Sign in to follow this  
BULIN

Re: TURISTIČKA REPORTAŽA IZ HRVATSKE

Recommended Posts

sova milim te bez vrijeđanja

ako je a je u Staroj gradišci,Jasenovcu i ostalim logorima NDHa počinjen genocid,onda je i u Omarskoj,Manjači i ostalim logorima za hrvate i muslimane na području RS i Jugoslavije počinjen genocid jer logor je logor,ibijalo se i tamo i vamo,

ma nemoj????

svi srpski "logori i zatvori" da se stave na jednu gomilu i da se saberu zrtve iz sve i jednoga, ukupna cifra nebi prevazisla od cifre ubijenih srba u samo jednom danu u Jasenovcu

aj mars odavde

sova milim te bez vrijeđanja

ako je a je u Staroj gradišci,Jasenovcu i ostalim logorima NDHa počinjen genocid,onda je i u Omarskoj,Manjači i ostalim logorima za hrvate i muslimane na području RS i Jugoslavije počinjen genocid jer logor je logor,ibijalo se i tamo i vamo,

Ja i ne govorim o ww2 ako je ovo genocid što si ti naveo onda je bilo i genocida u Sarajevu 1992-1995, U Petrinji 1995 itd da ne ponavljam a za vaše logore pitaj udruženje logoraša rs ...

Lijep pozdrav svima!

Evo nešto o ovoj temi iz prve ruke.

Trenutačno sam na odmoru u Novalji na otoku Pagu.

Sve je prepuno mladih ljudi iz cijelog svijeta.

Jučer smo rakijali s dečkima iz Banja Luke, ima puno Beogradskih i registracija Vršca.

Ljudi se odlićno zabavljaju i nitko nikog ne pita za porijeklo.

Odlićna atmosfera, na tisuće mladih i do sada nijednog jedinog ekscesa.

Primjetili smo nekog debildera iz Nove Gradiške kako se grči po plaži, svi su ga popljuvali i jadnik je pobjegao.

E da je bilo više pameti tih mladih ljudi prije 20 godina!

Lijep pozdrav od Zagorca!

Да ли се може знати, ко се скрива из лика (аватора) "ossa". Шта мислиш, ти RR ?

Ti što se potpisuješ sa "ossa" svjesno iskrivljuješ čenjenice onako kako to oduvijek radi hrvatska nazovi politika i rimokatolička crkva. Sve svoje zločine pripisujete drugima. I ovaj put ste vi počeli. U Zadru, na Plitvicama, u Borovu Selu, u Osijeku, Na koranskom mostu u Karlovcu, u Gospiću, u Lori... i sve te zlikovce ste oslobodili krivice i unapredili ih u visoke činove te ustaške paravojske.

Ne laži i ne vređaj, nego se skloni. I da ponovim onu velikog Jovana Dučića:"Hrvatima zavidim samo na tome što se ne znaju ničega stidjeti".

Evo da vam i ja napisen koji izvjestaj

"turisticka patrola"

vozia san se 03.08.08 od Sinja prema Kninu. Na putu san zapazija poveci broj auta srpskih tablica, cudilo me sto su skoro sva auta bile neki krntije.

Kad san stiga u Knin, isa san u posjetu u kninsku bolnicu koja se danas zove "Hrvatski ponos".

Nakon bolnice uputia san se prema Sibeniku, vozeci se kroz Knin opet poveci broj srpskih tablica, opet krntije (bia je i neki Audi 100 BG tablica, mora da je neki tajkun) pa mi palo za oko zastavice na rasvjeti ulica. Pred trgom se pripremaju za proslavu Oluje.

Posto sire cestu iza Drnisa uputia san se gor na Prominu pa preko Miljevaca do Sibenika.

U Sibeniku san se kupa stalno u Solarisu, na parkiralistu vidin poveci broj krajiskih tajkuna, nekoliko novih Opel Corsi i Fiat Uno BG, NS.. tablica.

P.S.

ZOMBI bato, pa jesil ziv? Jos si tu na stranici?

Jel si jos u AUS ili si se vratia u otadzbinu?

Primi pozdrav od Hrvoja, davno je bilo kad smo se dopisivali ;)

Evo da vam i ja napisen koji izvjestaj

"turisticka patrola"

vozia san se 03.08.08 od Sinja prema Kninu. Na putu san zapazija poveci broj auta srpskih tablica, cudilo me sto su skoro sva auta bile neki krntije.

Kad san stiga u Knin, isa san u posjetu u kninsku bolnicu koja se danas zove "Hrvatski ponos".

Nakon bolnice uputia san se prema Sibeniku, vozeci se kroz Knin opet poveci broj srpskih tablica, opet krntije (bia je i neki Audi 100 BG tablica, mora da je neki tajkun) pa mi palo za oko zastavice na rasvjeti ulica. Pred trgom se pripremaju za proslavu Oluje.

Posto sire cestu iza Drnisa uputia san se gor na Prominu pa preko Miljevaca do Sibenika.

U Sibeniku san se kupa stalno u Solarisu, na parkiralistu vidin poveci broj krajiskih tajkuna, nekoliko novih Opel Corsi i Fiat Uno BG, NS.. tablica.

P.S.

ZOMBI bato, pa jesil ziv? Jos si tu na stranici?

Jel si jos u AUS ili si se vratia u otadzbinu?

Primi pozdrav od Hrvoja, davno je bilo kad smo se dopisivali ;)

"Bok"stari kak si,kaj ima novo u tvojoj lijepoj,ti si se sigurno vozia na biciklu a????

o hrvoje, opet si nazad

i kao sto vec pogadjas sta sad ide, opet lijepi ban, ajde tutanj

bas kao i sa tvojim prijasnjim nadimcima tokom svih ovih godina, ljepo je vidjeti da si uporan

Hrvoje

Bok, dečki! Evo, ja se vratila sa mora, pa Vas htjedoh obavijestiti o tome kako sam srela nekolicinu Srba iz Srbije( sa nekima kontaktirala..)i nitko se nije požalio da je imao problema...Pitala sam jednu pedijatricu iz Beograda kakve su reakcije na srpski jezik kojim govori, a ona će:" U Italiji tražim hleb na talijanskom, a u Hrvatskoj na hrvatskom- i nemam problema!"...Eto tako ljetuju pametni ljudi!!!

Bok, dečki! Evo, ja se vratila sa mora, pa Vas htjedoh obavijestiti o tome kako sam srela nekolicinu Srba iz Srbije( sa nekima kontaktirala..)i nitko se nije požalio da je imao problema...Pitala sam jednu pedijatricu iz Beograda kakve su reakcije na srpski jezik kojim govori, a ona će:" U Italiji tražim hleb na talijanskom, a u Hrvatskoj na hrvatskom- i nemam problema!"...Eto tako ljetuju pametni ljudi!!!

Da a što je nisi pitala zašto ne traži hleb na Srpskom u Hrvatskoj ? Sigurno ne zato što ih nebi razumeli ... toliko o tome

Da, tako ste se vi "junačili", napadajući čak i Srbiju koja je dala dva i po miliona gubeći živote za vašu slobodu, nezahvalnici.

U prvom svjetskom ratu ste nas klali, a mi vas oslobađali. U drugom svjetskom ratu ste nas klali, a mi vas oslobađali.

Nikad niste iskreni bili sa nama, ali nama je duša čista. Barem znamo da se nikad kolektivno od vas nismo ogriješili.

A ta "velikosrpska" kraljevina Jugoslavija vam je dala tri puta više nego vaš bravar Zagorac. Ta velikosrpska tvorevina vam je dala ono što vam ni rođena majka ne bi dala, dala vam je Banovinu u čijim ste granicama sagradili veliki logor smrti zvani NDH. Mi smo vam te granice nacrtali, a ne Švabe.

Sto godina da nas molite za oproštaj, niste zaslužili da vam oprostimo. Žao mi je samo onih poštenih Hrvata koji ćute i koji živi ne smiju da progovore, a ima i takvih. To su oni koji su oduvijek bili Hrvati i katolici, a ne pokatoličeni Srbi koji su prodali vjeru za večeru.

Pa što je sada zagorčavanje života nekome ako trežim hleb ? Otac moga druga dok je bio u JNA negde u Hrvatskoj je isto tako tražio hleb pa mu je prodavačica u pekari drsko odvrnila " nije to hleb nego kruh" ...

Pa što je sada zagorčavanje života nekome ako trežim hleb ? Otac moga druga dok je bio u JNA negde u Hrvatskoj je isto tako tražio hleb pa mu je prodavačica u pekari drsko odvrnila " nije to hleb nego kruh" ...

To mora da je bilo kad je Tito umro. Tek smo otkrili njihovo pravo lice kad je on umro. Do 1980. se nije smjela osjetiti netrpeljivost između naroda u Jugoslaviji, ali se je tek 1980. vidjelo ko koga koliko iskreno voli. Tako je moj otac 1978. pošao kod jednog frizera u Zagreb i ovaj je bio ljubazan, a tri godine kasnije, Tito umre, a on ode u Zagreb da bi mu ovaj frizer rekao-ne primamo ćetnike(otac mi je nosio dugu kosu i bradu u to vrijeme). Eto koliko je ta ljubav bila iskrena.

Jel stvarno mislis da je provokacija u Hrvatskoj reci hleb?

Kako mogu reci da budu provokacije.. mislim, ako nisu psovke?

Sta vise jos za vreme bivse drzave.. u Hrvatskoj, ako je neko trazio hleb, a ne kruh bio je sikaniran i napusavan?!

Inace Srbi u HR obicno kazu kruv, a ne kruh, i to je jedna od bitnih razlika izmedju Srba i Hrvata u HR...

Jos interesantnije kada smo vec kod provokacija.. da u Hrvatskoj ako Srbi pricaju ekavicom, to je agresija, i vredjanje svega hrvatskog, i tekovina "domovinskog rata", bla, bla, bla... ali kada se u zagoriju prica ekavica, onda je to normalno...

Kada neko nosi rusku zastavu, ili ima na sebi majicu na ruskoj cirilici, onda je to normalno.. mislim, nece te policija hapsiti, niti ce bti tako velikih provokacija osim mrkih pogleda... Kada nosite nesto na bugarskoj cirilici, takodje mala verovarnoca da ce te imati problema.. ali ako imate nesto na srpskoj cirilici u HR..

Sta mislite, kako cete se provesti?

Voleo bih ove prekotarabice da pitam?

Kako to da postoje dvostruki standardi u HR???????