Sign in to follow this  
istina..

Čedomir Jovanović

Recommended Posts

Šta mislite o ovom čoveku i njegovoj stranci?

Član sam njegove stranke i prilično me frustrira kada nas neko naziva izdajnicima.

Dakle, neka ovo bude argumentovana rasprava.

Kakvo je vaše mišljenje o LDP-u i o Čedi?

nije cak ni prvorazredni vec drugorazredni poltron i potrosac raznih americko-albansko-evropskih fondova. sve sto govori "nije rekao on", to je i ludom jasno, a gledajuci ga na hrtu "nedeljom u dva" pravilno zakljucih da marginalac ide u smjeru jos vece marginalizacije. zar je drugacije?

Otprilike je kao Kvisling ,jedina razlika je sto se Kvisling zalagao za Hitlera dakle protiv svoje zemlje, dok se Cedo zalaze za Albance,Amerikance ,u stvari za sve osim za Pravoslavlje i Srpstvo ,utoj istoj Americi on bi lezao u zatvoru zbog veleizdaje ,u Americi ko se deklarisao kao Komunist bio je zakonski sankcionisan.

* Marginalac *.. nisam siguran, nesme mu niko nista..ili nece, enormno bogat bez radnog staza, poreskog opterecenja, inace veciti dezurni *jezicak na vagi*prilikom izbora. Poceo je kao dobrovoljac SRS u Vukovaru, medjutim radikali ga valjda provalili...ali, kao da *saradnja* sa vlascu janjeva...dok ne podvikne neki Americki ili Angleski ambasador...novi *drustveno politicki uslovi*, ne dozvoljavaju da *Tata bude na sluzbenom putu*...i bude prevaspitan u Ptrovoj rupi. :-:-:-:-:-

Član sam njegove stranke i prilično me frustrira kada nas neko naziva izdajnicima.

Матерети,немаш паметнијег посла?А и надимак ти стоји уз његову странку.

Ја сам се заиста увјек питао ко има толико снаге да буде у тој странци,па ме интересује ако можеш рећи који је твој разлог?

А лично мислим све најгоре,о њему наравно, а странка је ионако само он!Све што су рекли Милан47 и Каубој Џими потписујем и дижем на куб још.

Navodno si clan njegove stranke, i u isto vreme posecujes srpske sajtove, sto je naravno dozvoljeno, ali nespojivo sa ispiranjem mozga, i opstom antisrpskom histerijom, koju redovno sprovode malobrojni nesrecni clanovi udruzenja ldp.

Naravno, za sad nekaznjeno, moze im se, ali to nece trajati do veka...

Za takvo antidrzavno, antinarodno i antinacionalno delovanje u ozbiljnim drzavama, (sto danasnja Srbija svakako nije), se ide u dozivotni zatvor, ili u progonstvo, uz trajno oduzimanje imovine i drzavljanstva...

Prvo / po opredelenju sam radikal - ali gledajući Čedu kako se ponaša mogu reći da je PRINCIPIJELNIJI i DOSLJEDNIJI od većine srpskog političkog spektra.

Da jedna stvar bude jasna - NI U ČEMU SE NE SLAŽEM SA NJIM, ali za sve ovdje prisutne kritičare čovjeka koji je ovdje otvorio temu (uzgred budi rečeno - mislim da NEMATE POJMA o sadašnjoj srpskoj političkoj sceni!) jedno jednostavno pitanje:

-Da nije Boris Tadić - čestitiji od Čede?

-Ili možda svježe umiveni i ofarbani Toma i Vučić?

Ajde, da se ne lažemo - Čeda jeste ČESTITIJI i DOSLJEDNIJI OD NJIH.

Prvo / po opredelenju sam radikal - ali gledajući Čedu kako se ponaša mogu reći da je PRINCIPIJELNIJI i DOSLJEDNIJI od većine srpskog političkog spektra.

Da jedna stvar bude jasna - NI U ČEMU SE NE SLAŽEM SA NJIM, ali za sve ovdje prisutne kritičare čovjeka koji je ovdje otvorio temu (uzgred budi rečeno - mislim da NEMATE POJMA o sadašnjoj srpskoj političkoj sceni!) jedno jednostavno pitanje:

nek' ti imash pojma, uzgred, ko je ovde rekao da su tadic, vucic & co. and others cestiti? nego, eto, mi nemamo pojma a kadija i tuzi i sudi nene.gif\" title="ne ne" />

ne mogu ti pomoci sa tvojim frustracijama, ja za takve nemam drugi naziv sam izdajnik

A ti imas pojma, - radikal pa jos pritajeni simpatizer cestitog Cede...

Ko si ti da drugima govoris da nemaju pojma? Osim sto sam nista ne znas, ne znas cak ni ko zna...

A i nik ti je pravi ldpeovski - Krajina do Tokija, nema sta to je cedistima na dusi, ( mozda kao rak rana)...

Tema je cedomir j :- .., eto cak ni to nisi skontao, pa pominjes druge politicare... nene.gif\" title="ne ne" />

srpski_smajli_kalas.gif

Dakle, neka ovo bude argumentovana rasprava.

Kakvo je vaše mišljenje o LDP-u i o Čedi?

Члан си усташке странке,а посећујеш српске сајтове?

Па и јесте највећи издајници,него шта него да јесте.

Ви сте хрватске патриоте и шиптарске,Чедо је најомиљенији међу шиптарима,једини он признаје независно Косово.

Е да је нормална држава тај би одавно био иза решетака заједно са оним сепаратистом крмком Чанком

Чедо је страни плаћеник и као Тадић; они скупа представљају политику која води Србију у робство и нову колонизацију...

Ceda mi deluje kao druga kopija Seselja , prva Seseljeva koija je Canak a druga Sesel;eve kopija je Ceda ... Tip mi deluje kao neki DEBELI FOTELJAS i jako se bojim ako mu uzme neko fotelju da ce da se povampiri ! Tipican komunisticki politicar kao da mu je i Dacic rodjeni brat ...

Ceda-narkoman...Ceda-igla...Ceda-linija...ili Cedice-ljubavi (kako ga zvao pokojni Dusan Spasojevic-"Siptar")...

O njemu kao covjeku i politicaru na najbolji nacin govori onaj stari ofucani vic:

Idu heroin i kokain ulicom - naidju tokom stenje na Cedu - kaze kokain heroinu: "Pogledaj ga - od nas zavisi."

ja stvarno neznam kakve veze taj Cedo ima sa krajisnicima, Krajinom, a i sa ovim sajtom. Debatiranje o toj spodobi na ovom mestu narusava se teritorijani integritet krajisnika, kao sto se i vredja cast , postenje i dostojanstvo jednog krsnog krajisnika, koji ne nemoze ni pojmiti sto sve ta spodoba moze da izgovori. Taj CJ nezna sta znaci ljudska i krajiska rijec, on nezna sta je to coek i cojstvo....

Molim vas prebacite ovu temu na djubriste, jer ne zasluzuje prostor ovde....( ja ovako, a neznam kako ti...)

s postovanjem

Ako nema veze ima *kanapa*.podgrevanja *Haske teme*, podrska Natasi Kandic, Biljani Kovacevic...optuzivanje srba za genocid, pljuvanje po SPC i Amfilohiju Radovicu,...pomirenje, bez resenja za RSK...itd itd

editovao raspucin...

vidi...to sto si clan neke stranke je tvoja privatna stvar ali ako si dosao da politicki agitujes na ovim stranicama onda si na totalno pogresnom mestu...