Sign in to follow this  
chule80

Размишљања и договарања за Крајинаду 2009-те

Recommended Posts

ako nece biti problem samo bih zamolila Viteza da mi nesto ucini .

napravi jedan amblem u kome ce sve biti isto samo ce boja teritorije

biti u ovoj zlatnoj boji kao sto je pozadina gde pise Krajinada .

htela bih da vidim kako to izgleda i nista drugo .

nemam nista protiv crvene boje, naprotiv . medjutim ovde mi mnogo strci

i nije u skladu sa celim dozivljajem gledajuci amblem .

unapred se izvinjavam na oduzimanju vremena .

Evo Bobi, samo za tebe ;D

19187414.jpg

Mislim da je sad dobro jer se slazu plava i zuta (ovdje zlatna) a promjenio sam i font, stavio sam malo jaci u zlatnoj boji. Probao sam i crvena slova al' nekako ne ide.. ovako je bolje zbog kontrasta. Super ti je predlog. Meni se svidja ovako.

Ne znam Rado šta ti smetaju golubari ali ajde nema veze.

U suštini sva tri su dobri tako da bilo koji da odaberemo je dobar izbor, a golubica za mene ima pravu simboliku i šalje poruku mira i stradanja Krajiškog naroda.

Ma ne smetaju meni golubari ;) nego rekoh ako golub bude u prvom planu, pa prekrije kartu Krajine ljudi će se pitati ko se to okupio :[| To sam mislila da kažem, golubicu kao simbol, kao što već rekoh, podržavam ali se ipak treba znati šta je u prvom planu ... i lepša mi je crvena karta ...

I za sve učesnike u raspravi @->-

Evo Bobi, samo za tebe ;D

19187414.jpg

Mislim da je sad dobro jer se slazu plava i zuta (ovdje zlatna) a promjenio sam i font, stavio sam malo jaci u zlatnoj boji. Probao sam i crvena slova al' nekako ne ide.. ovako je bolje zbog kontrasta. Super ti je predlog. Meni se svidja ovako.

bravo !!

i meni se dopada .

cela slika ima ravnotezu .

drago mi je da se i tebi dopada, jer je tvoj sud bas po meri .

sad neka i drugi pogledaju i kazu . ipak se vecina mora sloziti .

...ajmo dalje.

Ako smo izabrali grb, mozemo preci i na majice za Krajinadu.

Ovdje imam jedan predlog za izgled majica. To je Culetov predlog da bi tako otprilike izgledale.

Prva slika je prednja strana majice koja u sebi sadrzi ovdje usvojeni grb, sa lijeve strane a po sred majice bi isao natpis Krajinada sa sloganom vise od druzenja.

Zatim, druga slika pokazuje ledjnu stranu majice gdje dominira konjanik, Krajisnik (jos cemo ga malo doraditi u nekim detaljima) a iznad njega bi bila adresa ovog sajta - ono sto nas je okupilo.

Eto, toliko za sada a vi dajte svoje misljenje i predloge.

majicakrajinada.jpgmajicakrajinadaledja.jpg

odlicno licki Viteze, samo naprijed :}\/ :]]

Mozda mala sugestija ako smijem, nebi bilo lose malo se poigrati s bojom majice.

Nekako mi bijela podloga djeluje bezivotno a mozda i grijesim, ipak smo mi Krajisnici srpski_smajli_kalas.gif

dosta je svega toga daj nesto zivo da se vidi i osjeti da jos zivimo i da nas nisu istrijebili.

I da se sto prije ta golubica vrati u svoju Krajinu,

Pozdrav

nacelo je dobro... svidja mi se.. bice jos nekih dorada, ali to kada se vratim..

bela majica je najzgodnija za stampu, jer majice koje su u boji, onda biva tesko i skupo za stampanje.. bar je meni tako ranije receno.. ja bih voleo inace da imamo i u jos nekim bojama, kao i dukseve Krajinade.. ali videcemo to jos..

Evo Zeljinog predloga, imamo sad par majica u vise boja. Da vidimo kako bi to izgledalo.

Mogli bi i dukseve napraviti, ali za njih imamo vremena, tek smo izasli iz zime :)

majicacrvena.jpgmajicacrna.jpgmajicaplava.jpgmajicazuta.jpg

Витеже одлично си одрадио мајице, свака част, само можда да овај натпис "више од дружења" буде исте боје као и ово "крајинада"... Посебно ми се некако не уклапа на црвеној мајици онај црни натпис "више од дружења"... Поздрав

crvena majica mi je super.. crnu ne volim kao boju.. ali moze se zameniti za tamno plavu.. a ova svetlo plava previse jeci... ne svidja mi se..

zuta isto slabo..

ovaj natpsi Krajinada vise od druzenja, to cemo malo i korektovati.. mozda nesto drugacije.. videcemo sledece nedelje..

Мислим да не би ваљала тамно плава јер је и грб тамно плави па не би долазио до изражаја...

Нека модератори избришу моја претходна два поста. Још једном се извињавам.

Мени се свиђа црвена мајица, за црну боју нисам... може тамно плава.

Грб ми је одличан. Свака част, све похвале. @->-

Мислим да не би ваљала тамно плава јер је и грб тамно плави па не би долазио до изражаја...

grb se u tom slucaju moze posvetliti

Sto ljudi, sto ćudi, tako je i za majice, svaka boja ima svog "naklonika" ;D !

majicaplava.jpgmajicacrvena.jpg

Meni se svidjaju ovo dvije boje, a može i bijela boja. Mislim da treba maksimum dvije "vrste", jer što je više boja, biće više onih, npr."a zašto meni niste ostavili crvenu ili plavu, a za njega ili nju je bilo, a meni ova crna, koja mi se manje svidja", manje boja, više zadovoljnih :- .

Možda se većina i neće složiti samnom, ali to je moje samo moje mišljenje, što ne znači da sam u pravu :D;D !

Ma pusti ti sta drugi kazu Obrovac, vazno je da se ne zaboravi Krajina i da se do godine

ako Bog da, svi mi Krajisnici okupimo u nasoj Krajini :]] :}\/

Pravilno razmisljanje Obrovac... da verovatno bi bilo tako, svako ce hteti neku svoju boju i sl. fore.. boja ce biti sigurno bela.. a moguce da ce biti i dve boje

prosle godine smo imali 3 koliko se ja secam... bela za Krajinadu, s tim da je bilo crvene i roze, a to je Ljilja sama donela te majice..

majce su skoro gotove, ali sacekacemo jos 10 dana, pa cemo to razjasniti do kraja, i onda idemo u stampu.. Tada ce krenuti i vase rezervacije...

Meni se plava najvise svidja, ali ne tamna - nekako tamna je depresivna....

E jos jedan predlog - da zenske majice budu strukirane - cisto mislim da je prakticnije i da bi se vise nosile jer npr.ja prva nikada ne nosim siroke majice nego po kuci, a bez veze mi je da tu majicu samo po kuci nosim i u izuzetnim prilikama... :), a znam da bi se jos neki ljudi sa mnom slozili ;).

Pozdrav svima :}\/

Licki medo ja bi se sa tobom slozila i jos da je na V izrez ja bi je ondsa nosila svaki dan.. :)

ali bi mi onnda morali nabaviti ih u svim bojama da menjam .. ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this