Sign in to follow this  
chule80

трећа КРАЈИНАДА 11.07.2009

Recommended Posts

Još malo ...

dscf2439t.jpg

A imali smo tri pogače i u jednoj je bio zlatan krstić, našao ga je naš drugi harmonikaš, veli zamalo da ga progutam ma nemoj velimo mi njemu da ne bi ti neki veći :)

dscf2445z.jpg

Ajme majko.. sta si ti ovde pokacila slika ;]\/ .. pogotovo ovo mene s ovim curicama.. 8):);|

Super.. ti si bolja za te foto price.. a i nisam znao odakle sve vrebas sa fotoaparatom, pravi si paparazzzooo :-:);)

E velika sreća je što su ova lička leđa 'vako prostrana pa su zgodna za reklamu ...

dscf2520b.jpg

naše mezimče @->-

dscf2524.jpg

Први пут сам био на Крајинади и било ми је феноменално. Време нас је послужило (није било ни превруће ни прехладно - таман). Немам речи за организацију. Чуле једино си заборавио да напоменеш у тексту који си горе писао за размену мајица- да се крајинада шири по свјету. ;D;D Мене је једино изнервирала она ..бена оса што ме је ћапила испод ока, али није била јача од мене. 8);D;D Слетила мува на међеда. хехехехе

E a kad je Likota vrisnuo:" . ' bem ti sumpor, znaš šta smo zaboravili?" a mi svi začuđeni, šta smo zaboravili kad nikom ništa ne fali ... veli naš Likota :"Pa kamen, sumpor vam .ebem, da bacamo kamena s ramena !" :):);) Mi stvarno pogledamo oko nas, niđe kamena :D E dogodine Likota ima zadatak da ponese jedan ;D

Pa još malo ...

dscf2584t.jpg

i sad počinje ono glavno čini mi se, malo smo se opustili, nepoznati upoznali, poznati ispričali ...

dscf2589.jpg

Momci su svirali i pevali svaka im čast :}\/ a kolega je svirao u limenku :);):D

dscf2594n.jpg

a neko je moro i harmoniku privatiti :)

dscf2624.jpg

e Rado, Rado đe ja u Subotici da nađem kamen? Nemoš naći ni za kupus a kamoli za kamena sa ramena. Pojede nas pjesak. Sve sami pjesak, nidje kamena, a rado bih donjo koji iy Like ali nema mjesta u autu tako da nista od mog donošenja.(jedino da "posudimo" ono kamenje sa Ade :) :) ;):D )

e Rado, Rado đe ja u Subotici da nađem kamen? Nemoš naći ni za kupus a kamoli za kamena sa ramena. Pojede nas pjesak. Sve sami pjesak, nidje kamena, a rado bih donjo koji iy Like ali nema mjesta u autu tako da nista od mog donošenja.(jedino da "posudimo" ono kamenje sa Ade :D :D :D :D )

Ma bojim se nešto da ste mi slabašni za ono kamenje s Ade :D Jedino ako ne može piva malo da pripomogne :]]

Eeee ovo je istorijski momenat kada Krajinada dobija međunarodni karakter :}\/ Mislim da su naši gosti bili iz Libana, inače učesnici Univerzijade ;D

dscf2666.jpg

dscf2661a.jpg

dscf2660b.jpg

odma se krenulo s obukom, valjalo je curu naučiti ličko gluvo :D ma kako ga je skapirala zaključili smo da ona mora imati ličke krvi :D nanezgodnije je bilo prevesti one komande kao "napokret" ali mala je brzo učila :}\/

dscf2663.jpg