raspucin

Српски зетови из белог света

Recommended Posts

A sta nije istina zemo u tom sto sam napiso da su Krajiske zene i cure,drugacijeg mentaliteta,odgoja,i pogleda na svijet ???

Oces rec da nije tako,aj zemo pises koda nisi rodjen i odrasto u Krajini

A sta nije istina zemo u tom sto sam napiso da su Krajiske zene i cure,drugacijeg mentaliteta,odgoja,i pogleda na svijet

Oces rec da nije tako,aj zemo pises koda nisi rodjen i odrasto u Krajini

Ebiga Raspucine nismo svi sposobni kao ti. :(:)

Puno znaci kaki si covek jel mozes leci sa svakom koja ti se svidi

ili si emotivac koji gleda na ljubav i veruje u to a posto ti nisi

onda je tesko o tome sa tobom i pricati ti to ne bi razumeo ili bi mislio da se mi ovde

pretvaramo i da se pravimo neke postencine i glupavi da ne mozemo naci nekoga

nije pitanje u naci vec pitanje naci pravog coveka ili pravu zenu a u danasnje vreme je to dosta tesko

naci osobu u koju mozes imati poverenja koju volsi i da je to obostrana ljubav .

Pitam se sta cudno zar mislis da nema Krajiskinja koje drugcije su odgojene i drugcije imaju poglede nego vecina

danas ovog drustva koje je izgubilo glavne vrednosti koje su se nekada cenile a danas ako ih spomenes

ispadne da si lud ili da lazes .Ne volim sto sve zene stavljas u isti kos sto rade mnogi muskarci kao ono sve su iste

ja licno u to ne verujem jer znam da nisu sve iste kao ni muskarci a da za to ne treba da je mlad ili ne poznaje zene

pa kake ti zene poznajes ti kao da si sve upoznao valjda smo svi na neki nacin drugciji svako trazi sevi srodnu dusu

mozda Banija vidi da on zeli sebi Krajiskinju kao srodnu dusu iz njegovih nekih razloga sto ne znaci da ce se mozda ozeniti

nekom drugom ali to mu je zelja jer oseca da ga privlce te zene take sigurno imaju nesto drugcije nego ove druge nesto sto ga privlaci Krajiskinjama.Svakog vuce svoje i zeljeo bi da ta ljubav bude sa svojim iz istih krajeva gde su isti obicaji isti intersi kada kasnije

dodju djeca da idu zajedno na svoju dedovinu da imaju obadvoje u srcu iste stvari koje ih vezu i jos puno drugih stvari koje mogu njihovu ljubav uljepsati.

Jos nesto zemo raspucin,maloprije ti napisa kako si ti na svakom cosku sreto cure iz Krajine,cudis se meni kako ja nisam,a sad napisa da si malo vise bio kuci bila bi ti zena iz Krajine

Daco...ajde da se ne lazemo...

imas pitanje koje sam postavio Cakani pa odgovori...al iskreno...

sto volim ove koji lupaju...JAAAA...KOJE...MA SAMO KRAJISNIKA....pa se na kraju udaju za nekog zutog debelog svabu...

nije pitanje u naci vec pitanje naci pravog coveka ili pravu zenu a u danasnje vreme je to dosta tesko

bravo...mora li biti apriori Krajisnik?...sta ako ti trazis takvog Krajisnika ceo svoj zivot i na kraju ga ne nadjes?...a sa druge strane imas upravo ono sto trazis samo nije Krajisnik nego stranac?...

Pitam se sta cudno zar mislis da nema Krajiskinja koje drugcije su odgojene i drugcije imaju poglede nego vecina

ima u starijoj generaciji...ove mladje se ama bas u nicem ne razlikuju od ostalih...

Ne volim sto sve zene stavljas u isti kos sto rade mnogi muskarci kao ono sve su iste

ne volim ni ja ali...kad si zadnji put izasla???...i gde?...

ja licno u to ne verujem jer znam da nisu sve iste kao ni muskarci a da za to ne treba da je mlad ili ne poznaje zene

pa kake ti zene poznajes ti kao da si sve upoznao valjda smo svi na neki nacin drugciji svako trazi sevi srodnu dusu

da...svi do jednog smo unikati...

ima dobrih devojaka...ali su retke....jako retke...

mozda Banija vidi da on zeli sebi Krajiskinju kao srodnu dusu iz njegovih nekih razloga sto ne znaci da ce se mozda ozeniti

Banija je prica za sebe...ono sto nikako da shvati da Krajisnici nisu najlepsi,najbolji,najjaci,najsarmeri,naj.uratiji,najsvaleri niti su nam zene najbolje, najljepse,najvernije,najmajke,naj,naj,naj,naj...

ljudi smo od krvi i mesa...nista bolji nista losiji od ostalih...sa svim svojim ljudskim manama i vrlinama...

Jos nesto zemo raspucin,maloprije ti napisa kako si ti na svakom cosku sreto cure iz Krajine,cudis se meni kako ja nisam,a sad napisa da si malo vise bio kuci bila bi ti zena iz Krajine

Banija je prica za sebe...ono sto nikako da shvati da Krajisnici nisu najlepsi,najbolji,najjaci,najsarmeri,naj.uratiji,najsvaleri niti su nam zene najbolje, najljepse,najvernije,najmajke,naj,naj,naj,naj...

ljudi smo od krvi i mesa...nista bolji nista losiji od ostalih...sa svim svojim ljudskim manama i vrlinama...

Ja nikad i nidje napiso da smo mi Krajisnici u svemu naj,naj i najbolji !

Ali za neke smo stvarno izmislili svijet (moje licno iskustvo,iz druzenja sa nekim koji nisu Krajisnici)

Volim sve sto je Krajisko i voljecu dok sam ziv

Ja nikad i nidje napiso da smo mi Krajisnici u svemu naj,naj i najbolji !

ne teraj me da ti izvlacim post po post i da ti trljam nos tvojim vastitim postovima...

Ali za neke smo stvarno izmislili svijet (moje licno iskustvo,iz druzenja sa nekim koji nisu Krajisnici)

neke?????...neke???...bome po tvojim pisanijama za sve...

Volim sve sto je Krajisko i voljecu dok sam ziv

A sto to tebi smeta onda zemo,sto ja volim Krajinu u kojoj sam se rodio,odrasto,i u njoj najljepse dane svog zivota proveo,sto ja volim nase ljude ???

Sta te muci,zasto ti to smeta?

Sta jel zabranjeno ili ?

Ne razumijem kad je neko Krajisnik,pa mu to smeta,a i sam se sajt zove Krajinaforce,mijesto dje se ponajvise okupljaju Krajisnici,ne razumijem sta je problem ?

A sto to tebi smeta onda zemo,sto ja volim Krajinu u kojoj sam se rodio,odrasto,i u njoj najljepse dane svog zivota proveo,sto ja volim nase ljude

Sta te muci,zasto ti to smeta?

Sta jel zabranjeno ili ?

Ne razumijem kad je neko Krajisnik,pa mu to smeta,a i sam se sajt zove Krajinaforce,mijesto dje se ponajvise okupljaju Krajisnici,ne razumijem sta je problem ?

kakvu si sad travu pusio...

ne razumes?...

aj sad polako i sa razumevanjem da iscistas sve svoje i moje postove...pa ces videti da cela ova nasa rasprava nema AMA bas nikakve veze sa ovim sto si sada nalupao...

nemam zivaca da ti objasnjavam sve u tanke niti...ako i pored tog ponovnog iscitavanja opet ne shvatis da ovo sto si sad napisao nema AMA BAS nikakve veze sa onim o cemu smo diskutovali onda ti nemogu pomoci...jer sta god da ti odgovorim neces shvatiti...

sto to tebi smeta onda zemo,sto ja volim Krajinu u kojoj sam se rodio,odrasto,i u njoj najljepse dane svog zivota proveo,sto ja volim nase ljude

odakle...nadji mi ijedan post u kom sam ja ovo rekao....u kom sam ja napisao da mi smeta...

nismo najjaci,najbolji,najkuratiji,najsvaleri,najpametniji,najlepsi...kontas... ovo se BITNO razlikuje od VOLITI KRAJINU I VOLITI NASE LJUDE...

jes ti sposoban uociti razliku?...

upleo si se ko pile u kucinu...a niko te nije terao na to...

Pa ti si napiso,da ja ne mogu da shvatim da mi Krajisnici nismo naj naj !

Ja to nisam ni reko,ali volim svoje i cao,i ne moze mi nista bit iznad Krajisnika i Krajine,jel ti razumijes ???

Ja to nisam ni reko
ne moze mi nista bit iznad Krajisnika i Krajine,jel ti razumijes

upravo ti to i rekoh...da ne mozes shvatiti...jer si iskljuciv...i ne uvlaci me u dalje rasprave...nece ti se svideti...a nemoj posle opet da mi postavljas nebulozna pitanja...