Sign in to follow this  
chule80

Loto, Bingo, Kladionica: igra ili zavisnost?

Recommended Posts

. И саме те кладионице нису направљене да би се народ обогатио, већ да се народу на фин начин узму паре.

Ваш проблем није само клађење, већ и његова лењост, а и лагање. Шта ти значи да имаш трута? Шта значи да имаш некога коме не можеш да верујеш? Такав ти не треба ни као познаник, а камоли муж.

Уопштено посматрајући, коцкање је особина лењих људи.

Има једна јапанска пословица: "Срећа помаже понекад, рад увек!"

Hvala puno što ste se javili.Nisam dobila povratnu informaciju da je neko pisao na već postojeću temu.

Slažem se sa tobom da je kockanje osobina lenjih ljudi.

Kada sam pisala,posle dva dana dolazi sa pričom da mora da mi kaže ,a to je da je u dugu od 150 evra ! 

I da mora da vrati u roku od dva dana,jer posle ide na odmor.

Ovo sam prihvatila veoma tragično,mada 150 evra nije neka cifra,ali što da bacam na nečije hirove.Što ih nisam ja prokockala.

Bila sam užasnuta ali sam mu dala pare,pravo da vam kažem,nekako mi bilo žao tih ljudi koji su mu pozajmili jer znam kako je gadan osećaj kada ti neko duguje novac,a on ti ne vraća.

Da...moram ga ostaviti,tačnije spakovati mu stvari i neka ide iz moje kuće.

Ovo su baš tešeke teme za one koji trpe nekog kockara-propaliteta u kući koji neće ništa da rade,a hoće pare.

Baš sam mu juče rekla,u stvari,kao da sam rekla sama za sebe onako na glas:ne mogu da verujem da čovek koji može jednom rukom da iščupa konju rep,neće ništa da radi.

Ja ne znam zašto je ponižavajuće raditi bilo koji posao,pošten posao...kao da se bežanjem od tog posla krije svoj"statusni simbol" ili siromaštvo....a znam jednog dečka iz moje ulice koji živi sa babom i očuhom i koji neće da radi bilo kakve poslove,a nema ker zašta da ga ujede,pa sam onda i došla do tog zaključka da je poniženje raditi bilo šta,jer se time otkriva siromaštvo ili nemaština.

Mislim da je slučaj  kod mog muža da je on tako navikao da živi:od danas do sutra i na fore i da se bavi manipulacijama samo tako.Ali opet mi nije jasno:kako takav muškarac može nekoga celog života da zavarava ? pa to je prosto nemoguće,ja ne znam ko toliko može biti lud i glup.Pa vala niko.

Juče kad sam dala 4 000 za osnovne kućne potrepštine,komentar je bio-svaka ti čast.To onako motiviše :D možeš ti to i bolje :D

Da....moraću da izbacim parazita,tačnije krpelja.Neću biti ni malo ljubomorna ako se nekoj drugoj uvali u kuću.

Neću da hranim čoveka od 35 godina kome fizički ništa ne fali.

To što je lenj,ja neću da ispaštam.

Hvala puno što ste se javili.

Jako mi se dopada poslovica.To bi trebao da bude natpis nad kladionicama :D