Sign in to follow this  
chule80

Pitanje za sve... Koliko i sta...?

Recommended Posts

10 dana i 14 sati, za sade… ;)

Krajinaforce nas je zasigurno promjenio, prije bih rekao unio nove sadrzaje i nove ljude u zivot. Ko bi mogao da pretpostvai da ces u samo jednoj godini upoznati toliko novih ljudi.

Nas je ovdje okupila ljubav prema rodnom kraju. Sve nas boli izgubljena zemlja nasa i onda je sreca upoznati jos nekog sa kime mozes to isto podjeliti i ko te moze razumjeti u tome. Ali da cemo se uspjeti ovoliko povezati, ko je to mislio?!! I neka, ljepo je to. Bas onako iskreno i neobavezno a opet toliko ljepo da ti je tasko rastati se od svojije.

Obicno se uvece prikljucim, ono kao, “da samo zeru zavirim” pa ostanem po 2 sata …ma i vise. ;D

Slobodne duskusije su puno popravile sadrzaj sajta. Unjele su mnogo zanimljivih tema koje su vezane za svakodnevni zivot. Pratio sam Krajinaforce od uvjek (od kad imam komp) najprije zbog uvjek svjezih vjesti iz Krajine i obavjestenja, ali uvjek kao gost, uclanio sam se negdje u junu ove godine. I zaista, divim se ljudima koji sve ovo vode. Zasluzuju svako postovanje. Oni svoje slobodno vreme poklanjaju borbi za istiniu o nasem narodu. Nedaju da pada u zaborav cjela jedna kultura najzapadnijih srpskih zemalja. To su pravi vitezovi naseg doba.

Svaka cast licki viteze!

Godi kada neko ovako nesto napise.. prvo jer je iskreno i od srca.. a drugo, volim citati tvoje analize.. jer su bas odmerene i na mestu!

Da ne bi mi ovde sada sebe dizali u nebesa.. voleo bih i poneku dobronamernu kritiku cuti, cisto da znamo gde nam skripucka.. i da popravimo!

Da budemo jos bolji nego sto smo bili!

A jesi pomislio ikada da ce ti doci na veceru ekipa KF?

A jesi pomislio ikada da ce ti doci na veceru ekipa KF?

Da ces spavati nekada kod nekoga kuci, koga znas sa KF?

Cuke, ni pomislio nikad. Odkuda? Ali eto vidis. To samo pokazuje kako je zivot nepredvidiv i kako je sve moguce. Ti si nas bas domacinski primio u svojoj kuci. Kao da smo najrodjeniji.

Ispasce kao da lazem.. ali krivo mi je prvo zbog zime.. mada vam nij smetalo.. a drugo,

sto smo morali ici napolje da jedemo.. da je srece, i da smo imali vise vremena.. mogli smo 1 rostilj okrenuti kod mene.. a to sam se tek posle setio..

ako Bog da zdravlja.. eto sledece prolece ce i toga biti...

Mene hvale kao rostilj majstora.. mada ja bas se ne guram pored onog zara da se topim..

Nemoj se ti zbog toga sekirati. Bice jos prilike ako Bogda. Kako si i sam reka' "tek smo poceli".

Pa jos kad se i na Krajinadi okupimo u vecem broju. ...Mogli bi Panticu dati da rostilja

Ok. Ovo je cisto kao ideja.

Vidio sam da poneki krajiski sajtovi imaju i tu opciju. Brze je dopisivanje i u realnom je vremenu.

Sad to ima i svojih nedostataka. Na primjer, kada se iskljucis sav sadrzaj izrecenog se brise. U tome je prednost ovakvih foruma jer sve ostaje zapisano. Neka i drugi kazu sta misle.