Sign in to follow this  
licki-vuk

Re: Injaooo evo teme: Kako izgleda savršena žena?

Recommended Posts

Uffff sve me stra' tih sa zivotnim fakultetima.. obrazovanje na nivou...

obrazovanje steceno u praksi a ne bubanje teorija...

teoreticaru... ;D;)8)

Ja te nisam ni vidio, ni zagledao, da znam ima li, ili nema..

Quote from: daca on Yesterday at 03:49:55 AM

Ko je rekao da su svi muski svinje i da nemaju osecaja..

žene......

opssssss. izvin'te!

Daca i Tanja-S su žene...

Цитат

Da li je to psihološki fenomen "kiselo grožđe" pa se minimizira značaj nedostižnog cilja? ( i ja imam taj osećaj kada ne mogu da kupim prelepe čizme,koje su basnoslovno skupe, "nađem im 100 mana", zaključim da bi me "verovatno žuljale" i odustanem od kupovine... kiselo...kiselo

patis li od nedostatka radoznalosti?...a sta ako nebi zuljale?...

Raspućine,

Radi se o ljudskim odbrambenim sistemima uz pomoć fenomena " kiselo grožđe" i "slatki limun": Kada je grožđe previsoko i nedostižno za tebe, ti to ne priznaješ već ubediš sebe da je "kiselo " i da ga ne želiš i tako sebe štitiš od eventualne patnje izazvane neuspehom!

"Slatki limun" je kada pokušavaš da svoj neuspeh okarakterišeš kao uspeh (npr. "baš fino je živeti bez ljubavi, nema ko da ti "zvoca",da te sputava, "davi" ljubavlju, baš sam srećan što me samo interes rukovodi u odnosima sa devojkama" isl.) i tako beskrajno hraniš svoj ego i opet spasavaš sebe od frustracije zbog nedostatka osećaja ljubavi! Eto, to sam u stvari htela da ti kažem, ali nisam htela da budem ovoliko opširna!

I podseti me na koje to pitanje ti ne odgovorih? I inače se trudim da odgovaram na postavljena pitanja i u virtuelnom i realnom životu, pa si me malo zbunio ovim "prozivanjem"!

Molim te, ponovi mi pitanje, možda sam ga i previdela...

I podseti me na koje to pitanje ti ne odgovorih? I inače se trudim da odgovaram na postavljena pitanja i u virtuelnom i realnom životu, pa si me malo zbunio ovim "prozivanjem"!

Molim te, ponovi mi pitanje, možda sam ga i previdela...

jel volis zornjak?... :);D8)

"Slatki limun" je kada pokušavaš da svoj neuspeh okarakterišeš kao uspeh (npr. "baš fino je živeti bez ljubavi, nema ko da ti "zvoca",da te sputava, "davi" ljubavlju, baš sam srećan što me samo interes rukovodi u odnosima sa devojkama" isl.) i tako beskrajno hraniš svoj ego i opet spasavaš sebe od frustracije zbog nedostatka osećaja ljubavi! Eto, to sam u stvari htela da ti kažem, ali nisam htela da budem ovoliko opširna!

da znas i da jeste fino...i sto je najbitnije...to je zivot bez stresova...po pitanju M/Z odnosa...

frustracije?...kakve frustracije?...odakle ti to?...jel se to nesto jede?...

kiselo grozdje?...previsoko i nedostizno?...slatki limun?...hranjenje ega?...

Spasilda...mislim...dobra ti je ta trava...mogla bi malo i meni da posaljes...ajde budi drug...vidim da te doooobro vozi... ;D ;D :D;D ;D :D;)

Raspućine,

Radi se o ljudskim odbrambenim sistemima uz pomoć fenomena " kiselo grožđe" i "slatki limun": Kada je grožđe previsoko i nedostižno za tebe, ti to ne priznaješ već ubediš sebe da je "kiselo " i da ga ne želiš i tako sebe štitiš od eventualne patnje izazvane neuspehom!

ovo meni zvuci kao kad je Psiho u "Crnom bombarderu" objasnjavao sta su to crne rupe u glavi i kako nastaju... ;D ;D ;D ;D :D

eto sta je zensko...kakva patnja,kakvo ubjedjivanje sebe same, kakav neuspeh?...jednostavno kazes samoj sebi..."Spasilda, duso, za ovo nemas para i postoje samo dve solucije...ili nemoj obracati paznju uopste na takve stvari ili nadji bogatog muza"...

jednostavnije je nego smisljati teorije i zavaravati samu sebe...

od/do izvora dva putica... ;D ;D :D;D8)

Raspućin :

"ovo meni zvuci kao kad je Psiho u "Crnom bombarderu" objasnjavao sta su to crne rupe u glavi i kako nastaju... Зеленко Зеленко Зеленко Зеленко Намигивање

eto sta je zensko...kakva patnja,kakvo ubjedjivanje sebe same, kakav neuspeh?...jednostavno kazes samoj sebi..."Spasilda, duso, za ovo nemas para i postoje samo dve solucije...ili nemoj obracati paznju uopste na takve stvari ili nadji bogatog muza"...

jednostavnije je nego smisljati teorije i zavaravati samu sebe...

od/do izvora dva putica... Зеленко Зеленко Намигивање Зеленко Опуштен"

Spasilda:

Pretpostavljam da me namerno ne razumeš, ali to je već tvoj problem!

A što se tiče ovih psiho-fenomena , oni nažalost nisu moja "smišljena teorija" mada bih volela da sam ja autor! Učila ja o tome u prvom

U časopisu "Stil" od 11. avgusta piše:

"PAD NATALITETA ZBOG SEKSUALNIH IGRAČAKA

Procenjuje se da će do sredine veka japanska populacija biti manja za više od 20 miliona. Sociološke analize pokazale su da bi jedan od glavnih uzroka moglo biti veoma razvijeno tržište seksualnih pomagala koje je u muškarcima ubilo želju za odnos sa ženama. Seksualne igračke su, čini se, postale ključna karakteristika seksualnog života prosečnog Japanca"

"Među seksualnim igračkama naročito prednjači, u negativnom smislu, robot popularno nazvan "Savršena Lisa". Analize testova rađenih na svim meridijanima, potvrđuju sumnju sociologa da je sem otuđenja, ova

U časopisu "Stil" od 11. avgusta piše:

"PAD NATALITETA ZBOG SEKSUALNIH IGRAČAKA

Procenjuje se da će do sredine veka japanska populacija biti manja za više od 20 miliona. Sociološke analize pokazale su da bi jedan od glavnih uzroka moglo biti veoma razvijeno tržište seksualnih pomagala koje je u muškarcima ubilo želju za odnos sa ženama. Seksualne igračke su, čini se, postale ključna karakteristika seksualnog života prosečnog Japanca"

ta socioloska istrazivanja baj d vej nisu dala odgovor zasto je to tako...ne uvlacite me u rasprave o natalitetu jer se ni jednoj od vas zena nece svidjeti to sto imam da kazem o tome...vec sam imao diskusije na tu temu na ovom forumu...i nisu bile nimalo prijatne za zenske oci....jer su citale golu istinu o sebi...a nije bila ni malo prijatna...

"Među seksualnim igračkama naročito prednjači, u negativnom smislu, robot popularno nazvan "Savršena Lisa". Analize testova rađenih na svim meridijanima, potvrđuju sumnju sociologa da je sem otuđenja, ova

Pa nismo mi cutale tri nedelje vec ti pa reko da te ne ometamo

sigurno ti se svida sa Lisom pa da te ne ometamo .. :D:(;D

Sta sad po ovom tvom pisanju ipak nista od Lise mora se izbaciti iz proizvodnje

ako sam dobro shvatila

Cakana, na prethodnoj strani imaš moj citat iz novina na temu "savršene Lise".

Pretpostavila sam da ide red da to objavim ovde, možda naši dragi prijatelji koji koriste ili imaju nameru da koriste usluge Lise, nisu bili u prilici da saznaju ove najnovije japanske vesti! :)