Sign in to follow this  
Michan

Kordunasi dje ste

Recommended Posts

ма не вирим.нисам ја од оних што сакривају своју присутност на форуму.кад је зелено ту сам и јавим се.

pa ako nema vec Kordunasa ima neko iz komsiluka :]]

.......vaša slavonka kordunaško banijske fele.

Samo sada neznam ni sam sta da napisem :[| nakon ove tetkine3 izjave, s kakvom sam ja tek felom

dragi moj Boze.

Ni moj "Dodur" Bepo ne bi to moga dijagnosticirati ali svejedno pozdrav svim Kordunasima gdje god bili :}\/

Pridruzujem se pozdravima za sve Kordunase i sve ostale Srbe Krajisnike i sve Srbe odakle god bili i gdje god da su.Posebno pozdrav za djevojku koja tuguje.Pitanje za nju,gdje si,zasto te nema ovako dugo na sajtu.Pridruzi se ponovo diskusijama kad budes imala vremena.

evo me, evo me stizem rode moj. svima se izvinjavam! a joj kako sam mogla tako veliku gresku napraviti i propustiti toliko vremena bez moga naroda.

ma nisam (njesam) vas zaboravila vec me mnogo posla opkolilo: pitajte me sta je bilo:-)

kako ste, sta ima novog u mome kraju? da li su mine uklonjene da slobodno bosonoga odati mogu po barama moje djedovine?

u redu chule reci cu ti: toliko sam radila u basti da nisam stigla na sve: okopavala sam vinove 3 loze, zasadila breskvu, kosila travu,

orezivala jabuke i kruske pozadi kuce, sadila cvjece i zaljevala ga, a sve drugo vreme sam "tukla" po matematici, fizika, elektronika, i konacno praktican rad svakog dana.

sta mislis zar mi ne treba neko da mi barem malkice pomogne u tim svim poslovima, Srbin naravno.

Pa curo, lepo ti velim.. dodji amo kod nas u BG, ustvari, sada je najbolje da dodjes u Krajinu, dok je leto..

Imala si Krajinadu.. Ne znam dje si sada.. u Parizu bese? :[|

Dodji amo, pa te vodimo na Adu, Borcu, Avalu, Kosutnjak, Kalemegdan... :]]

Nacemo nekog Srbndu za tebe srpski_smajli_kalas.gif

Da li primate i nas iz druge generacije...?... Moj pokojni otac je iz Bovica, davno otisao ali nikad zaboravio..ja u Arizoni sa divnim uspomenama iz letnijih raspusta pored Trepce i mojih Komadna kojih tamo vise nema...Da li neko zna nesto vise o mojima Anki i Nikoli Komadini koji su se smestili negde na Fruskoj Gori?