Sign in to follow this  
chule80

Pitanje za sve... Koliko i sta...?

Recommended Posts

Evo danas sam bio celi dan van kuce.. a i danima se to ranije zna desavati.. Pa cim sam dosao, pravo na KF :D;D8)

S obzirom da clanovi biblioteke umereni smehotres o KF govore samo u superlativima, jer im je itekako promenio zivote.. 8)::):o:D

to sam dosao sam na ideju da vam postavim 2 pitanja..

dobri ste a dali se to svake godine resetuje ? Moje je ovo 3 days, 19 hours and 52 minutes, a što se tiče sajta složio bi se sa čuletom ;)

Interesantno pitanje :) :)

Moram dnevno proviriti bar 5.minuta,sto znaci bez KF se ne moze :D :D :D :D

E sad statistika 8.dana--------17.sati---------i 32.minuta ;D ;D ;D ;D ;D

Preslo mi u naviku da palim komp pre nego sto pristavim kafu ;D

odmah se konektujem i otvaram KF :) :)

neko rece da je KF cudo,slazem se,

cujem se sa ljudim koji su daleko a opet putem KF

jako smo blizu,kao nekad

Слажем се са написаним..

Бар сте искрени.. но, ово је само мали број чланова КФ рекао своје мишљење.. чекам и остале, иако могу да претпоставим нечије одговоре!

:) 206 sati za manje od 100 dana... malo li je? ;)

A došla sam sasvim slučajno u potrazi za prijateljicom Ličankom... pronađoh i nju (zahvaljujući Ličkom Vuku i Klasnić Dečku, hvala do neba) a i pronađoh sve vas kao i mnogo, mnogo interesantnih tema koje tek čekaju da stignem do njih! ( da budem iskrena druženje po kafanama me "ometa" da pročitam sve ono što želim).

ona statistika nije tacan pokazatelj

recimo neko moze imati kompjuter upaljen citav dan i samo otvori forum i ostavi to tako da stoji i eto ti sati ....

chule, kod mene se to racuna u godinama a ne u satima

Mislim da ste imali do prekjuče na naslovnoj starni tekst pod nazivom "Ovisnost o kompjuteru", ja rekoh neko će to pročitati, nije loše primiti k znanju neke stvari i postati svestan šta nam se dešava ... Slažem se da ima i lepih stvari ali i mnogo lepog promakne zbog kompjutera ... zar ne mislite tako

ona statistika nije tacan pokazatelj

recimo neko moze imati kompjuter upaljen citav dan i samo otvori forum i ostavi to tako da stoji i eto ti sati ....

chule, kod mene se to racuna u godinama a ne u satima

Znam, zato se i zezam

Chule80: "Спасилда, никако ти нама ниси сувишна.. јесте да се овде налази, највећи број Крајишника, али првенствено добрих и племенитих људи.. а ту свакако спадаш и ти!!! ма где се налазила, родила, живела.."

Čule, hvala ti, ja uživam u vašem društvu prvenstveno zato što prepoznajem i dobrotu i plemenitost i duhovitost koja mi odgovara i... ima toga još! :)

1,Kao Hrvatu i sudioniku DR-a, meni KF pruža mogućnost sagledavanja nekih stvari sa puno više rakursa.Daje mi neka određena objašnjenja i pruža uvid na drugu stranu medalje.Pomaže mi tako da bolje shvatim ljude i društvo oko sebe.

2. jedan dan i dvadestetri sata.