Sign in to follow this  
markoglamoc

Гламоч и околина

Recommended Posts

Predivne slike Marko ! :)

Хвала ;D

Ovo je bozanstveno!

U cijem je vlasnistvu ova ergela?

Ергела је у власништву Драгана Ристића, колико сам чуо живи у Русији и предсједник је УО КК Црвена звезда.

Грла су арапског и енглеског поријекла. А има и један Пони. :)

У сваком случају лијепо за обићи а може се и јахати ако временски услови дозволе.

jesu dobri dorati Marko, skoro pa kao Banijski :):D

Da mi je samo 10 min. da ih se nagledam uzivo .....

Дорати су енглези и арапи, да су то прави гламочки било би ђене-ђене ;|:D а овако се слажем да су банијски бољи pravila.gif:]]

Права их је љепота гледати онако силне и моћне. Тако ако те некад случајно пут нанесе кроз мој завичај, кога год да питаш за село Ковачевце и ергелу коња упутиће те. Врата су свима отворена...

hvala brate na pozivu, mozda me nekad put i nanese na tu "stranu" :D .

Ali znas Marko nas Kaure, tesko se micemo od Une a kad i to bude to je sve nekako do Svodne a

dalje tesko- nepoznat teren :);D

sada mi ona tvoja smeda ljepotica krasi Desktop na PC-u Marko :]]:]] da ju je malo proganjati kroz

Matijevice i Dvor da pobijeli :D:D:D

Имам сад новог асистента на факултету који је Сарајлија,млад дечко,стрији пар година од нас.И сад,прича он како има неке другаре који се баве превозом па као може да нам среди неку теренску наставу за мале паре. Друг (који је пореклом из Зворника) и ја одмах ко из топа - да нас водите у Гламочко поље,Гламоч и тај крај ;D . Ови остали,такође ''географи'' наравно немају појма о чему је реч ::) као да смо Марс споменули.

Имам сад новог асистента на факултету који је Сарајлија,млад дечко,стрији пар година од нас.И сад,прича он како има неке другаре који се баве превозом па као може да нам среди неку теренску наставу за мале паре. Друг (који је пореклом из Зворника) и ја одмах ко из топа - да нас водите у Гламочко поље,Гламоч и тај крај ;D . Ови остали,такође ''географи'' наравно немају појма о чему је реч ::) као да смо Марс споменули.

Да сам вам ја професор, одма би добили награде, ма шта награде, ЧИНОВЕ ;D:]]