Sign in to follow this  
uros-o.a.p

BRISANJE SLIKA

Recommended Posts

Neka mi sada administratori i moderatori objasne zasto su obrisane slike srpskih boraca sa ovog sajta?

Da li znate koliko sam vremena potrosio da to sve pronadjem i postavim na sajt?

Ova stranica nosi ime krajina force i kada se na njoj nadju slike boraca koji su bili u srpskoj vojsci nekome to smeta i on si je uzeo za pravo da te slike obrise?

Izgleda da se neki stide tih ljudi!

Taj topic koji sam postavio sa slikama bio je jedan od posecenijih i svi su pisali kako im je drago da mogu da vide i pronadju takve slike na jednom mesto, a onda je dosao neko i to obrisao.

Ja sada pokrecem akciju da se te slike vrate nazad i zamolio bih sve clanove ovog sajta koji su ponosni na svoju vojsku i koji se ne stide svojih boraca a takvih ljudi nije malo na ovom sajtu da mi se prikljuce u akciji i svojim glasom pridonesu vracanju slika na sajt.

Problem je u onim zigovima koji stoje na slici...ne zato sto se nama ovde to ne svidja,vec taj cija je slika moze da kaze da mu krademo forum i slike s njega....

Najbolje bi bilo da stavis link...a one slike koje imas TI bez onih reklama....postavljaj slobodno !

Sto se tice slika sa pecatom o tome sam se dogovorio sa administratorom, rekao je da ce one biti obrisane iz razloga koje si ti naveo i to je u redu, to mogu da razumem ali zasto je obrisao sve slike, i one bez pecata?

momci smirite loptu, slike nisu pobrisane nego samo sklonjene na jedno mjesto gdje ih javnost nemoze vidjeti jer je topic sa slikama flodovao neki hrvatski provokator.

kad uvatim vremena i ocistim topic, bice vracen.

MOLIM nikog da bilo kog od urednika sajta ne proziva o srpstvu, jer samo mi znamo koliko svog vremena, para itd, dajemo za ovo

pojedinci nam eto ovako vracaju ......

hvala vam

:frown

urose..

Ako si licno TI na nekim slikama, onda je OK, ali ako ne poznas ljude onda i neznas li imas njihovo odobrenje za to sta ti radis, onda ... neko drugi ima problema radi toga.

Neka mi sada administratori i moderatori objasne zasto su obrisane slike srpskih boraca sa ovog sajta?

Ja sada pokrecem akciju da se te slike vrate nazad i zamolio bih sve clanove ovog sajta koji su ponosni na svoju vojsku i koji se ne stide svojih boraca a takvih ljudi nije malo na ovom sajtu da mi se prikljuce u akciji i svojim glasom pridonesu vracanju slika na sajt.

Posto je objasnjeno zasto su slike privremeno uklonjene,ja bih sada samo izneo svoje misljenje o tome.

Pitajte se gospodo koliko je nasih boraca na kojekakvim tajnim i javnim spiskovima pod optuzbom da su "ratni zlocinci" i kolika je hajka za sve i jednim dokazom o necijem identitetu.Zar je potrebno da se ovde serviraju na dlanu informacije o tome gde je ko bio?

Niko ne kaze da nismo ponosni na nasu vojsku Krajine,ali sam misljenja da se takve stvari ne trebaju postavljati bar ovde na KF.A to sto si pronasao na nekom drugom sajtu nije ti izgovor da treba i ti da ih sakupljas i postavljas jer sigurno nemas dozvolu ni jednog tog momka da mu postavis sliku.

Postavi prvo svoju i sve svoje podatke,kad si toliko pametan,pa tek tada postavljaj tudje slike bez dozvole pametnjakovicu.

Ma ko da te podrzava.