Sign in to follow this  
markoglamoc

Гламоч и околина

Recommended Posts

n1411260457_30134830_4122980.jpg

Ово је најпознатији камен у Гламочу, чувени "Камен на три пиљка"... То је уз "Воду која тече узбрдо" и "Муслимански машат (споменик)" једно од 3 Гламочка чуда за које зна сваки Гламочак.

За овај камен се говори да је потекла крв из оног мјеста, када су га прије неколико десетина или чак стотина година почели сјећи. srpski_smajli_kalas.gifsrpski_smajli_kalas.gifsrpski_smajli_kalas.gif

Nigdje se nisam toliko smrz'o ka u Glamoču a ja iz Like tja nako nesto nisam dozivio.....jes bio kako na Šatoru ja nedavno pa gledam kako da sa nekim pokrenemo hotel na jezeru greota da nako stoji prazan :]]

Брате Дасане ја ако Бог да ујутро путујем тамо, без јакне се не креће ни за живу главу. По дану се и може некако али чим зађе сунце за Шатор, одма је смрзавање. А на Шатору нисам био од прије 3 године и то за Илиндан када буде горе сабор. Некако ми се сваке године отме да не одем. Баш што кажеш штета да онакав бисер пропада али шта се може.

Ево ти која студена слика Шаторског језера да се навикаваш на нашу зиму. :D:]]

3137_1083818388640_1621774437_20325.jpg

Залеђено језеро

Брате Дасане ја ако Бог да ујутро путујем тамо, без јакне се не креће ни за живу главу. По дану се и може некако али чим зађе сунце за Шатор, одма је смрзавање. А на Шатору нисам био од прије 3 године и то за Илиндан када буде горе сабор. Некако ми се сваке године отме да не одем. Баш што кажеш штета да онакав бисер пропада али шта се може.

Ево ти која студена слика Шаторског језера да се навикаваш на нашу зиму. :D:]]

3137_1083818388640_1621774437_20325.jpg

Залеђено језеро

Bio sam ja nedavno...imam svjezih slika u glavi :D

put do Šatora je blago reci katastrofalan neznam scim ides al obicnim autom nemoj vuku balvane traktorima cjeli je put izrovan od njih i vode gotovo neprohodan puno gori i od prije 4 godine eto vjeruj mi na rjec a sto je najgore kad se konacno popnes nemos dje ni rakije popiti eto pa razmisli :]]