Sign in to follow this  
BULIN

Вече зеленграђана

Recommended Posts

Није у складу са темом, само мој задњи одговор узурпаторима, зиону и зеленграђанину.

Рекао, написао и поновићу по ко зна који пут да: док сам ја то овде, што јесам, никада вам неће бити допуштено да крњите углед КФ, посебно зеленграђанац и зион. Ја сам на овоме сајту од самога настанка, то зна и власник овога сајта а вас тада није било нигде. То се односи скоро на све теме. Исти тако власник сајта КФ ми је сам писменим путем (емаилом) понудио вођење подфорума Зеленград, јер је сматрао да сам примеран за то и ја сам прихватио. Е, сада ако власник сајта оцени да су се времена променила и да су дошли неки нови "незадовољнежи" као зион и зеленграђанац онда мирне савести им препуштам уређивачку политику тема Зеленграда. Само да, напоменем: јасно се види колико је ко тема отворио и у њима писао. О зиону и зеленграђанину је штета губити време јер то не никакав начин са моје стране више не заслужују.

Господо, пре него скочите реците "хоп" и однах ће вам бити лакше.

Forum rules - dj-zombi

Svi komentari koji namjerno ili nenamjerno nemaju veze sa temom odredjenog topika bice obrisani bez prethodne najave i upozorenja.

"est brte la"

Kada je u pitanju nepridržavanje tema, pa pobogu ljudu, ne pišemo pismeni iz srpsko-hrvatskog jezika, pa da smo promašili temu.

Na ovim diskusijama, po meni, trebalo bi da piše ko šta hoće, ostali da komentarišu ili da "okalaju".

Pozdrav!

Негде сам већ прочитао да се организује "завичајно вече зеленграђана". Лепо и хвале вредно је то само да се иза тога не крије самозадовољавање властитих мањевредностих комплекса. Када би били толико активни-вредни 12.12.2010. године на мјеснин изборима у Зеленграду онда би ово завичајно вече имало неку тежину. Овако остаје велика мрља и недостатак патриотизма за организаторе ове "феште" што своме Зеленграду нису подарили прву победу на парламетарним изборима од постанка Зеленграда. Једноставно није вас било тамо где требали бити. Занима ме само, што ћете прослављати у име свога завичаја или свога Зеленграда, 26.12.2010. у Батајници.

Сам наслов "завичајно вече зеленграђана" је вређање свих становника Зеленграда и свих оних који су били учесници тих гласања.

Djojina.jpg

Ево још неких зеленградских делија, који пажљиво слушају

народњаке негде далеко од роднога краја.

Ooooooooooo videe......jooos slika Zelengradjana...to su pravi momci Zelengrada sela...

:]] :}\/

Veselja uvek ima....pozzzz ako ima jos koja slika bilo bi dobro da se postavi, to je ljepo vidjeti! :}\/

Picture048.jpg

Доброслав и друштво... нешто им је слаб апетит, ово месо испред њих као да им не мирише.

aaaaaaaaaaa ovo drustvo stvarno nema apetit.... Misura se opasno MRSTI na meso, izgleda da mu nije po volji... nene.gif\" title="ne ne" />

ahahahah...! stvaarnoo...

kod "suknješe" u zelengradu se nikada ovako nešto ne bi desilo, da ovakve delije ne mogu pojesti pijat mesa.

Picture048.jpg

Доброслав и друштво... нешто им је слаб апетит, ово месо испред њих као да им не мирише.

Picture033.jpg

Професор и његов студент Ђојина. Баш их је лепо видети овако заједно на завичајној

вечери, далеко од родног краја.

Има овде један занимљив феномен. Скупило се "одабрано завичајно друштво" у далеком свету и прослављали завичајно вече.

Лепо и хвале вредно што је то тако. Боде у очи, да нико од тих силних патрота којима је завичај светиња негде у туђини, да нису нигде бар до сада поставили неке фотографије са тога "важног" скупа или не дај боже објавили поздравне говоре, које су негде највили у рекламама...

То би можда занимало и наше остале зеленграђане који су се распршили по других континентих земаљске кугле. То говорим из разлога, што већина присутних на том тзв.завичајном скупу редовно долази на теме Зеленграда и све прочитају што је тамо записано. Можда зато и не учествују у тим темамама пошто имају слабу савест до самих себе и и околине у којој се налазе или шире. Они мисле да с тиме што не учествују у дебатама да бојкотоују наш Зеленград: не то није то, већ испадају много смешни ако тако мисле поготово што сам већ рекао долазе на сајт КФ и све од почетка до краја читају "интелектуалне" постове оних што су редовни посетиоци и писци постова.

Gospodine Bulin, ne znam sta *********** ceka sa postavljanjem slika, imam informaciju da je i ona bila na veselju sa svojim foto-aparatom, bilo bi zanimljivo da pogledamo jos nama neke drage ljude koje nismo godinama vidjeli...

за: малог мрава

Ни ја не знам шта чека, ************** са постављањем слика са весеља у Батајници. Кажеш да имаш информацију, да је дотична или дотични ************* била/био тамо онда га то и питај - дрито. Ако га не можеш питати директно постоји и други начин којега можеш искористити а то је: (ПП - приватне поруке)

Gospodine Bulin, ne znam sta *********** ceka sa postavljanjem slika, imam informaciju da je i ona bila na veselju sa svojim foto-aparatom, bilo bi zanimljivo da pogledamo jos nama neke drage ljude koje nismo godinama vidjeli...