Sign in to follow this  
son of tenen

Re: Nasi radovi!

Recommended Posts

Krajišnik se sa tugom i ponosom sjeća rodnoga kraja.

Grafika i crtež u boji. Kombinovana tehnika.

67557893.jpg

Više mi se sviđa grafika zbog prelamanja svjetla i sjene, al' sam ipak oboja' crtež...

Predivno Viteze tacno si oslikao taj i ponos i tu tugu i zabrinutost koja se vidi na licu..hvala ti sto delis svoje radove ovde sa nama.

Fala Daco. Sve je ovo nase zajednicko stvaranje i svi na neki nacin ostavljamo svoj trag za sobom.

Evo jos jednog crteza, bas ovaj cas uradjen. :D

Baba otvara ljesu da prodje blago

bakica.jpg

Kako si ovo divno uradio nemam reci predivno bas onako kako je bilo samo nastavi oakve slike su nase korjenje koje ne smemo zaboraviti

i sa ponosom ga trebamo crtati i sacuvati...

Krajišnik se sa tugom i ponosom sjeća rodnoga kraja.

Grafika i crtež u boji. Kombinovana tehnika.

67557893.jpg

Više mi se sviđa grafika zbog prelamanja svjetla i sjene, al' sam ipak oboja' crtež...

Sjajno Viteže naš :) ... Pravi Krajišnik!

Predivno Viteze evo ja cu postaviti jenu sliku od mog malog umjetnika ovo je nasikao sa 7 god dobio je samo jednu

plavu boju da sa njom nacrta more i nebo da odvoji i mislim da je to uspeo meni je ta njegova sliak uvek draga kako ju je uspio naslikati tako.

acineslike004.jpg

Pozdrav za SVE prijatelje koji prate ovaj nas topic (Nasi radovi!)...a posebno za Lickog Viteza cijim se radovima od srca divim :]]

Mene i moje kcerke Maje nije bilo vec duze vrijeme, ali jucer smo bili vrijedni i po prvi put napravili jedan kraci video zapis >Prva posjeta KORDUNU< uz Majinu pjesmu 'milice kceri' :}\/ i postavljanje slicica sa Korduna pravila.gif ...koliko smo bili dobri :[| , prvi put nene.gif\" title="ne ne" />

Ma bravo za Maju @->- a tata Cadji hvala sto je podelio s nama ovu lepotu ...

Samo da te pitam Cadjo, cime vi to 'ranite macke na Kordunu :):):)

Cadjo svaka cast a mislim da si ponosan sa malom Majom jer sa njom otac moze biti samo toliko ponosan..

Tako mi je dirljiv ovaj snimak i mjesto i pjesma svaka cast i hvala sto si ovo sa nama podelio..

Za Maju samo imam reci slatka talentovana tatina curica.. :)

Viteze hvala , svaka slika sa sobom nosi tako puno i tako puno govori sama od sebe da se samo odusevim tim slikama ..svaka ti cast i hvala sto ih delis sa nama..