Sign in to follow this  
Mladen

Krbavica i ostatak svjeta

Recommended Posts

U pravu si, gornjim okrajkom sad moze jedino da se dodje posto je donji mnogo zarastao. E jos, kako smo komsije to bi volio znati. Ja se ovdje skoro jedini pojavljujem sa pravim imenom, tako i koga mozda znam, neznam. Moj tata ce vjerovatno ici u Krbavicu oko nove godine pa cu mu dati aparat da uslika koju zimsku sliku. Vec sam pomalo i zaboravio kako izgleda Krbavica zimi.

Pozdrav!

Petrovice sam slabije slikao posto nisam znao da ima interesovanja i za taj kraj. Nemoj puno da zamjeras! Posto ti imas slika sa tvog kraja slobodno upotpuni kolekciju. Moras pogledati uputstvo za slanje slika, odnosno postavljanje na net. Dok ne posaljes prvu izglada mnogo tesko, ali kad shvatis kako se salje ne cini se tesko, osim sto oduzima puno vremena. Vidim da je posjek glavna tema ovih dana kako je zahladnilo.

Младене то да смо комшије је само шала јер је мени мати Јожина сестра.ја сам ријетко тамо долазио .можда два три пута у години .али да не спамујемо тему .овдје иду фотографије.поздрави своје.

POZDRAV SVIMA,

IZVINJAVAM SE STO NISAM POSLALA SLIKE,ALI KAD SAM IH BOLJE PREGLEDALA NEMA NI JEDNA A DA NIJE NEKO OD NAS NA NJIMA,PA MI TO BEZVEZE DA SALJEM.MALO SAM I LENJA,USTVARI IMAM PUNO DRUGIH OBAVEZA,PA NE STIZEM DA PROTUMACIM TO UPUTSTVO ZA POSTAVLJANJE SLIKA NA INTERN.

Ja vidim da se vi samo pogadjate. Nema nista od slika dok ja ne odem ponovo u Krbavicu.

Jovo i taj tvoj aparat (skener) kao da je svjetko cudo. Da sam znao da to nema niko da popravi u Hrvatskoj donio bi ti ja Jedan koji mi trenutno ne treba posto imam tri. A ni digitalni nije neko cudo, potrudi se malo da nas obradujes zimskim slikama!

Ljenost je najgora bolest!!!

Vi me uvjerite da nisam u pravu!!!

Dobro, ti ocisti kad si navalio.

Licki vuk, Krbavacki vuk... mnogo ste vi Vukovi opasni.

Kad je nestalo slika poceli smo pisati. Mada nemam nista protiv da ovdje budu samo slike!

Sretan Bozic i Nova Godina!!!

Pozdrav svima!

Kad sam ove slike slikao, nisam smjeo izaci iz auta da me nesto ne ujede. Mislio sam uslikati i Stojanovu kucu, ali nisam mogao. Miki ako imas neku sliku iz sretnih vremena stavi je ovdje da usporedimo, nekad i sad!

Pozdrav!