Sign in to follow this  
licki-vuk

Re: "Moj lipi Janezu, pusti me u EU"

Recommended Posts

Mogu samo reci da su Srbii Hrvati se potukli ko ljudi a sa ovima Janezima neznas sta bi u Kupe ili Spade,pokvareni do zla boga,sto bi tek radili da ih ima ko nas drugih-napravili bi Sloveniju do Tokija,a ja sve se mislim kako sagraditi kakvu samoposlugu na granici pa

Neka nam ne daju slovenci, koji ćemo k* u eu, samo me zanima kako će sranader, ako do toga dođe, razriješit tuđmanovu poslanicu po kojoj ze ulazak hrvatske u bilo kakvu zajednicu država mora na referendumu potvrdno izjasnit 2/3 birača, a podrška ulasku je jedva nešto preko 50%.

Nedavna izjava Sanadera:

Mi se sigurno nećemo ponašati prema Srbiji,kad Srbija dođe na red za ulazak u EU,kao što se ponaša Slovenija prema nama.

Na to su Slovenci rekli...to.što mi radimo Vama je ništa što su nama radili Talijani i pogotovo Austrijanci.

Mi se sigurno nećemo ponašati prema Srbiji,kad Srbija dođe na red za ulazak u EU,kao što se ponaša Slovenija prema nama.

Iz toga Sanader konta da ce Hrvatska ipak uci u EU i kao nece praviti probleme Srbiji koja bi kao poslije Hrvatske mogla uci u zajednicu.

Ali kako da Hrvatska dodje u poziciju da se kao punopravan clan EU korektno odnosi prema Srbiji kad sama zbog Slovenije nece ni uci tamo gdje zeli? :)

A ja stvarno ne znam šta smo skrivili tim Hrvatima da nas nebi sprečavali da uđemo u EU. Pa ako nekim slučajem uđu pre sudnjeg dana u EU iskreno se nadam da će zahtevati Vojvodinu kao dotu da Srbija uđe u EU

Jedni misle da su bolji jer imaju viši standard, bolju državu, više plate itd i ne žale da to nabijaju na nos, drugi nemaju plate, nemaju razvijeno školstvo maltene su ko u Afganistanu a misle da su bolji

Ja od Janeza živim jedva par km.,ali mi je kuća ispod brda pa ne vidim njihovu TV.

Inače su ovak OK,kao ljudi,ali im je politika usrana.Ma zapravo ih interesira samo vlastiti probitak.Evo sad su se zakačili sa cijelom EU oko vinjeta.Neće popustiti ma kako ih EU stiskala.

Inače par fora na račun Janeza:

1. Došao Danilo Turk na Ininu benzinsku pa kupio bocu plina.Pita prodavač što će mu,a Danilo odgovori: