Sign in to follow this  
dj-zombi

Ovo je Krajina ovo su ljudi! - ZAHVALNICA

Recommended Posts

Da mi je neko pricao nebih vjerovao da ce nas ovoliko ljudi podrzati, nuditi pomoc, pomagati, samoincijativno se javljati i ukljucivati u obnovu foruma, nuditi financijsku pomoc, zajedno s nama proliti i dosta suza ..... jednostavno nebih vjerovao.

U to ime resio sam da otvorim ovaj topic/spomenik svim Vama koji ste bezrezervno osudili ovaj sramni cin brisanja naseg foruma od strane jednog nazalost balavca koji je eto sticajem prilika i srbin, svima vama koji ste osudili taj ludjacki cin i koji ste nesebicno pohrlili da nam pomognete dizem ovaj topic/spomenik kao jednu zahvalnicu u ime moje i citave ekipe moderatora i ostalih saradnika Krajinaforce-a.

Hvala Vam, bez vasih toplih rijeci, bez Vase podrske nevjerujem da bi skupio snage da ponovno krenem.

zahvalnica.jpg

Kao jedan vijecni zapis svim buducim posjetiocima KrajinaForce-a kopiracu ovdje citavi topic sa Serbiancafe-a sa diskusije "Krajina" iz kojeg ce se vidjeti bez ikakvih dodatnih komentara da jos ima Krajine, da jos ima KRAJISNIKA i da jos ima LJUDI.

Od sveg srca vam hvala.

Desavanja na Krajinaforce

dj-zombi - 9. mart 2005. u 03.20 (*.com.au)

Postovani posjetioci,

nakon 5 godina postojanja Krajinaforce-a i nebrojenih napada od strane hrvatskih hakera, bezbrojnih spamovanja i sveg ostalog sto su se sjetili da urade a u nicem nisu uspjeli danas je to uspjelo jednom KRAJISNIKU koji sebe naziva i SRBINOM.

Obrisan je forum Krajinaforce-a. SRBIN ga je obrisao. Ono sto ni najezdama hrvatskih hordi nije polazilo za rukom sve ove godine uspjelo je pukom sreæom jednom balavcu iz okolice Obrovca. Deriste nije ni zapamtilo Krajinu (1987 je godiste) a pobrisao je tolike sate i sate naših sjecanja, zapisa, pjesama, odanih pocasti, dokumentovanih opisa hrvatskih zloèina i sto mi je najzalije obrisao je apel za pomoæ našim pohapsenim krajisnicima koji još uvjek truju u Lepoglavi.

Obrisao je takoðe i prelijepe pjesme od Lipik, obrisao je hroniku zbivanja u Krajini koju je doktor poceo pisati, obrisao je neponovljive Mauzerove anegdote, obrisao je potresna svjedocenja Crnog Vrha, obrisao je skup pripovjetki Srbe Peuljanca ... obrisao je sve, bez duse, obraza i srca.

Srbine nek ti BOG naplati.

Mogao si nepaznjom jednog našeg clana obrisati forum ali ne možeš obrisati nasu pamet, naše iskustvo i volju.

Postovani posjetioci nas forum je pobrisala gnjida koja sebe naziva „tooserbtostrongtooo” ili slièno a inaèe je tzv. autor sajta www.krajinacafe.net -a.

Imao je snage i obraza da pobrise nešto što se moglo nazvati „Krajiski Hilandar”. E pa brate Srbine svaka ti cast, uspio si postici da ostanes zapisan za vijeke vijekova u analima interneta i na svim postenim krajiskim sajtovima kao Brankovic 21 vijeka.

Forum je pobrisan na taj naèin sto je uhakovan nick jedong od naših administratora „wolffocke-a” i na taj naèin je dalmatinski balonja uspio samo da pobrise sadrzaj foruma a nije uspio i nije mogao nanjeti nikakvu drugu stetu cjelokupnom sajtu jer wolffocke nije imao nikakve druge ovlasti na drugim dijelovima sajta.

Backap?

Bio je, nazalost sticajem okolnosti prije mjesec dana kupio sam novi i veci hard drive posto mi je stari bio izgorio i nisam uradio od tad backup foruma, tako da drugim rijecima backupa nema.

Na vama je da se izjasnite dali želite da forum i dalje nastavi s radom i da zazivi kao prije.

O 1991 pa do dana danasnjeg sve sto imam dadoh za Krajinu i ideju o Krajini, bio sam nazivan i izdajnikom i muslimanom i balijom i ko zna šta sve ne bez obzira sto sam i krvario sa nasu zemlju, krvario sam i da bi ovaj balonja mogao mirno spavati 1991-1995, nije me bolilo sto me ustaše i hrvati mrze, najvece boli i udarce zadavali su mi upravo „srbi” evo poput ovoga ovdje balonje. Ovo je prelilo casu, razumijem i sto su nam prodali Krajinu radi nekih visih ciljeva, razumijem i sto smo izbjeglice, sve razumijem ali ne mogu da shvatim zarad kojih je ciljeva ova buva za 3 minuta obrisala ono sto su stotine krajiskih veterana stotinama sati pisali. Ne mogu da shvatim kako je imao snage da pobrise apele za pomoæ nasjoj djeci, kako je imao snage da pobrise apele za pomoæ našim zatvorenima ... ne mogu.

„Braco” sa www.krajinacafe.net svaka vam cast, uspjeli ste ono sto ni ustašama nije poslo za rukom.

Nek vam Bog naplati.

Pozivam sve posjetioce našeg sajta www.krajinaforce.com da ukoliko žele da pripomognu da forum nastavi s radom da se ponovno jave, sve vase registracije su ostale na forumu, ukoliko imate neke od tekstova sa foruma sacuvane, postirajte ih, to sve ako želite da ovaj forum nastavi s radom. jednom mi je neko rekao „zombi nemoj da gasis forum”, ja sam odgovorio „forum mogu da ugase samo srbi”, kao da sam znao šta æe biti.

Takoðe pozivam sve posjetioce nasega sajta da razglase kako mogu i gdje god mogu o ovome šta se desilo na nasem sajtu i ko je to uradio.

Da vidimo dokle æe se ponositi svojim djelom.

Da se svetim? Ne pada mi na pamet, u svojoj karijeri nisam obrisao ništa sto je imalo ikakav srpski predznak pa tako neæu ni ovim „velikim srbima” sto pobrisase ovoliku muku i rad.

PS

Moderatore našeg sajta molim da promjenu lozinke na nickovima, na emailovima kao i tajna pitanja.

Hvala i moderatoru Serbiancafe-a na saradnji i razumjevanju.

Bog, Kralj i Krajina

www.krajinaforce.com

kralj^Ponoci - 9. mart 2005. u 07.35 (*.net.au)

Pomaze bog !!!

Svaka cast „Zombi”pratim rad krajinaforce i imam samo rjeci hvale.Želim vam sretan jubilej tj petogodisnjicu i puno uspeha u zivotu i radu.

Zao mi je što se ime KRAJINA upotrebljava na razne nacine i satanizuje od nekih koji na to nemaju ni najmanje pravo ali opet šta se može takvi smo mi Srbi.Najviše mi smeta chat room #krajina na „ws” od izvesnog tooSERBtooSTRONG..koji nema pojma šta je Krajina...nego ljeci svoje bolesne komplekse pod tim imenom.

Za prave Krajisnike i ljude uvek sam na raspolaganju ako mogu sa bilo èim pomoæi..ali za ove tzv...bolje da zaobidju.

Krajina je bila i ostala koljevka Srpskog i ostalih naroda koji su živili i žive u njoj i ne treba je nazivati „Èetnickom” jer ona to nije ni bila niti æe biti,a oni koji nemaju isto mišljenje ne mora da znaèi da su odmah ustaše.

Svim ljudima dobre volje sve najbolje u zivotu i radu :o)

pozeban pozdrav „Doktoru” u pravu si care vjeruj da te podržavam 100% i zato samo napred

----------------------------------------------------------

kralj^Ponoci - 9. mart 2005. u 07.42 (*.net.au)

Izvini brate Zombi...al moram da te ispravim.Mali je iz Smiljcica i nema veze sa Obrovcom.Obrovcani su krsni Krajisnici bili i ostali..

Napravicemo mi opet bolje i ljepse..samo složno braco

BOG VAS POMOGA

Zuti Brk - 9. mart 2005. u 08.26 (194.149.*)

Ne znam šta da kažem, nisam bio vredan ucesnik Krajinaforce-a, ali ovo je zaista zadnje divljastvo, tu je bila gomila dokumentacije i svega i svaèega... evo da znate da niste samo za sebe pisali, ja nisam niti Krajisnik niti veteran, ali ipak mi je znacilo da sam mogo da svratim na krajinaforce i da procitam poneki clanak...

Tu je bila zaista sjajna arhiva, neka je sram onoga ko je pobrisao! (izgleda je to zaista onaj sljam koji po ceo dan na #krajina irc sobi „srbuje”)

Sve u svemu, da znate da i „spoljasnji” ljudi saosecaju sa vama.

Puno uspeha u buducem radu :)

Molim sve dobronamerne ljude da se sete: „Samo Sloga Srbina Spasava”.

To je sve.

-------------

Složno napred, smelo napred!

Smrt fasizmu, sloboda narodu!

Srpkinja_ - 9. mart 2005. u 08.36 (*.cable.roger)

Ovo je sramota!

Zar to može Srbin da uradi Srbinu!??

Izgleda da može!

Nadam se da su klinci sa krajinacafe.net sreæni!

Ali kako je receno sve to vidi BOG i svakoga æe da stigne bas onako

kako je zasluzio!

Blatite samo ime Krajine!

Sramota...velika sramota!!

kralj^Ponoci - 9. mart 2005. u 09.03 (*.net.au)

„Braco moja sokolovi sivi sve u meni i dan danas živi

Krajina je moja vjecna rana

vraticu se jednom tamo”

Braci i Sestre...zar se nema ni malo postovanja za starije za hrabre Krajisnike sto polozise zivote na oltar otadzbine za ranjenika koji napojise Krajinu sa krvi za neko bolje sutra.Ako ne možeš pomoæi nemoj ni da smetas i samim tim si puno uèinio.

Brate Zombi u svako doba ako sam od pomoæi tu sam,samo kaži...Moramo obnoviti unisteno i bolje napraviti,dugujemo to našim precima i nasoj djeci koja treba da znaju odakle su im korjeni.Nisu Krajisnici krivi za sudbinu koja ih je zadesila i sto su morali da napuste svoja ognjista,ali nema ga na svjetu ko je može otrgnuti od nas i iz naših srca.

Pozdrav svima bez obzira na naciju i vjeru i želim sve najbolje u zivotu.

Bog gleda,Bog sve vidi,svi æemo njemu na istinu...

White-Wolf - 9. mart 2005. u 09.29 (80.74.*)

Pozdrav svim dobronamernim ljudima na ovom sajtu...

Nisam krajisnik imam dalji rod iz krajine..ali ne bitno sada.

Mislim da je ovo stvarno za ne verovati.

Retko sam dolazio na ovaj sajt ali ovo je zadnji stadijum imbecilnosti.

I ja sam dolazio na taj kanal na irc-u #krajina i uvideo sam da je decko u svom nekom svetu bog zna gde...

U svakom sluèaju osuðujem ovo.

I nadam se da æete napraviti još bolji još jaèi i još stabilniji sajt i forum gde niko ziv od tih nazovi „Hakera” neæe moæi pristupiti.

Da znate samo tu sam za vas i biæu tu za vas ako treba nešto da se pomogne nacicete me na serbiancafe.ws irc.

Pozdrav svima uz poruku

SAMO SLOGA SRBINA SPASAVA..

BOG PRASTA ALI MI NE!!!!!!!!!!!!!!

Nick Cave - 9. mart 2005. u 09.33 (212.5.*)

Velika je sramota to što se dogodilo.

I taj TooSrbinTooStrong i Baja sa benkovaccafe.cjb.net-a su primjer nevjerovatnog primitivizma.

Da sramota bude još veca,obojica su iz benkovacke opstine.

SrboPeuljanac (Sanjar) - 9. mart 2005. u 09.41 (registrovani èlan)

Bas mi je zao...

Ma, napisacemo sve ponovo, Zombi, ništa ne brini, uz tebe smo svi !

Bog vas cuvao...

OtRoVnA-bec3 - 9. mart 2005. u 10.18 (*.surfer.at)

Pomaze Bog Braco srbi i Sestre srpkinje sluèajno sam dosla do ovih informacija pametan covek znanje oko kompjutera iskoristi pametno daje taj balavac malo mozga imao kao sto nije pa svoje „sposobnosti” iskoristio da pomogne srpskom sajtu srpskom forumu pa da budu svi ponosni na njega ovo je zalosno al još zalosnije je sto on nije jedini mnogo je takvih balavaca koji su valjda nastali od nazovi srba naucili nešto malo i izivljavaju se nad neduznima po netu ali ono sto je za mene apsurdno i ne razumljivo nazivati sebe velikosrbinom a unistavati toliko toga znaèajnog istorijskog i plemenitog za srpski narod ... mislim uzas moja zelja je od srca da se forum vrati napravi jaèi i bolji a ovakve gnjide da se uniste kolko je god moguæe Srbi su izdrzali mnogo pregrmeli preziveli opstali pa i ovo æe ipak nam ništa ne mogu !!! NEKA CUVA BOG U SVAKOM TRENU SRBINA SVOG !!!SAMO SLOGA SRBINA SPASAVA !!!

zelengrad (lovac) - 9. mart 2005. u 10.41 (registrovani èlan)

Osuðujem ovo sto je ovaj mali napravio, mislim da ni sam nije svestan kakvo je zlo uèinio. Neciji dugogodisnji trud i rad /a još svoga roda i naroda/, unistiti to je stvarno sramota.

Još mi je zalije sto okalja obraz postenih Krajisnika sa podrucija Dalmacije a pogotovo onih koji polozise svoje zivote u nasu Krajinu.

Sada je kasno za kukanje, treba krenuti iznova napraviti još bolji i lepsi sajt i zastititi se od ovakvih BENA.

Pozdrav za sve Krajisnike a ovom prilikom posebno za Licane-LPS.

Kordunasica_ - 9. mart 2005. u 10.47 (*.cable.roger)

Tuzno,jako tuzno!

Pa ljudi niste ni svjesni šta je tamo sve obrisano!!

Sva nasa proslost,nasa tuga,jad a tako i sreæa i uspomene unisteno je zbog nedoraslih klinaca koji se nadaju da æe im ovo dici „nivo”

E heroju unistio si i zadnji ponos sto si imao a svoj forum krajinacafe.net možeš slobodno da zakljucas jer iko ko ide tamo izdjanik je našeg Krajiskog naroda!

dj-zombi - 9. mart 2005. u 10.48 (*.com.au)

2:38 ujutro, bio sam na chatu, konsultovao se i objašnjavao moderatorima i clanovima šta se desilo i šta se desava, na kraju sam ih slagao da idem spavati samo da bih mogao nastaviti s radom i evo navratih sad ovdje i izvabiste mi suze na umorne oci.

Hvala vam na podrsci i razumijevanju.

Nakon 6 sati provedenih ispred kompa i napokon uspostavljenog kontakta sa kompanijom na kojoj se hostovao server ustanovilo se sljedece, balonja je usao u forum onao kako sam veæ opisao i unistio ga, unistio vise od 10 000 topica. Nek mu bude na govnasti obraz jer on drugoga nema. Objasnjeno mi je da æe se svi IP brojevi preko kojih je forum brisan biti predani nadleznim organima u USA pa nek se oni obracunavaju s njim.

Na savjet administratora hosting kompanije odlucio sam da pobrisem svu databazu foruma iz sigurnosnih razloga (jer je balonja možda ostavio neku minu) a nadam se da æe novi forum uz vasu pomoæ ponovno dostici svojih 700 i nešto registrovanih clanova i preko 10 000 sjajnih topica.

Svojim ludjackim cinom mogao je pobrisati forum ali ne moze pobrisati VAS i vasu volju, znanje iskustva i sjecanja na RSK.

Krajinaforce i dalje tu za vas i zbog vas

www.krajinaforce.com

www.krajinaforce.cjb.net

Mico Krajisnik - 9. mart 2005. u 11.03 (*.wanadoo.nl)

Evo brate moj èitam šta se desilo i stvarno ne znam šta bi rekao.

Stvarno idiotski,to samo jedan idiot može da uradi.

A tebi brate Zombi da porucim,ne sikiraj se.

Dajem ti moju podrsku,jer sam cesce puta dolazio na sajt koji je imao fantasticne informacije i znam da æemo da uradimo još bolji jer taki smo mi Krajisnici krsni.

Evo ti stize puna podrska od Krajisnika sa Grmeca i Kozare.

Neka ste mi živi i zdravi braco Krajiska ma dje godj bili.

Mico Krajisnik.

ruckoX - 9. mart 2005. u 11.47 (*.aol.com)

Otisao sam tamo i vidio tko je to uradio, jedan 'balavander', za jaja bi ga objesio...šta nam uradi.

Dj-zombi, nemoj se predavati, imaš podrsku sviju nas.

Biljane_Gornje - 9. mart 2005. u 13.52 (*.versatel.nl)

velika sramota!!! ne mogu da smislim da je on to uradio...bila sam i na njegovom sajtu i pisala.. al ovo??? strasno!!! nemam rjeci..

p.s : to što je on iz smilcica to nema nikakve veze sa tim kordunasu znaš, nismo mi svi isti..ima i pravi krajisnika iz smilcica

veliki pozdrav svim krajisnicima

KrAj|sKiNJa - 9. mart 2005. u 14.07 (*.limmared.com)

Da je hrvat uradio nebi mi bilo krivo rekla bih „mrze nas od davnina”

Da je musliman uradio rekla bih „zagrizeni su,vole samo svoje”

Ali da je nash KRAJISNIK to uradio to ne mogu da SHVATIM

Krajinaforce je bila oduvek najveci SRPSKI sajt i tako æe da ostane

Ovo sto je decko uradio to se neæe zaboraviti

Bilo kako bilo, stranica æe stati na noge OPET,može opet da se nadje neka frajercina i da se IGRA al i dalje æe ostati jedna KRAJINA

Bog-Kralj-Krajina

~*~VUK~*~ - 9. mart 2005. u 14.12 (*.proxad.net)

---Dajder ga vamo babine mu opanke,

da mu tur isprasim!!!

Dal'se zna dje mu ono kuca bi???

Rijesiti po kratkom postupku!!!

Biljane_Gornje - 9. mart 2005. u 14.13 (*.versatel.nl)

izvini greška... nije trebalo biti kordunasu nego kralj_ponoci

pozdravvv zbogom

ISTINA JE SAMO JEDNA - 9. mart 2005. u 14.25 (*.tele-markelj.si)

O S U D J U J E N !

Poštovani gospodine Dj-Zombi,

Uèestvovao sam na vašem sajtu, pisao a ne vrjedjao, nikoga

i nikada. Oznaèili ste me kao okorjelog „Ustašu”, provokatora.

Èak je bilo i takvih koji su me htjeli i klati. Svima, sve

opraštam. To što sam tada pisao, mislio mislim i danas.

Banirali ste me. Mislio sam, dobro to je vaše pravo.

Nisam vam zamjerio, nisam ljut ni na koga, takoðe nikoga

ne mrzim zbog toga.

Ovo, što se je sada dogodilo: OSUðUJEM. Tu nema rijeèi

opravdanja. Veliko, jedno veliko zlo je naneseno jednom

narodu, koji je ostao bez svoje domovine svoga zavièaja

svojega grada, sela... narodu koji ima i ponos i dosto-

janstvo.

Želim vam,da što prije uspostavite normalno stanje i da

održite zdravlje u normalnim okvirima.

Vjerujem, da æe te uspjeti.

Bukovica je moj zavièaj.

ISTINA JE SAMO JEDNA - 9. mart 2005. u 14.32 (*.tele-markelj.si)

Izvinjavam se svima zbog nepravilno napisane rijeèi:

„OSUDJUJEN” Pravilno je: „ O S U D J U J E M”

Mod-ove-Disk - 9. mart 2005. u 14.40 (registrovani èlan)

Izuzetno mi je zao što se dogodilo to što jeste i jako mi je teško povjerovati da je to uradio nas covjek.

Zaista tuzno i pretuzno.

Molio bih vas, dragi moji Krajisnici za jedno :

Suzdržavajte se od davanja bilo kakvih liènih podataka, postujte pravila SC -a , jer ne želimo da dodje do još veæih komplikacija od ovih koje postoje sada.

Nemojte se prepucavati i svadjati, Hrvati, ako se veæ osjecate prozvanim da nešto kazete u vezi ovoga, uèinite to na pristojan i kulturan naèin, inaèe æe poruke biti obrisane.

Brate Zombi i ostali sa Krajinaforca, nemojte tugovati, mada je teško, nemojte teske rijeci upotrebljavati, nadjite oprosta u sebi.

Prolazili smo i kroz gore pa nas ništa nije unistilo.

Svako dobro.

DalmatinacXtreme - 9. mart 2005. u 14.42 (*.ameritech.net)

Sramota-šta drugo reci,

porjeklo mi je iz Benkovca,uvjek sam bio ponosan na nas srpski

narod,ne djelim srbe po regijama ili državama iz kojih dolaze,

jednom rjecju volim sve sto je naše-srpsko.Zao mi je sto ima

srba sliènih njemu,diverzanata koji se bore protiv sopstvenog

naroda,onih koji misle da su iznad svih ostalih.Ne znam šta je

pozadina ovog sramnog cina,ni razlog iz kojeg je on to uradio,

ali šta god da bilo on ovim napadom nije napao pojedinca,napao

je sve one koji su sebe nesebièno dali,one koji su u ovaj

sajt uzidali dio svog bica i sjecanje na ono najsvetije-Krajinu.

I njegov sajt je bio hakiran,ja sam tamo odlazio i znam da je

neko unistio i njegov sajt,da li je to rivalstvo i borba za

dokazivanjem-ne znam,ali ako jeste razmislite svi,krivica je

negdje u sredini,ko god to da radi nije u pravu i bori se

protiv sopstvenog naroda.

Za spas srpstva!!!

kralj^Ponoci - 9. mart 2005. u 15.14 (*.net.au)

Biljane_Gornje - 9. mart 2005. u 14.13 (*.versatel.nl)

izvini greška... nije trebalo biti kordunasu nego kralj_ponoci

pozdravvv zbogom

Draga,samo sam ispravio grešku, da niej od Obrovca jer Smiljcic je kod Zadra tj pripada Benkovackoj opstini,niko nije reka da ima veze odakle je,niti da smo svi isti.Nedao Bog.

Bio sam i na tvom sajt i ima samo rijeci hvale i za tvoj rad.

Dragi moji i nasi...nemojmo ostati samo na rjecima i „tapkanju po ramenu” ajmo braco ajmo složno bar jedaput ovaj put,ajde da pomognemo da krajinaforce bude sto je bila i svakim danom bolja i bolja...

Lipik - 9. mart 2005. u 15.46 (*.surfer.at)

Duboko se zahvaljujem svima na rijecima podrske, na razumjevanju...

Ja sam inaèe Lipik, jedna od moderatora na KrajinaForce-u.

Ne mogu vam opisati koliko me ovo pogodilo... U KrajinaForce mnogi su ljudi ulozili puno truda, o Zombiju koji se veæ 5 godina brine za nasu stranicu i da ne govorimo... Neshvatljivo je da neko može bez griznje savjesti za nekoliko minuta obrisati sve sto su mnogi drugi tako dugo stvarali.

Na KrajinaForce-u smo prije svega pokusali stvoriti mjesto gdje nas narod može dobiti informacije o zaista vaznim stvarima, egzistencijalnim... Kako to nekome jednostavno može biti svejedno? Ne razumijem... :-(

Ja sam KF pronasla kada mi je bilo veoma teško, kada sam mislila da æe me tuga i nostalgija za nasom zemljom unistiti, a ljudi na toj stranici strasno su mi pomogli. Kakvu sam tamo podrsku dobila, to se ne zaboravlja. To su ljudi na koje zaista mogu da se oslonim, iako je to net, iako to nekima zvuci neshvatljivo...

Zato još jednom hvala svima vama na podrsci, nama KrajinaForce zaista puno znaci i mi æemo forum obnoviti ali steta je ipak velika. Neke stvari jednostavno nepovratno su izgubljene.

Hrvatima koji pišu ovdje mogu samo da reæi da je to SRPSKA, KRAJISKA, stranica. Ako je neko na KF-u pisao protiv Srpstva i Krajine ništa drugo nije mogao ocekivati nego da bude banovan. Nama nije ostalo mnogo, nasa zemlja je okupirana, u našim kucama (AKO su èitave) žive neki drugi ljudi, našim ulicama mi više ne hodamo, izgubili smo ognjista, izgubili smo djedovinu, izgubili smo naše najmilije... KrajinaForce èini djelicak slobodnog krajiskog neba koje mi ne damo, ni u ime slobode govora.

Puno vas pozdravljam i molim da se pridržavate pravila Serbiancafe-a kojem se takoðe puno zahvaljujem na podrsci. Nama nije namjera da blatimo i klevecemo i time kaljamo nas obraz.

Braco i sestre, za neko vrijeme sve ovo æe biti samo ruzno sjecanje, pokazimo da smo jaèi i bolji i svjetliji od... Od svih.

A mladom odgovornom gospodinu porucujem: zar te nije sramota? Sramota zbog naše brace koji trunu u hrvatskim zatvorima a ciji si ti apel za pomoæ tako bezdusno obrisao...

matora (suki) - 9. mart 2005. u 17.48 (registrovani èlan)

ovo je Bogu za plakati,sramota,da se Brankovici ne mogu istrebiti

DJ,zao mi je,jedan balavnder je unistio deo istorije da bi se pokazao maher.

pileci mozak-to mu je ime

sibir' - 9. mart 2005. u 19.19 (*.com.au)

Nisam puno zalazio na krajina force forum ali uvek sam ga smatrao najvecim krajiskim sajtom u egzilu gde su se mogle nadji mnoge informacije o Krajini i svemu što se tièe nje.

Ekipi krajina force dajem punu podrsku napravicete vi to još bolje nego sto je bilo samo napred ne dajte da vas ista pobedi glavu gore i u nove pobede jer KRAJINA ZIVI U NAMA.

A ovaj junak nije dorasto Brankovicu,(Brankovic nije izdao srbe na Kosovu bar ne onako kako se to peva po epskim pesmama istorija je ipak malo drugacija no o tome neki drugi put).

Nazalost to su naše mlade generacije zao mi je kad sve to vidim

ponavljam sebi biæe bolje biæe bolje i onda kad èujem i vidim šta ovi dziberi koji ne znaju ni bale da obrisu rade znam da je to sve iluzija al šta da se radi takva su vremena dosla.

S NADOM U BOLJE SUTRA

_dinarac - 9. mart 2005. u 19.41 (*.tm.fr)

Evo èitam i ne mogu da verujem, da zadnju iskru patriotizma tako gnjusno izbrisemo.Taj doticni nezna da je izbrisao deo svoje historije i kulture,evo sudbina nas se rasterala po svetu i povukla nas na ove virtuelne talase,pa sad i ovo da nam uniste i to još od srbina.

BOze svasta!!!

krajinaforce se oduvek zalagala za prava izbeglica i prava boraca!

meni je srce na mestu,kad znam da ima neko da dezura na net-u i obavestava sve novosti i vezi povratnika,bilo da se radi o penzijama ili obnove kuca...itd!!!

ništa mi milije nema kad mi stigne e_mail od krajine force da mi obavesti o novim temama i novim dogadjajima i hrvatskoj!!!!

pa zar na necijoj tugi i stradanju da dokazujes svoje umece!!

ne moze ti bog dati dobro! samo da znaš!!!

umesto da ponudis usluge i pomognes izgradnji ti još unistavas!!

Ovo pišem u prvom licu jednine jer sigurno znam da æe ta baraba doæi citati ovo!!!!

znam da je Zombi imao problema s hakerima i èak s vladom hrvatske toliko im je bio trnu u oku (Krajinaforce)! èak mu nudili i novac da otkupe sajt!!!

i tako jedan dripac koji nezna ni nos obrisati,obrise neciju proslost...

toliki narod izginuo i proteran i niko ništa,zanemele sve informativne kuce kao da su to želeli,i pored tolikog zida tisine ispliva jedan sajt koji želi da istrgne iz zaborava hrabrost i borbu jednog naroda, pa zar i to malo svetla da ugasimo!!!!!

ne znam vise šta da kažem!!

dj_zombi ako treba kakva pomoæ tu sam !!!

imaš punu podrsku od Dinarca (webmastera vrlike)!!! sredicemo to još bolje nego sto je bilo!!!!

Mod-ove-Disk - 9. mart 2005. u 19.57 (registrovani èlan)

Ljudi, ne može ovako.

Svi smo ogorceni i svima nam je zao, ali bih vas opet molio da postujete pravila Serbian Cafe - a.

Znaci, bez liènih podataka, bez psovki, bez vredjanja, bez prijetnji smrcu.

Takve poruke æe biti obrisane.

Molim vas ljudi, pokazite da ste Krajisnici u pravom smislu te rijeci !!!

Svako dobro.

LACOSTE - 9. mart 2005. u 20.28 (*.ptt.yu)

tragicno za to je kriv taj mali kopilan koji sebe naziva TooSerb too Strong ali mu zapravo to nije pravi NIk!On je sin bivšeg zenge kako smo uspeli saznati ja i moji prijatelji!!!i to je svesno uèinio olos jedan hrvatski!

a vama braco sa krajina force želim da se vratite na puteve stare slave

noz, zica - 9. mart 2005. u 20.37 (*.sdnet.net)

Njemu je isto oboren forum pre nekoliko dana od strane mog poznanika iz Beograda. Imao je sreæu da je na vreme prebacio podatke na kompjuter.

Šta da vam kažem. Radite backup malo cesce, nemojte se opustati, jer ovi PhPbb forumu imaju toliko rupa, da svako dete, uz malo bolje poznavanje kompjutera, može na njima radite šta mu padne na pamet.

Osuðujem ovo!!

dj-zombi - 9. mart 2005. u 22.07 (*.com.au)

još jednom hvala svima na podrsci

ponavljam forum nije imao rupa, forum nije uhakovan, nièiji komp nije uhakovan ili bilo šta slièno, forum je pobrisan zahvaljujuci tome sto je balonja skontao pass jednog od admina na forumu kao sto sam veæ opisao u topicu - to je sve.

Ostrozinjanin (Student) - 9. mart 2005. u 22.41 (registrovani èlan)

Evo potrosi dosta vremena citajuci temu ove diskusije, i vase odgovore. I stvarno nemam šta da kažem nego ovo je stvarno bruka naših ljudi što se dogodilo, taj nije zasluzio nego da ide na streljanje, tako nešto da unisti. Kada bi neko sa strane dosao i citao ovo, ili ako bi kanadjani znali da èitaju nas jezik, pa kad bi procitali ovo oni ovako jadni bi skontali da mi nismo normalan narod.

stvarno nemam šta da kažem...

ali verujem da ste ovo èuli...

SRBI SU NAJGORA NACIJA NA SVJETU, i svi nas mrze, nema jedne države na ovom svjetu da nas voli, bas zbog ovakvih gluposti, kada mi ne možemo jedni izmeðu drugih normalno, kako bi onda mogli sa ostalima.

Samo se nadam da nasa djeca 20 godina od sad budu bolja od nas sada i da se slazu sami izmeðu sebe, nego da neprave ovakve gluposti..

Pozdrav svima Krajisnicima, i DJ-Zombi imaj nasu podrsku, napravice se sajt i još bolji nego kakav je bio...

ZIVI BILI KRAJISNICI MILI...

dj-zombi - 9. mart 2005. u 23.37 (*.com.au)

da ne bude zabubune, sajt je tu, netaknut, pobrisan je forum od sajta

onako usput - 10. mart 2005. u 00.40 (69.158.*)

Citajuci ostale diskutante ne bih ništa da dodajem ili oduzmem.

Moje pitanje se postavlja DISKUTANTIMA,koji su roditelji,starija

braca,sestre ili rodjaci.

Cemu služe *kutije* koje su im roditelji kupili?

Vjerojatno teskim radom,Boze moj,za skolu,*za zadace* i slièno.

Chinu koji je „nadobudni klinac” uradio trebalo je vreme,zar ne?

Dakle,roðeni moji...STO VASI MLADI RADE NA KOMPU SATIMA?

Zapitajte se,i ponekad zvirnite,bar Vi koji se razumijete u „kutije”

šta to djecica rade ;)

Ne bi bilo s goreg :)

Ocigledno.

Aj` sto i *hakuju* šta treba i ne treba,mogu da natrce i na opozit sex

orjentaciju pa je malo veca steta.

Forumi se obnove,ali ovo drugo je malo veci problem.

Mogu tako NADOBUDNI da natrce i na...gore.

Pitanje roditeljima/posebno ocu tog momcica (za mene momcica),

zašto mu SINCINA sjedi SATIMA pred *kutijom*?

Kazete „87 godiste?

Znaci 17,blizu 18 moguæe.

Za`boga ljudi...

Neka je ziv i zdrav,sve tako blesaF,ali...aliiiiiiiiiiiiiii

Nije problem u brisanju foruma,diskusija na istom forumu,veæ problem

”NAšE OMLADINE„

ljubi ih majka

(nije pedagoski)

(odrala bi` ga sve tako VELIKOG,da nešto slièno uradi,a racunalo bi gledao na slici SAMO,k`o razumije shvatice)

Sve tako VELIKI,ljubi ga majka.

na brzinu - 10. mart 2005. u 01.39 (1costaricalink.com)

Ja bih mu pisao roditeljima, papirnato pismo, upravo ovo šta piše u prvom postu i zahtevao bih od njih da svoje vidjenje stanja napisu na ovom forumu. Mislim da bi mu ocev prezir bila najveca kazna.

BrankaBG - 10. mart 2005. u 02.56 (registrovani èlan)

zaista je uzasno to što se dogodilo i ne znam šta bi još dodala na ovu temu jer sve ste veæ rekli nadam se da æe uskro oziveti novi forum i da æe se ubrzo sve vratiti na neki svoj tok pozdrav svim ljudima dobre volje :o)

gaucho - 10. mart 2005. u 04.41 (*.net.au)

Ljudi,ovo je bez presedana,bez komentara...Zombi,nemoj oèajavati,novi sajt æe biti lepsi i bolji od prethodnog.Pozdrav svima Krajisnicima,i da se rodna gruda nikad ne zaboravi.

Pa evo... - 10. mart 2005. u 04.44 (*.bluewin.ch)

...da ne bude sve uzalud. Ovo je na zalost sad i reklama i radanje velikih i novih simpatija za vas forum. Ja naprimjer do sada tamo nikad nisam serfovala ali da znate da sad uprkos „dripcu” (sto no kod nas vele)odsad hoæu. Da kažemo; sreæa u nesreci neka bude i nek nas to još vise poveze!

dj-zombi - 10. mart 2005. u 05.20 (*.com.au)

za sve ljude dobre volje, nas forum opet radi

www.krajinaforce.com

ili direktno na forum

www.krajinaforce.com/forum

Opet se zahvaljujem svima vama na vasim postovima koji su puni iskrenosti saosjecanja, drago mi je da u njima nema otvorene mrznje prema tom balonji, jer ne treba ga mrziti, treba ga zaliti, ja ga zalim i nadam se da æe jednog dana shvatiti šta je uradio.

Vasi postovi dali su mi snage da do 4 ujutro popravljam poruseno pa opet od 11 ujutro da nastavim evo do 8 navece.

Hvala vam.

Hvala i moderatorima SC-a na razumijevanju.

Србија - 10. mart 2005. u 06.48 (*.verat.net)

Поздрав свима и само истрајте у овом пројекту који већ годинама окупља све нас којима је Крајина у срцу.

jedna_mala_petrinjka - 10. mart 2005. u 08.56 (*.blic.net)

Zaista je strasno to što je uradio idiot.

Od toliko zanimljivih stvari,kojima može da se bavi u njegovim-mojim godinama (17-18) on je nasao da se pravi „važan” i da obrise neèiji rad stvaran godinama.Ali verujem da ima dobrog naroda cije srce još uvek kuca samo Krajinu,i koji æe nadam se pomoæi da se obnovi bar deo onog unistenog.

Veliki pozdrav svima!

Nick Cave - 10. mart 2005. u 09.22 (212.5.*)

'Mali je gluplji nego sto sam mislio!'

'To nije dete,to je kreten!'

Krajina zauvek - 10. mart 2005. u 17.33 (*.com.au)

Prvo, SRBI SU NAJBOLJI NAROD i za sve koji misle drugacije neka se preispitaju o tome koliko su oni Srbi. Jeste tu i tamo pojavi se po neko ko nije prava slika Srbina ali to je neminovno da bi ostali shvatili koliko vrede. Sad kad smo razresili dileme nekih „Srba” da izrazim moje zaljenje zbog sbog obrisanog foruma krajinaforce.

Pitanje za postavljaca topika: Zašto se osoba pod nikom toostrongtooserb pojavljuje na prvoj strani kao i na forumu se predstavlja kao administrator? Mislim da doticni nik treba preispitati posto pokazuje osobine koje nisu svojstvene Srbima.

Pozdrav

Srpkinja

Da se ne zaboravi i naša istorija...

Mnogi ovo ne znaju i nisu pročitali pa evo da bude vidljivo i da se zna!

Mnogi ne prave razliku imeđu našeg sajta KRAJINAFORCE.COM

i KRAJINACAFE.NET

Sad bi mnogi trebali znati kad ovo pročitaju.

Zivjeli braco moja Krajisnici!Izdao je Milosevic Krajinu a Tadic na rate Kosovo pa sad i Republiku Srpsku,ali nije to cudo mi Srbi smo uvek kao i za vijeme SFRJ okretali jedan drugom ledza samo sto sada dobijamo i noz.U Srbiji nisu ljudi gubili imanje Familiju djecu za vrijeme rata kao kod nas masovno,pa veli sve dok mi je daleko od kuce daleko mi i od uma.Samo se sjecam sta mi je prija Srbijanka rekla kad je pala Krajina kaze strah je da te izbjeglice im nebi mozda zauzeli kuce posto su prazne jer mi zivimo u Svajcarskoj.Isto tako kad mi je Sestra iz Republike Srpske otisla za Srbiju pa onda ovamo u Svicu za vrijeme rata.Dok je bila u Beogradu kaze gledali su je kad im je rekla odakle je kao da je drzavni neprijatelj broj 1 ,HVALA BOGU nisu svi isti ali mi smo ipak daleko od Srbije pa nema veze sta se desava sa nama mi im samo stojimo na putu ka evropi i njihovom boljem zivotu pa se moramo sloziti sa neprijateljom(ustasama-mudzama) na nasu stetu.ZALOSNA SMO MI PRICA SRBI!Ali ja volim moju bracu Krajisnike kao isto srbe sa naseg Kosova ista nas sudbina prati i ja nezivim vise u mom rodnom kraju i znam kako dusa boli kad vidis samo temelj rodne kuce i zapusteno dvoriste....

Ziveli braco moja Krajisnici!!!

MladenSarajlija