "Krajina u knjigama" postavljeno dosta novih knjiga, obavezno pogledati:    6. Licka divizija - ratni put
       Kordun i Lika u NOB
       Kotar Slunj i kotar Veljun u NOR i socijalističkoj izgradnji
       SJENIČAK KRONIKA KORDUNAŠKOG SELA   Ove knjige kao i jos stotine drugih mozete takodje naci i u sekciji sajta "Dokumenti" http://www.krajinaforce.com/dokumenti/index.html          
Bolta Predrag

Lika - Medak -

229 posts in this topic

Jes stvarno suma! A gore na vr Medacke glavice?ee,trebalo dovuci drva do gore.pitajte i "kleut" gdje je bila veca vatra.Salu na stranu,sve slike su vam sjajne!

Sve se zeleni a na Velebitu snijeg!Jedne godine u 8.mjesecu,kad sam bila na Stirovcu,vidjela sam i snijeg pun crva.Da ne povjerujes!A tek na Badnju kad pocne da grmi!!!

e gore je u nekim pecinam bio toga leda starog pitaj boga koliko i u njemu su bili ti isti crvi,stvarno da ne poverujes.

pre rata me caca vodio gore pa sam video. :D

ma ta prva kuca je od tominog brata a tamo se iza vidi tomina ja mislim stala il kod zna sta je vec al slabo se vidi to je sliknao 2005 a sad su ona drva i onu zivicu posjekli zbog struje

evo kaze da ce ispeci samo dodji. :D

Ako Bog da na ljeto ili svi u Medku da se sastanemo a sta mislite

heheeh nadji nekog medu zna on gde ima mina:D

Mislis Kleut da ga upregenem ispred mene ;D ;D ;D ;D est, a ako me zezne

vidis da se zna cuvati ;D ;D ;D

e pa sad to je do tebe kako ces ga voditi i sta ces sa njim raditi al po onim hrvatskim novinama sto pisu da znaju mede gde je minsko polje mozda su i u pravu. ko zna kad ce oni te mine i ocistiti pa eno u nisu