Sign in to follow this  
licki-vuk

Re: Injaooo evo teme: Kako izgleda savršena žena?

Recommended Posts

Ko solidaran? Pa hajde da im kupimo samo jednu ... videle bi smo "solidarnost" na delu... na kraju bi Lisa bila "baška ruke, baška noge" a od pumpice ne smem ni da mislim šta bi ostalo... I onda bi se "srećni vratili svojim "zvocalicama" sve hvaleći PMS".

Pazi, pazi, samo se vi tješite....

Ima za sve rešenje....pa promjenimo ruku

Spasilda,muzicari to nikada nisu kupovali.Njima je bog podario sluh ,a uz taj sluh je svega bilo previse .Nismo mi krivi sto ste vi zaljubljive prirode a mi jos mekseg srca.Uvijek se spajalo ugodno sa korisnim.

Lepo ti ovo napisa sve u prošlom vremenu, " nekada bilo sada se pripoveda"!

Nije napisano u proslom vremenu.Nego u sadasnjem,nadam se da ce vaziti i za buduce vrijeme.Kao sto sam rekao ,bog nam je dao sluh a uz to i neku dodatnu snagu.Ako laze Koza ne laze ROG.Vucino da li je to istina?

U cilju očuvanja ruke, predlažem da se Ličkom Vuku dodeli jedna Lisa na probni rad,ali da ovde svake večeri obaveštava ovaj zainteresovan muški svet o rezultatima testiranja!

P.S. podrazumeva se da "probna Lisa" bude plaćena iz naše zajedničke kase!

Ideja ti nije loša, mislim da bi mi usput trebala i neka iskusna asistentica, jel za svaki slučaj da potvrdi moje izlaganje.....

Ideja ti nije loša, mislim da bi mi usput trebala i neka iskusna asistentica, jel za svaki slučaj da potvrdi moje izlaganje.....

Ma ne brigaj ti , Lisa ne zvoca ali ume da priča, a naročito da ti, kao sijamska mačka, prede na uvce! Potvrdiće ona tvoje izlaganje , garant!

A i u uputstvu za upotrebu piše da se koristi STROGO individualno , te ne podleže reklamaciji ako se koristi protivno uputstvu !

Šanse nema ni za jedno a ni za drugo, na moju žalost! Ako može " Razbole se lisica..." (dečija ljubavna, predivna) u laganom C-duru, tu sam a za ostale žanrove snađite se momci!

Neznam ja tu o Lisici još sam ja mlad i neukusan....

Izgleda Šušnjar da smo mi odsvirali naše i u duru i molu.....

Fali Lisu drž' se njihove kase

Ja se Vuce neslazem sa tobom.Znam da i ti tako nemislis.Hoces samo da izazoves ove nase djevojke.Znas ono ,malo meda pa zlicom po celu.Ja sam vise volio;cis,gis dis,fis,es_dur,malo su mi bili melodicniji.DJevojke su to voljele.

Momci, odoh ja da navežbam još koju pesmicu a vas ostavljam da se dogovorite o potrebama za Lisom! Objavite sutra koliko komada da naručimo... za početak....

Zelim ti laku noc i mirne snove.Da sanjas nas umjetnicke duse,Lisu zaboravi,ja i moj drugar nepumpamo jos tom metodom.Sanjaj nas,spavaces kao pcelica Maja.

Vucino laku noc i lijepo se odmori.Ja cu nastaviti da se sam borim protiv ovih djevojaka.Kada malaksam ja cu da ugasim kompjutor.Ti onda sutra nastavi.

uz savrsenog muskarca zena postaje savrsena

uz savrsenu zenu muskarac postaje ??? kakav??

bas me zanima taj android Lisa zar je to sto ona poseduje dovoljno da bi Krajisnicima bila savrsena :)???

da cujem muske krajiske glave

Savrsene zene nema.Tako da savrsen muskarac uz savrsenu zenu ne moze postati ono sto si mislila.hahahaa.

Tako je zemo objasni ti njima sta je savrseno ;);D ;D ;D Nema nista dok starija mudra glava ne progovori ;);D

uz savrsenog muskarca zena postaje savrsena

uz savrsenu zenu muskarac postaje ??? kakav??

bas me zanima taj android Lisa zar je to sto ona poseduje dovoljno da bi Krajisnicima bila savrsena ;)???

da cujem muske krajiske glave