Sign in to follow this  
BULIN

ХВАЛЕ, ЧЕСТИТКЕ И ДИВЉЕЊА "МЕЋИТЕ" У ОВУ ТЕМУ

Recommended Posts

Види, види и зеленград/ловац пропевао. Много лепо и за први пут похвално. Када си већ пробио лед, ајде нам неку ловачу сконтај. Ту ћеш имати инспирације на претек, само почми, а крај ће и онако бити добар.

зеленграђанине,

као што видиш, пост ти није обрисан иако су за то били многи разлози. То значи, да си опет промашио тему.

Мислим, да би било више него безпредметно да би све то коментирсао што си написао у овом посту. Једноставно не завређује никакву полемику.

est brte la, prekajdasio si svaku mjeru sa ovom zadnjom svojom pjesmom, mislim da si ispao malo bezobrazan, ja bih te zamolio da je procitas svojoj materi i sestri! Ziv i zdrav bio.

Sve pohvale za kritike "malog mrava" na moju poslednju pjesmu.

Često je i pjevam u društvu mnogih Zelengrađanki, pa i bake, majke, sestre...

Izaziva samo smijeh, i ništa drugo.

Inače pjesma je obrada stare bukovačke pjesme "Ovi naši bukovačkih sela" nepoznatog autora iz sela Bjeline. Opjevava sva bukovačka sela i njegove cure na ovaj način.

Ova pjesma nije podrugivanje, ovo je samo dokaz da smo toliko veliki da se možemo šaliti i na svoj račun, zar ne?

Veliki pozdrav!

est brte la, ziv bio kako si proslavio Petrovdan? Sve tvoje pjesme su super, eto mozda sam ja malo pogresio, na moje prvo citanje zadnje tvoje pjesme.Ovi stihovi su mi malo zapali za oci ,, Ko ne pita, one same daju'' ali u redu je to je tako opjevano u pjesmi neko je imao smisla i za takve stihove. Nemam nista protiv pisanja, ti si najbolji od svih Zelengrajdana sto se javljaju na ovom sajtu, pravi si pjesnik nema sta.

Est brte la! Nisam stvarno mislio na nikakvo ruganje i ponizenje, to je tako izaslo iz mene vise kao neka sala. Ako sam te povredio prihvati moje izvinjenje! I dalje si nenadmasan za poeziju sve rjeci HVALE upucujem ti.Pozdrav.

Samo napred Ćelavac!

Ne smatram ništa kao uvredu i ruganje. Sve je ovdje uglavnom šala. Ima naravno i izliva emocija.

Ovo moje pitanje na početku pjesme je samo zbog rime!

Idemo dalje...

Што се уставиште, ћелавац и ест брте ла у писању песама? Ести ли на годишњем или је попустила концентрација. Ја погађам, да скупљате енергију за нове текстове после завршетка годишњих одмора што је некако и нормално.

До сада сте били прави "генијалци".

Некада је добро кога и пробудити, када видиш да превише "спава" у ове летње вруће дане. Шалим се, наравно ћелавац. Чим сам те поновно прозвао и похвалио одмах дођоше две лепе песмице. Браво и спремај опет коју песмицу из наших крајева.

Mozda nam se sutra pojavi i "est brte la" sigurno je napunio baterije,sad je pun elana za nove pjesmice.Jedva cekamo da nam se vrati i ponovo pojavi na ovim strancima.Veliki pozdrav za njega...

Ja mislim, da će sada "est brt la" iz duška izbaciti bar par komada pjesmica jer se odmorio (koristi zasluzenbi odmor) na bratskom crnogorskom moru. Mozda mu se još tko pridruzi iz aleje mladih perjanica Zelengrada. Nikada se ne zna, moze se i to dogoditi, pa cemo onda biti i još više - na njih ponosniji.

Do tada, veliki pozdrav svima u Zelengrad.

:]]:]]:]]

Pozdrav gospodo,

poneki su promašili, Grčka je bila u pitanju, Perfokori...

Mislio sam da će biti Karin, ali Branko Djokanov mi reče da je more procvjetalo.

P.S. Crna Gora samo "poslovno" do luke Bar!!!

Još jednom pozdrav svima!

Dobro nam se vratio "est brte la" puno si na valio na ovom forumu.Bitno da ste se vi ljepo proveli i da je tvoj mali uzivao u brckanju. VELIKI POZDRAV ZA TEBE I ZA ONO TVOJE DVOJE .

S obzirom da znam 101% ko si "est brte la" necu komentarisati ovo tvoje zadnje izlaganje, samo cu reci da je stvarno neukusno jer ti neznas ko sam ja pa mi se cini na nije ovo ljudski, prijateljski pa cak ni rodbinski obracati se tako nekom.Veliki pozdrav za tvoga sina D. i suprugu J.

Ako misliš na Vladu Dujinog, možda.

On mi se već žalio da pretjerujem sa nekim njegovim pjesmama koje sam pokupio još dok je studirao

i družio se sa nama po kafanama (i studentskim domovima), te da ga je dosta Vas već zvalo, ali naravno

pravi se i praviće se lud i dalje. Održava obećanje.

Sve je ovo ljudski, a da li je prijateljski i rodbinski, ne znam, jer sami kažete da ne znam ko ste (a i ne opterećujem se).

I ostali ako zamjeraju, moje izvinjenje svima.

Pozdrav Mali Mrav i nema ljutiš!

P.S. Za mene nema tabu tema. Kad sam došao u Novi Sad čudno mi je bilo seksualno vaspitanje generacije, abortusi...

Onda spoznam da je baba Stevanija u Zelengradu uradila sa nekim travkama više abortusa nego svi ginekološko-akušerski centri u Vojvodini.

P.S.S. Izvinite što nemam vremena da sve ovo napisano prebacim u stihove.