• Announcements

• dj-zombi

Nove knjige   07/18/2016

U sekciji foruma "Krajina u knjigama" postavljeno dosta novih knjiga, obavezno pogledati:    6. Licka divizija - ratni put
       Kordun i Lika u NOB
       Kotar Slunj i kotar Veljun u NOR i socijalističkoj izgradnji
       SJENIČAK KRONIKA KORDUNAŠKOG SELA   Ove knjige kao i jos stotine drugih mozete takodje naci i u sekciji sajta "Dokumenti" http://www.krajinaforce.com/dokumenti/index.html          
Sign in to follow this  
Followers 0
Ena

Lika

144 posts in this topic

Ludilo...a ja vamo idem gledati Nijagarine vodopade...dobro, nisu ni oni za baciti, ali ovo...

Jes` se ovo ti pentrao ovuda da bi mogao ovako uslikati ?

Pa ova zadnja je slikana sa gornje staze koja vodi uz ulaza prema Rapajinki...tako da nije bilo potrebe za nekim dodatnim pentranjem...

A one druge su slikane usput...pa opet nije bilo potrebe za dodatnim naporima.Samo treba odabrat pravu poziciju za slikanje.... :wink:

Bio sam samo jednom tamo, i to davnije dana, tako da se ne sjecam vise kako to sve izgleda okolo...

Znaci, snaso` si se dobro za ovako lijepe slike, bez nekih napora po gujicu...

:green

Salim se...

ај ти Србо следеће године лепо на Плитвице па се одмори ко човек!

Ja, oduševljen.

Kakva, samo ljepota.

Kakve Nijagere, Srbo ovo su Nijagare za cijeli svijet.

Èestitke Lièaninu.

D:\My Pictures\MI\Lika Leto,Novi Sad,Lika Jesen 2004\F1000030.JPG

Slikano sa Svinjara(Pogled ka Korenici)

D:\My Pictures\MI\Lika Leto,Novi Sad,Lika Jesen 2004\F1000033.JPG

Isto sa Svinjara Pljesevica u daljini

D:\My Pictures\MI\Lika Leto,Novi Sad,Lika Jesen 2004\F1000034.JPG

Jebi ga (isto Svinjar) i Pljesevica u daljini

Miloshe dobro doshao na sajt.

Objasnjenje za objavljivanje slika mozes procitati u prvom topicu ovdje na ovom djelu foruma ili ako ti je lakse posalji ih meni na email krajinaforce@gmail.com uz kratko objasnjenje sta je na svakoj slici i kada je i gdje slikana pa cu ih ja onda objaviti.

Licanine,

neces ti nikad u EVROPSKU UNIJU...

Nalij vode i metni praska, prijavi se poreznicima i nece biti problema...

Ma koji æe mi k.... EU...više æu izgubit nego što æu dobit...

Pa sve æe zabranit,sve ono što se radi kao narodni obièaj ili tako nešto,neæe se smjeti,nego æeš morat radit po njihovim propisima...osim ako imaš etiketu izvornog proizvoda.

Nema više svinjokolje,peèenja rakije...sve æe to trebat fino uredno po propisima radit,a ne onako kako smo mi to navikli.

*ebu seljake u zdrav mozak što se poljoprivrede tièe,stoèarstva...a ako nemožeš ispunit zahtjeve koje oni nalažu(a veæina njih to nemože)onda si poljoprivrednik na crno,dakle,ideš u kontru sa zakonom.Prema tome,ne smiješ radit ono od èega imaš kruh...drugim rijeèima,nedaju ti živjeti.

Onda æe se poveæat broj kaznenih djela,jer ako nemožeš sam nešto napravit,a treba ti,nekad moraš popustiti i iæi krasti...a onda æe oni kao pooštrit zakone...i tako jedno za drugim...najbolje je da nas pobiju ili da se sami pobijemo.

Hvala,ali takva EU mi ne treba.

Eto,odošmo mi u politiku,a tome nije mjesto tu...bolje okrenut na neku veseliju temu,popratit to uz koju veselu sliku...

А ово иза је катунчић. Унаручју је псић који сада већ увелико чува овце у Лици...

Image224.jpg